ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ

Шановні учасники спільноти «АГРОКАР'ЄРА (Agrocareer, agriculture job portal www.agrocareer.com)»!

АГРОКАР'ЄРА - спеціалізований рекрутинговий веб-портал, для фахівців и роботодавців агропромислового комплексу України.
Веб-адреса порталу: www.agrocareer.com

Ставши учасником нашої групи, ви за замовчуванням погоджуєтеся з цими Правилами.
Вітається шанобливе і коректне спілкування, розміщення тематичних постів і відгуків про портал «АГРОКАР'ЄРА (Agrocareer, agriculture job portal www.agrocareer.com)». Повідомлення, що порушують дані Правила, будуть видалені без попередження.

Загальні правила:
1. Забороняється розміщувати коментарі, посилання, графічну і будь-яку іншу інформацію, яка не відповідає тематиці групи, або темі поста, розміщеного Адміністрацією групи «АГРОКАР'ЄРА»
2. Забороняється розміщувати коментарі, посилання, графічну і будь-яку іншу інформацію, яка містить ненормативну лексику, образи; наклепницьку інформацію, інформацію яка не відповідає дійсності, а також будь-яку інформацію, яка може бути розцінена як аморальна або пропагує насильство.
3. Забороняється розміщувати інформацію, що порушує право інтелектуальної та авторської власності.
4. Забороняється розміщувати інформацію, що містить пряму або непряму рекламу на продукти, послуги, сервіси які не мають відношення до порталу «АГРОКАР'ЄРА».
5. Забороняється обговорювати дії Адміністрації в групі. Для всіх пропозицій, скарг, питань по даному пункту прохання звертатися до Адміністрації за допомогою особистих повідомлень.
6. Ми підтримуємо шанобливе ставлення до наших конкурентів, вважаючи негативні і грубі висловлювання на їхню адресу неприпустимими.
7. Незнання Правил не звільняє від відповідальності за їх невиконання.

Адміністрація залишає за собою право:
1. Видаляти без пояснення причин коментарі, посилання, пости та іншу інформацію, розміщену в групі, на свій розсуд. Видалена інформація відновленню не підлягає.
2. Заблокувати доступ користувача до групи без попередження в разі порушення ним вищевказаних правил, або поведінки, яке може бути розцінено Адміністрацією як невідповідне.
3. Вносити правки і доповнення до Правил в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, періодично переглядайте цю сторінку на предмет нововведень.
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, розміщену користувачами. Адміністрація не несе відповідальності за поведінку користувачів, і не обов'язково поділяє їхню думку.

Думка модераторів і адміністраторів групи може не збігатися з думкою офіційних представників порталу «АГРОКАР'ЄРА».

Залишайтеся з нами і прагніть кращого!

Post has attachment
Міжнародна компанія-виробник насіння та засобів захисту рослин «Сингента» шукає стажера в HR відділ (кадрове адміністрування).
Деталі: http://agrocareer.com/display-job/5695/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D1%80-HR-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%83.html?searchId=1454591282.4432&page=1
Wait while more posts are being loaded