Post is pinned.Post has attachment
Ефір нашого телеканалу. Оновлення щодоби!

Post has attachment
У Хмельницькому під вікнами Зарічанського відділення поліції побили двох 16-річних хлопців. Один з них і досі в лікарні. Бійка сталася пообіді 9 грудня через, нібито, розбите неповнолітніми дзеркало вантажівки, яка везла товар в один із магазинів. Після чого на розбірки з неповнолітніми вибігли двоє працівників магазину. В хід пішли кулаки. Подробиці далі у сюжеті.

Post has attachment
ЗD-мандрівка Хмельницьким в один клік. Побачити місто з висоти пташиного польоту відтепер можна з будь якого куточка світу. Все завдяки путівнику, який розробили в рамках громадського проекту «Небесний Проскурів». Цей задум реалізували через Програму “Громадські ініціативи міста Хмельницького на 2016-2020 роки”. Розробила ЗD-мандрівку організація «Сучасна Україна».

Post has attachment

Post has attachment
Єдиний на Хмельниччині навчально-практичний центр, де готуватимуть сантехніків, відкрили сьогодні у Кам’янці-Подільському. На це з державного бюджету виділили 600 тисяч гривень. Діятиме заклад на базі Подільського центру професійно-технічної освіти. І навчатимуть тут не лише студентів, а й безробітних подолян.

Post has attachment
11-річному Артему Шаткевичу у Туреччині проводять черговий курс хіміотерапії. Після чого медики вирішуватимуть коли хлопчику робитимуть пересадку кісткового мозку від нерідного донора. Нагадаю, Артем Шаткевич 2 роки бореться із гострим лімфобластним лейкозом. Попри лікування та підтримуючу терапію, у нього стався ранній рецидив. Українські медики виявилися безсилими. Допомогти хмельничанину зголосилися у Туреччині. Одна із тамтешніх клінік виставила рахунок на 175 тисяч доларів. Зібрати вдалося менше половини необхідної суми.

Post has attachment

Post has attachment
На Хмельниччині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Зараз в області такий статус мають 8 з половиню тисяч осіб. Це люди різних професій, які понад 30 років тому поїхали в епіцентр радіації. Більшість нині мають проблеми зі здоров’ям, нарікають на низькі пенсії, відсутність пільг на медичне обслуговування. Більше розкаже Вікторія Паламар.

Post has attachment
Прем’єру драми «Назар Стодоля» за твором Тараса Шевченка покажуть на сцені обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Виставу про взаємовідносини батьків і дітей, кохання та зраду поставив головний режисер театру Володимир Борисяк. Розповідає Тетяна Ворожцова.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded