Post has attachment
Sam dla siebie zamierzam robić częściej prasówkę dotyczącą tematów SEO, więc czemu miałbym się nie podzielić z Wami czytanymi newsami? Postanowiłem częściej wyglądać poza polskie podwórko i robić co jakiś czas zestawienie ciekawych artykułów :) Poruszam tematy związane z pozycjonowaniem i pokrewne. Level basic i dla średniozaawansowanych. Zapraszam :) Jeśli masz uwagi - pisz śmiało.
http://www.szymonslowik.pl/seo-prasowka-1/

Post has attachment
Poznaj taktyki, które pomogą Ci w pozyskaniu ruchu #SEO nawet, gdy nikt świadomie nie poszukuje Twojej oferty: http://takaoto.pro/taktyki-seo-dla-niszowych-fraz/

Post has attachment
Czasem warto wrócić do podstaw. Na blogu czeka na Was nowy artykuł na temat słów kluczowych. Mam nadzieję, że pomoże Wam zrozumieć, jak i gdzie je umieszczać, aby osiągać zamierzone rezultaty w postaci dobrze targetowanego ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.

Post has attachment
Jak Title wpływa na pozycjonowanie strony

Post has attachment
Skoro White Hat, to przede wszystkim wartościowe treści. Jak sprawić, aby rzeczywiście były wysokiej jakości i były użyteczne dla klientów serwisu?

Post has shared content
Audyt to jedno, ale produktem, który finalnie otrzymuje klient jest raport. Jaką powinien mieć formę, co powinien zawierać, aby usługa audytu strony internetowej miała jakikolwiek sens?
#SEO #UX #ecommerce #likeapro

Post has shared content
Trochę o różnicach między różnymi koncepcjami SEO w kontekście celów, potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa:
Do budowania widoczności w Google można podejść na różne sposoby. Jak wybrać optymalny scenariusz dla swojej strony? Nie jest to aż takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Zobacz, jaka taktyka SEO będzie najlepsza – w zależności od kondycji, zasobów i przyjętego modelu rozwoju Twojej firmy.

Uwaga - w środku znajdziesz informacje o ‪#‎NKS‬ / ‪#‎NowaKoncepcjaSEO‬ - czytasz na własną odpowiedzialność ;)
#SEO #marketing

Post has attachment
Wśród 7 sposobów na poprawę skuteczności sklepu wymieniam także SEO (i SXO) - oczywiście w białym kapeluszu ;)

Post has attachment
Zadbaj o doświadczenia użytkowników już na etapie wyników wyszukiwania. W artykule znajdziesz praktyczne porady, jak podnieść CTR w Google i poprawić satysfakcję użytkowników trafiających na stronę Twojego sklepu z wyszukiwarki:
http://takaoto.pro/4-filary-skutecznego-search-experience-optimization-sxo/

Post has attachment
Zapraszamy na Maraton SEO - Katowice 21-25 września
5 dni z SEO od A do Z dla amatorów i zawodowców codziennie od 10 do 18 wiedza poparta CASE'ami + panele dyskusyjne + WORKSHOP
http://xannsem.com/szkolenia #seoweek #seo #bhs #WHS
Photo
Wait while more posts are being loaded