Post has attachment
ارائه مطلب و انجام پاورپوینت پایان نامه در حضور داوران و اساتید برای بسیاری از دانشجویان امری استرس‌زا می باشد. اساتید ارزیاب شما در جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری در حین ارائه به منظور بررسی میزان تسلط شما بر موضوع مورد تحقیق شما را به چالش خواهند کشید در نتیجه ارائه مطلب و ساخت پاورپوینت حرفه ای امری حیاتی و مهم می باشد. برای ساخت پاورپونت پایان نامه رعایت نکات بسیاری ضروری و لازم می باشد. از طرفی ساخت پاورپوینت پایان نامه به صورت حرفه ای و رعایت استانداردهای وزارت علوم در تهیه پاورپوینت، نیاز به تجربه دارد که در صورت کمبود وقت، دانشجویان به درستی ان موارد را رعایت نمی نمایند. شما می توانید با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای نظر مثبت اساتید را جلب کنید و در نتیجه نمره خوبی را از آنها دریافت کنید. تیم پروژه مارکت آمادگی دارد تا با ساخت یک پاورپونیت حرفه ای به میزان زیادی از استرس شما در جلسه دفاع بکاهد و اعتماد به نفس بیشتری را برای شما فراهم آورد.
#پاورپوینت #انجام_پاورپوینت #پروژه مارکت #انجام_پاورپوینت_پایان_نامه
https://www.prjmarket.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA/

Post has attachment
بسیاری از دانشجویان مهندسی عمران بدلیل عدم تجربه کافی و مهارت لازم کار با بسیاری از نرم افزارهای مهندسی در انجام پروژه های انجام پروژه آباکوس انجام پروژه اتوکد مهندسی عمران، انجام پروژه برنامه نویسی ، انجام پروژه متلب MATLAB عمران،دچار مشکل و سردرگمی می شوند. گروه متخصصان مهندسی عمران پروژه مارکت آمادگی دارد تا در زمینه های یاد شده همیار شما دانشجویان و محققان در انجام این پروژه ها باشد.

سفارش پروژه خود را از طریق فرم سفارش به همراه مستندات تحقیقاتی نظیر مقاله و صورت مسئله و ... برای ما ارسال نمایید. متخصصان رشته مهندسی عمران در مجموعه پروژه مارکت پس از بررسی سفارش پروژه شما پیشنهادات خو را چهت حل هرچه بهتر پروژه دانشجویی شما یا شبیه سازی مقاله شما با شما در میان خواهند گذاشت.
#انجام_پروژه_عمران #انجام_پروژه_دانشجویی
https://www.prjmarket.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86/

Post has attachment
ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98
تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسان پایه 3
ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 برای فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت ورود به حرفه مهندسان پایه 3 در رشته های مهندسی عمران، مهندسی معماری، ترافیک، شهرسازی، نقشه برداری، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برق لازم و ضروری می باشد. در این پست تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی 97 – 98 جهت شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان و لینک مستقیم سامانه ثبت نام به همراه منابع آزمونی اطلاع رسانی می گردد.

Post has attachment
یوبوت
سیستم سقف دال مجوف (تو خالی) با بلوک های ماندگار
سیستم سقف یوبوت اولین محصولی است که شرکت گنبد فیروزه موفق به طراحی و تولید انبوه آن در سال 1392 شد. سیستم سقف یوبوت، یکی از فناوری های جدید مورد استفاده در صنعت ساختمان است که در سال 1388 به تایید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن رسیده است.

منبع: http://uboot.in/

#یوبوت #سقف_یوبوت #عمران #ساختمان

Post has attachment
با پیوستن رایگان به بانک مهندسین، شرکت های فنی مهندسی و پروژه های داخلی و خارجی ایروتکس در www.irotecs.com از پروژه ها و مهندسین و شرکت های فنی مهندسی داخلی و خارجی اطلاع پیدا کنید.
ایروتکس پل ارتباطی بین مهندسین و صاحبان پروژه اعم از داخلی و خارجی است که با هدف رفع نیازمندی های صاحبان پروژه به کمک استخدام مهندسین و شرکت های معتبر داخلی و بین المللی که آماده همکاری در پروژه های ایران هستند به وجود آمده است. این سایت با همکاری مراکز معتبر داخلی و بین المللی از آلمان، ایتالیا، انگلستان، چین و روسیه و توسط تیمی از اساتید دانشگاه و مهندسین حرفه ای با تجربه ۱۰ تا ۳۰ سال اداره می شود.
صاحبان پروژه با ثبت رایگان پروژه های خود در ایروتکس به مهندسین و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری دسترسی پیدا می کنند و از آنها برای حل مشکلات پروژه استفاده می کنند.
مهندسین و شرکت ها با پیوستن به ایروتکس به بانک بزرگی از پروژه های داخلی و بین المللی دسترسی دارند.
irotecs
irotecs
irotecs.com

Post has attachment
پروژه یوبوت در کشور عراق

انجام پروژه یوبوت در کشور عراق توسط شرکت مهندسی گنبد فیروزه

منبع: https://goo.gl/Hw9NbN


#یوبوت #مهندسی #عمران #سقف #ساختمانی #عراق #ایران

Post has attachment
بدون واسطه و از کارخانه یوبوت مورد نیاز خود را تهیه نمایید

شرکت گنبد فیروزه یکی از بهترین تولید کننده یوبوت در ایران می باشد. جهت دریافت قیمت یوبوت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

دفترمرکزی: اصفهان ، بوستان سعدی ، مجتمع تالار زیتون ، طبقه اول ، پلاک ۱۱

تلفن: ۳۶۲۸۳۱۷۲-۰۳۱
فاکس: ۳۶۲۶۷۴۴۹-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۳۴۲۵۲۴۴۵

وب سایت: http://uboot.in/

#یوبوت #سقف_یوبوت #وافل #عمران #مهندسی #ساختمان_سازی
Photo

Post has attachment
از عوامل به وجود آمدن ترک در بتن

از عوامل به وجود آمدن ترک در بتن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• نشست ناشی از بستر کوبیده ناپایدار
• بتن با اسلامپ بالا
• ویبره زدن به طرز اشتباه یا به اندازه کافی نزدن
• عدم وجود کافی میلگرد و یا مکان نامناسب آن
• زنگ زدگی بر روی میلگرد فولادی

ادامه مطلب در لینک زیر:
https://goo.gl/k9xELs

منبع: http://uboot.in/

#ترک #بتن #بتن_ریزی #سقف #ساختمان_سازی #مهندسی #ساختمان_سازی #شرکت_مهندسی #شرکت_ساختمانی #مهندسی_عمران

📣
کانال انجمن متخصصین هیدرولیک ایران با هدف افزایش سطح علمی و فنی صنعت هیدرولیک ایران ایجاد گردیده است و از شما متخصصین و علاقمندان بزرگوار با افتخار دعوت به عضویت می نماید

#هیدرولیک
جهت دریافت مطالب و ویدیو های آموزشی هیدرولیک در لینک زیر جوین شوید

👇👇👇👇👇
🆔:https://t.me/joinchat/AAAAADwckGoN15hMCN3Qyw

Post has attachment
سامانه طراحی آنلاین سوله
شرکت سوله پرداز سپاهان اقدام به راه اندازی سامانه طراحی آنلاین سوله نمود .در این سامانه کاربران در کمتر از 30 دقیقه میتوانند با وارد کردن اطلاعات مربوط به سوله خود فایل های محاسباتی و فایل های اجرایی خود را دریافت نمایید.برای ودور به سامانه به وب سایت www.online-soolepardaz.com مراجعه نمایید.
طراحی آنلاین سوله
طراحی آنلاین سوله
online-soolepardaz.com
Wait while more posts are being loaded