Post is pinned.Post has attachment
Ефір нашого телеканалу. Оновлення щодоби!

Post has attachment
Хвороба «брудних рук» шириться Україною. Уже зафіксований один летальний випадок у столиці. Від цієї ж хвороби ледь не загинули батько та син у сусідній Вінницькій області. Сироватку для лікування вони шукали самі. Адже в Україні препарату наразі немає. Не виняток й Хмельниччина. В області зареєстровано п’ять випадків захворювання на ботулізм. Останню дозу, котра була в Хмельницькій інфекційній лікарні, ввели хворому ще минулого року. Як рятують від ботулізму та де дістають сироватки – далі у сюжеті.

Post has attachment
Свято краси, творчості та моди. Нині у залі телерадіокомпанії Поділля-центр відбуваєтьсяфінал всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля». Його 25-й рік поспіль влаштовує Студентський Будинок моделей Хмельницького національного університету. І саме це модне дійство збирає десятки молодих талантів з різних міст нашої країни, аби довести українське - це якісно та стильно. А ще конкурс дає шанс дизайнерам-початківцям продемонструвати свій творчий потенціал.

Post has attachment
Тридцять нагород за місяць здобули юні грації Хмельницького. З останніх змагань – відкритого чемпіонату Вінниці з художньої гімнастики – наші спортсменки привезли 12 медалей. З них – 5 золотих, одна срібна й шість бронзових. Виграли їх гімнастки віком від 5 до 13 років. Краще виступили старші дівчата. Та, за словами тренерів, молодші, для яких ці змагання були першими.

Post has attachment
Судді з народу вже незабаром засідатимуть у Хмельницькому міськрайонному суді. Список присяжних уже затвердили на минулій сесії міської ради. Щоправда, замість 30 осіб, про які просило управління Державної судової адміністрації України в області , кастинг пройшли лише 23. Саме вони за результатами конкурсної комісії будуть вирішувати долю тих, кому світить довічне. То яке ж воно народне правосуддя - далі у сюжеті.

Post has attachment
Лише 5 пляжів Хмельниччини отримали офіційні дозволи на відкриття купального сезону. Всього ж таких офіційних місць для літнього відпочинку в області 12. Аби усі вони змогли прийняти відпочивальників, на їх території мають бути встановлені фонтанчики із питною водою, урни для сміття та необхідна кількість вбиралень. Окрім того, щорічно на пляжі потрібно підсипати чистий пісок. Пляж може офіційно розпочати роботу лише за наявності спеціальних документів, виданих Держпродспоживслужбою.

Post has attachment
У всьому винен лічильник? Мешканці хрущівки на Інститутській обласного центру вважають: взимку у квартирах стало холодно саме після встановлення загальнобудинкового лічильника. Кажуть, цьогоріч майже замерзали у своїх оселях. Хмельничани викликали комісію з представників теплопостачального підприємства та посадовців міської ради. Чи дійсно облік тепла на Інститутській здійснюється з порушеннями – з’ясовувала Світлана Русіна.

Post has attachment
Відразу два відділення оновили в обласній дитячій лікарні. Після капітального ремонту запрацювали кардіоревматологія та ендокринологія. Кожне відділення має по 20 ліжок і щорічно може пролікувати майже півтори тисячі дітей. Окрім ремонту, сюди закупили ще й нове обладнання. Медики обласної дитячої лікарні кажуть, що подібної діагностичної апаратури не має навіть київський «Охматдит». То ж готуються надавати допомогу дітям не лише з Хмельниччини, а й з інших областей.

Post has attachment
Перейменування парку імені Михайла Чекмана – не на часі. Принаймні так вважає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Очільник міста зазначив: періодично містяни зверталися із пропозицією про зміну назви найбільшого у Хмельницькому парку до депутатів. Мотивуючи тим, що Михайло Чекман не має стосунку до створення цього парку. Тому це питання зрештою і винесли на розгляд топонімічної комісії. Враховуючи постійний інтерес громадськості , хмельничанам пропонують долучитися до обговорення ймовірної зміни назви парку, а про свої зауваження та пропозиції повідомляти в анкеті на сайті міської ради.

Post has attachment
Нагородний зорепад на «Поділля-центр». Три теле- та одна радіопередачі стали лауреатами професійних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. До слова, майже всі вони не готувалися до фестивалів спеціально. Це той інформаційний продукт ,який щодня глядач бачить в ефірі. Світлана Русіна продовжує тему.
Wait while more posts are being loaded