Post has attachment
♦️طراحی وب سایت برای پزشکان♦️

امروزه با گسترش دیجیتال و اینترنت، ایجاد و راه اندازی و به طور کلی طراحی وب سایت برای تمامی کسب و کارها و برندها و افراد حقیقی و حقوقی لازم و ضروری است و حتی یک پزشک نیز از این قاعده مستثنا نیست. طراحی وب سایت برای پزشکان بسیار ضروری است.

اما یک پزشک یا جراح، چرا به یک وب سایت نیاز دارد؟ یک پزشک چگونه می تواند در حوزه بازاریابی دیجیتال فعالیت مفیدی داشته باشد به گونه ای که بتواند خود را به خوبی معرفی کند تا باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار و درآمد خود بشود؟

ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به صورت جزئی تر از لزوم طراحی وب سایت برای پزشکان و طرح نکاتی درباره طراحی سایت سخن بگوییم.

🔰 ضرورت ایجاد وب سایت برای پزشک

قطعا این سوال به ذهن شما خطور کرده است که چرا یک پزشک باید برای کار خود وب سایت داشته باشد و حتی به طور مستمر در این زمینه فعالیت بازاریابی داشته باشد.

پاسخ به این سوال شاید بسیار سخت هم نباشد! با گسترش دانش پزشکی و رشد چشمگیر تعداد پزشکان در هر حوزه و تخصصی، رقابت بسیار تنگاتنگی میان پزشکان برای معرفی خود و تجربیاتشان به بیماران شکل گرفته است.

امروزه حتی پزشکان زبردست و بسیار باتجربه که در تخصص خود بسیار معروف و مشهور نیز هستند، نیاز دارند که خود را تبلیغ کنند و رزومه پرمحتوای خود را منتشر کنند تا مبادا از شهرتشان کاسته شود. یکی از امروزی ترین و ضروری ترین راه های این به نوعی تبلیغ، طراحی وب سایت و اقدام به فعالیت کردن در آن توسط پزشکان هر تخصصی است.

در کشور ما و بخصوص شهرهای بزرگ، نرخ عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک بسیار بالاست و حتی که این نرخ روز به روز بیشتر هم می شود. از این رو، بسیاری از پزشکان برای ادامه تحصیل خود و اخذ تخصص، به سمت زیبایی و جراحی پزشکی کشیده می شوند.

این افزایش محسوس تعداد پزشکان زیبایی و جراحان پلاستیک به سبب افزایش خواستار مردم به انجام عمل های زیبایی، باعث شده که فعالیت بازاریابی و بخصوص بازاریابی دیجیتال در نزد پزشکان زیبایی و جراحان پلاستیک به امری غیر قابل اجتناب بدل شود.

بنابراین طراحی یک وب سایت پزشکی برای یک پزشک زیبایی و جراح پلاستیک نه تنها موجب ایجاد نوعی اعتبار می شود بلکه نوعی بازاریابی نیز هست و موجب جذب خواستاران جراحی زیبایی می شود.

اما یک پزشک چگونه می تواند در حوزه بازاریابی دیجیتال فعالیت مفیدی داشته باشد به گونه ای که بتواند طراحی یک وب سایت درجه یک را انجام دهد تا خود را به خوبی معرفی کند بلکه باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار و درآمد خود بشود؟

این مهم دست یافتنی نیست مگر با استفاده از رهنمودهای متخصصان حوزه برندینگ و بازاریابی دیجیتال. کارشناسان مجرب ما در دکتر لینک، این بستر را فراهم کرده اند تا شما با هر شغل و زمینه کسب و کاری بتوانید که خودتان را بر سر زبان ها بیاندازید و در بین رقیبانتان موفق تر باشید.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/Sv4JEd
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech

Post has attachment
♦️روش های موثر در برخورد با بیمار♦️

از دلایل عمده ی از دست دادن یک بیمار، برخورد نادرستی است که با او می شود. نتیجه ی بی تفاوتی در برخورد با بیمار، از دست دادن اوست. بیماران، نحوه ی برخورد شما را به خاطر می سپارند و این روزها به کمک فیسبوک، اینستاگرام و دیگر ابزار ارتباط جمعی، تجربیات شان را با دیگران به اشتراک می گذارند. پس، بی تفاوتی شما کافی است تا نه تنها یک فرد، بلکه جمعی از اطرافیان او، برای همیشه، تصویر بدی از شما، در ذهن شان ثبت کنند. انتظارات و ارزش های بیماران نسبت به گذشته، اهمیت بیشتری یافته است، چون حیاتی ترین سرمایه ی یک کسب و کار، مشتریان آن است. از این رو، نحوه ی برخورد درست با بیمار مهم است و این چیزی نیست که فقط محدود به رابطه ی پزشک و بیمار شود، بلکه همه ی ما باید نحوه ی برخورد درست با دیگران را بیاموزیم. همین که تلفن را زمین می گذارید، چشم از مانتیور کامپیوتر برمی دارید و چشم در چشم بیمار، با دقت به حرف هایش گوش می دهید، پیام مهمی را به او منتقل می کنید و علاوه بر احترامی که برای خود بیمار قائل می شوید، ارزش خودتان و جایگاه محیط کاریتان را به او نشان می دهید.

همه ی ما می دانیم چه اتفاقی برای کشتی تایتانیک افتاد. نحوه ی برخورد درست می توانست جلوی آن تراژدی و از دست رفتن جان بیش از ۱۵۰۰ انسان را بگیرد. برخورد درست، همین نقش مهم را در مشاغل بازی می کند. وقتی از خوانندگان مجله ی CIO خواسته شد تا سه مهارت برتر که به عقیده ی آنها، زیردستان شان به آنها نیاز دارند، نام ببرند، ۷۰ درصد از آنها، ارتباطات را یکی از آن مهارت ها دانستند.

به روش هایی که در اینجا برای نحوه ی صحیح برخورد با بیمار آمده است ، دقت کنید...

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐yon.ir/RoVms
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech

#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment
♦️پرونده الکترونیک سلامت بیمار دکتر لینک و کاربرد های آن♦️

تکنولوژی دکتر لینک یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه مدیریت پزشکی است. در این راستا پرونده الکترونیک تکنولوژی دکتر لینک به پزشکان این امکان را می دهد تا نیازی به ثبت اطلاعات بیماران خود در فرم های کاغذی و بایگانی آن به شیوه های سنتی نداشته باشند. در پرونده الکترونیک فرم ها بنا به نیاز پزشکان طراحی شده و در اختیار آن ها قرار می گیرد. در ادامه پرونده الکترونیک سلامت بیمار دکتر لینک و مزایای آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

🔰با انبوه پوشه های بایگانی خداحافظی کنید

تاکنون سیستم به این شکل بود که بیمار اطلاعات خود را در فرم های پزشکی تکمیل می کرد. اطلاعات اولیه فردی بیمار تا اطلاعاتی مانند گروه خونی، وضعیت سلامت فرد و خلاصه ای از تاریخچه بیماری فرد، در این فرم ها ثبت می شد. ثبت این اطلاعات علاوه بر زمان بر بود، فضای زیادی از مطب پزشک اشغال می کرد. کمدهای بایگانی مملو از پرونده بیماران بود که این درهم ریختگی مخاطراتی چون مفقود شدن برخی فرم ها را هم دربر داشت.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐http://yon.ir/D71wz
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech
#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment
♦️دکتر لینک به روز شد، سخنی از مدیر♦️

امروز یه روز تاریخی برای دکتر لینک است. روزی که پس از نزدیک به 7 سال تفکر می تونه تحولی عظیم توی ساختار پزشکی کشور ایجاد کنه. من سعید هستم بنیانگذار این محصول، میخوام خیلی کوتاه گذشت این 7 سال رو براتون بنویسم.
دکتر لینک از یک نیاز شروع شد، نیازی برای ساده تر کردن فرایند درمان بیماران که با نوآوری به دنبال ارائه راهکار برای آن بودیم. همواره نوآوری جلوتر از قوانین است اما شکوفایی آن به ثابت قدم بودن و صبوری ما بستگی زیادی دارد.

سال 2012 که فهمیدم من میتونم بزرگترین قدم زندگیم رو بردارم، مهم نبود چقدر طول میکشه! شاید اینقدر عاشق بودم که نمیدونستم چی در انتظارمه فقط با اطمینان می دونستم باید اینکارو انجام بدم. به دوتا از دوستان خوبم که رشته پزشکی میخوندن که الان برای خودشون پزشکای خیلی خوب و محترمی هستن (هرجایی هستن براشون آرزوی خوشبختی و سعادت دارم) خواستم از بین لیست اسامی بهترین را انتخاب کنند که اسم مقدس "دکتر لینک" انتخاب شد.
ادامه دادیم ولی با حضور رقبای زیاد با سختی های زیادی روبرو شدیم.
سال 2013 پروژه کلا شکست خورد
سال 2014 پروژه مجدد شکست خورد
سال 2015 باز شروع کردیم این دفعه با قدرت بیشتر و انگیزه قوی تر
سال 2016 خیلی در سطح حرفه ای ادامه دادیم
سال 2017 به خاطر ضررهای متعدد افت شدید نقدینگی داشتیم
سال 2018 بازی عوض شد

امروز با گذشت 7 سال تکنولوژی دکتر لینک با زیرساخت حرفه ای که داره اعلام میکنه که فرایندهای مدیریتی و درمانی برای مطب تا بیمارستان به صورت 24/7 در عالی ترین کلاس کاری بدون نقص ارائه می شود.

ما یک شعار خیلی خاص داریم که همیشه سرلوحه همه فعالیت های کاری مان قرار میدیم "باهم بودن، قدرت است" این شعار حاصل 7 سال تجربه در آی تی پزشکی می باشد که تکنولوژی هوشمند دکتر لینک را تبدیل به یکی از قطب های قوی در این رشته کرده است.
امروز افتخار دارم که اعلام کنم تکنولوژی هوشمند دکتر لینک در حال آماده سازی بستر خدماتی خود برای سرویس دهی به کشور های حوزه خلیج فارس می باشد که با برنامه ریزی و تحقیقات گسترده ای که واحد R&D کرده تا سال 2020 به این بازار ها ورود خواهیم کرد.

از نقات قوت این محصول تیم دلسوز و متخصص هست که شبانه روز تمام تمرکزشان توسعه و درخشش این این محصول در جامعه جهانی می باشد. برای همه ما ورود به بازار های جهانی تعریف شده است.
پس ادامه میدیم و همه مراحل را با همه سختی هایی که پیش رو داریم رد میکنیم تا بتونیم در هر مرحله ی این کار حال خوب و لبخند برای خودمون محیا کنیم. چون اطمینان داریم هرچقدر حرفه ای عمل کنیم جامعه پزشکی حرفه ای تری خواهیم داشت و هرچقدر جامعه پزشکی حرفه ای داشته باشیم مسیر درمانی بیماران سریع تر و با کیفیت بیشتر طی می شود.

🔺خیلی ویژه:
از همه پزشک هایی که از تکنولوژی دکتر لینک استفاده میکنند سپاسگزارم و باید اعلام کنم هیچ چیزی مهم تر و با ارزشتر از شما برای ما نیست و همه تلاش من و تیمم در راستای رفاه کاری شماست که بتوانید سریع تر و ساده تر به مراجعینتون سرویس بدید.

پیروز و سربلند باشید
سعید بیگی ریزی بنیانگذار تکنولوژی دکتر لینک

🔺🔻🔺🔻
🌐https://goo.gl/Xadyqi
join us 👉 @DrLinkTech

#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی #استارت_اپ

Post has attachment
♦️چرا باید به سیستم مدیریت مراکز درمانی دکتر لینک اعتماد کنیم؟♦️

ارد. آیا این سیستم میتواند به درستی نیازهای مرکز درمان، خدماتی که ارائه میدهند، بازار کار و شرایط آن ها را مورد بررسی قرار دهد و سیستمی را در اختیار آنها قرار بدهد که در بالا بردن کیفیت راندمان کاری اثرگذار باشد یا خیر ؟

سیستم مدیریت مراکز درمانی دکتر لینک با سامانه نوبت دهی خود این امکان را به پزشکان و مراکز درمانی میدهد که بیماران آنها بتوانند از طریق: تلفن گویای اتوماتیک، اپلیکیشن موبایل و وب‌سایت از آنها نوبت دریافت کنند. این سیستم بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار خاصی به راحتی میتواند خدمات به بیماران را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

یک سیستم مدیریت مراکز درمانی ایده آل مزایایی را به طور همزمان در اختیار پزشک و مراکز درمانی قرار میدهد که در ادامه آنها را مرور میکنیم :

🔰مدیریت مطب را در مشت خود می گیرد !

یک سیستم کارامد جدا از اینکه خدماتی که تعداد زیادی نیروی انسانی به شما ارائه میدهد را میتواند در زمانی کوتاه به صورت دسته بندی شده به شما بدهد. شما را از چک کردن و پیگیری های مداوم آمار بیماران ، درآمد مطب ، لیست بیمه ها ،نوبت های روزانه و غیره... معاف میکند.

🔰شما را برند خواهد کرد !

یک نرم افزار خوب میتواند با هوشمندی برای مرکز یا پزشکی که از خدمات آن استفاده میکند برند بسازد. تولید محتوای تاثیر گذار در صفحه اختصاصی پزشک و مرکز درمان، معرفی خدمات و تخصص پزشک و مرکز به شکلی قابل فهم و گویا برای بیمار از مواردی است که به برندینگ مرکز و پزشک کمک قابل توجهی خواهد کرد و از سوی دیگر باعث جذب بیمار می شود.

🔰از شر پرونده های کاغذی خلاص می شوید !

یکی از گرفتاری های هر مرکز درمانی میتواند سر و کله زدن با انبوه پرونده های بیماران و اطلاعات آنها باشد. نرم افزار نوبت دهی قابلیت دسترسی سریع به اطلاعات سلامت بیمار را فراهم می آورد. که پزشک و مرکز درمانی قادر می شود در زمانی بسیار کوتاه به اطلاعات هویتی بیمار،سوابق پزشکی و تجارب درمانی بیمار دست پیدا کند.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/qV6C7L
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech
#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment

♦️چالش های زمان بندی در مدیریت مطب♦️

در تمام مشاغل دغدغه‌هایی وجود دارد که ذهن مدیران آن کسب‌وکار را به خود مشغول کرده است. مسائلی که اگر به‌درستی به آن‌ها رسیدگی نشود مشکلاتی را در آن کار به وجود می‌آورد. یکی از این موارد مدیریت زمان است. زمان مهمترین رکن در برنامه‌ریزی محسوب می‌شود که بر اساس آن می توان وقت را کنترل کرد، همیشه در دسترس بود، بهتره دیده شد و هزینه ها را کاهش داد. در ادامه راه حل هایی در این زمینه برای مدیریت مطب در زمانبندی درست عنوان خواهد شد. با ما همراه باشید.

🔰وقتتان خود را از دست ندهید

بحث مدیریت مطب و نوبت‌دهی به مراجعین ازجمله مواردی است که پزشک را از تعداد نوبت‌های رزرو شده روزانه آگاه می‌کند. اینکه پزشک بداند در ماه‌های آتی چه تعداد مراجعه‌کننده دارد و یا چه ساعاتی در روز حجم بیشتری از متقاضیان به خدمات پزشکی وی نیاز دارند، مسلما دانستن چنین اطلاعاتی می‌تواند پزشک را در مدیریت زمان یاری رساند. سیستم نوبت دهی تکنولوژی دکتر لینک این امکان را به شما میدهد که حجم نوبت دهی را کنترل نمایید.

سیستم نوبت دهی آنلاین، زمان هایی که بیشترین درخواست برای دریافت نوبت وجود دارد را نشان خواهد داد، که پزشکان باهوش از این فرصت استفاده نموده و برای استفاده بهینه از این حجم درخواست، کارکنان بیشتری را بکار خواهند گرفت.

🔰همیشه در دسترس بیماران باشید

گاهی هم دغدغه پزشکان عدم دسترسی متقاضیان به آدرس آن‌ها است. این مشکل به دلایل زیادی ازجمله جابه‌جایی محل مطب اتفاق می‌افتد. در این صورت وقتی پزشکی اقدام به تغییر آدرس محل کار خود کند دیگر بیماران به‌راحتی نمی‌توانند به پزشک موردنظر خود دسترسی داشته باشند. تکنولوژی دکتر لینک با در دسترس قرار دادن اطلاعات پزشکان به همیشه در دسترس بودن آن‌ها کمک می‌کند.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/2yaFEt
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech
#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment

♦️آیا هوش مصنوعی می تواند جایگزین پزشکان شود؟♦️

آیا هوش مصنوعی جایگزین پزشکان خواهد شد؟ آیا پزشکان کارشان را از دست خواهند داد؟ درزمینه پزشکی، هوش مصنوعی مشاغلی را تصاحب کرده که منجر به ترس و واهمه جامعه پزشکی شده است. از همین رو، نشریه Medical Futurist تصمیم گرفت این مسائل را روشن کند. در اینجا پنج دلیلی که نشان می دهد هوش مصنوعی جای پزشکان را نخواهد گرفت ذکر شده.

انقلاب چهارم صنعتی، خودکارسازی و دیجیتال‌سازی بازار کار را وارونه کرده است. اکثر مردم ترسشان از این است که ربات‌ها و هوش مصنوعی شغل آن‌ها را خواهد ربود. نگرانی‌های مشابهی در پزشکی در زمینه جایگزین شدن هوش مصنوعی در رادیولوژی، پیشی گرفتن ربات‌ها از جراحان و یا اشغال شغل‌های داروسازان، وجود دارد.

یک شخصیت مشهور در زمینه فناوری به نام Kai-Fu Lee که مؤسس شرکت سرمایه‌گذاری Sinovation Ventures است به سیان بی سی می‌گوید: هوش مصنوعی بسیار بزرگ‌تر از دیگر انقلاب‌های صنعتی خواهد بود و ربات‌ها احتمالاً جایگزین ۵۰ درصد کسب‌وکارها در دهه آینده خواهند بود. سرمایه‌گذاری از Silicon Valley، با نام Vinod Khosla، پا را فراتر نهاده و اظهار می‌دارد که ماشین‌ها به‌واسطه کارآفرینان، در آینده، جایگزین ۸۰ درصد از شغل پزشکان خواهند بود.

در اواخر سال ۲۰۱۶، پروفسور جفری هینتون، پدر شبکه‌های عصبی، گفت: “به‌وضوح باید آموزش رادیولوژیست‌ها را کنار بگذاریم” زیرا الگوریتم‌های تصویری به‌زودی بهتر از انسان عمل خواهند کرد. وی گفت “شبیه کارتون coyote & roadrunner، رادیولوژیست‌ها مثل کایوت هستند که لبه انتهایی دره را رد کرده‌اند اما هنوز زیر پای خالی خود را نگاه نکرده‌اند.”

این اظهارات به‌وضوح غلط هستند. بااینکه شواهد نشان می‌دهند هوش مصنوعی به‌طور کامل دنیای پزشکی را دگرگون خواهد کرد و فناوری‌های بسیار دیگری تأثیر عمیقی بر این صنعت خواهند گذاشت، اما اینکه اکثر متخصصان پزشکی از جامعه پزشکی ناپدید خواهند شد تولید ترس است و نشان از بی‌مسئولیتی اظهارکنندگان دارد. به‌عنوان‌مثال، این امر می‌تواند دانشجویان پزشکی را از تحصیل در رشته رادیولوژی دور کند. کورتیس لنگلوتز، پروفسور رادیولوژی و پایگاه اطلاعات پزشکی دانشگاه استنفورد، در کنفرانس ۲۰۱۷ خود در سن خوزه گفت، ایمیلی از یکی از دانشجویانش دریافت کرد که نوشته بود که می‌خواهد در رشته رادیولوژی تحصیل کند اما مطمئن نیست که تخصص قابل‌اعتمادی است یا نه.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/SiBo1Q
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech

#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment
كتيير بنبقي #مشغولين ومحتاجين عاملة نظافة في البيت تكون علي #أعلى مستوى من المهنية والإلتزام وعلى قدر عالى من #الكفاءة و #الخبرة والثقة والامانة والاخلاق العالية.
شركة الرحاب لتوريد العمالة بتوفرلك #عاملات نظافة لتنظيف البيوت والفيلات أو للمساعدة في التنظيف والترتيب بعد الاحتفالات والمناسبات، بأرخص #الاسعار وكافة الضمانات بإحتراف وجودة عالية.
لدينا جميع الاعمار من #جنسيات مختلفة ( فلبينية، اثيوبية، كينية، اندونيسية) و#الشركة مسئولة عنهم مسئولية كاملة.
الرحاب لتوريد العمالة
مصر الجديدة خلف نادي النصر.
http://alrehab-eg.com/
info@alrehab-eg.com
للتواصل: 📱01012539909_01201429913_01148554630
Photo

Post has attachment
♦️کاربرد اینستاگرام برای پزشکان♦️

امروزه شغل پزشکان به گونه ای است که داشتن یک تصویر حرفه ای و درخورشان و پیگیری روش های علمی و عملی مناسب را در موقعیت های اجتماعی متفاوت می طلبد. همچنین به دلیل ارتباطی که این شغل با سلامت افراد دارد ، در بسیاری از موارد با گروهی از مخاطبین روبرو هستند که به سلامت خود اهمیت داده و ظرافت های خاصی را در ارایه خدمات دنبال می کنند و انتظارات بیشتری را از یک پزشک به عنوان متخصص حوزه سلامت دارند.

یکی از این موقعیت ها در مواجه شدن با مخاطبان، فضای مجازی و ارتباطات مجازی افراد در شبکه های اجتماعی محبوبی همچون اینستاگرام است. اگر تا بحال فقط بعنوان یک کاربر عادی فعالیت داشته اید، وقت آن رسیده است تا پای خود را فراتر گذاشته و از فرصت هایی که این عرصه های اجتماعی ایجاد کرده اند نهایت بهره برداری را برای رسیدن به اهداف شخصی و کاری خود انجام دهید. در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که شما را در داشتن یک صفحه حرفه ای و پرمخاطب در اینستاگرام و ارایه هرچه بهتر خدمات انلاین به مشتریان کمک می کند.

🔰 گام اول : بی نام و نشان نباشید

نکته ای که کمتر به آن توجه می شود داشتن یک هویت و نام و نشان مشخص است. منظورمان داشتن یک رویه ی تعاملی ثابت با مخاطبان است. مخاطب شما باید با زبان ارتباطی شما آشنا باشد و به عبارت دیگر شخصیت (personality) شما باید مشخص باشد.

نوع عکسهایی که منتشر میکنید، ادبیاتی که در محتوای پست های خود به کار می برید ، طیف رنگهایی که استفاده می کنید و حتی نوع مفاهیمی که ارائه می دهید، همگی بیانگر حالت ارتباطی و الگوی رفتاری شماست.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/E4PxUV
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی

Post has attachment
♦️فرصت های جدید برای جذب بیماران♦️

هدف تکنولوژی دکتر لینک جذب بیمار جدید و وفادارسازی بیماران قبلی است. پس از عضویت پزشک یا مرکز درمانی در سیستم دکتر لینک در واقع ایشان در سیستم جذب بیمار هم پیش ثبت نام شده و فرصت بهره مندی از خدمات آن را دارند.

در این سیستم نوبت‌های مراکز درمانی در دسترس مردم قرار گرفته و بیماران می‌توانند با پیشنهادهای ویژه‌ای که از طرف مراکز درمانی ارائه می‌شود نوبت بگیرند و از این طریق مراجعین بیشتری به مراکز درمانی جذب می‌شوند

در این میان راهکارهایی برای پزشکان عزیز جهت جذب بیمار در مطب و کلینیک خود ارائه شده است:

1️⃣ برای جذب مشتری جدید هیچ گاه از مشتری قدیمی غافل نشوید.

اگر چه جذب بیمار جدید کاری جذاب است ولی اگر بیمار قدیمی چنین بپندارد که اهمیت خود را از دست داده است از شما دور خواهد شد.

2️⃣ پس از بروز هرگونه مساله (از نظر ارتباط با بیمار) هر چه سریع تر آن را حل کنید.

هیچ مرکز درمانی نمی تواند برای همیشه کامل و بی نقص باشد. در ارتباط با بیمار امکان دارد، مساله یا شکایتی به وجود بیاید. ایجاد بخشی برای رسیدگی به شکایات می تواند نظر مثبت بیماران را جلب نموده و موجب افزایش وفاداری آنها شود.

معمولا افراد آخرین اتفاق را بیشتر در ذهن خود نگه می دارند و اگر آخرین رویداد این باشد که پزشک برای حل مساله دریغ نکرده است، این اقدام میتواند موجب حفظ و تقویت ارتباط با بیمار شود.

درکل می توان گفت که بیماران ناراضی بیش از بیماران راضی، دوست و رفیق دارند، بنابراین تمایل بیشتری دارند که درباره حرکت نامناسب یک پزشک یا پرسنل یا نارضایتی خود از یک خدمات به دوستان، خانواده و همسایگان بگویند، ولی درباره خوبی سخن زیادی بر زبان نمی آورند.

3️⃣ همیشه حالت بدون باخت به وجود بیاورید.

هیچ گاه نباید بیمار بازنده باشد. اگر در یک معالجه بیمار بازنده باشد، احتمال کمی وجود دارد که باز هم به مطب شما مراجعه یا از همان خدمت استفاده کند. در اینجا دو راه حل وجود دارد که هم بیمار و هم پزشک می توانند برنده باشند:

الف) پزشک برای حفظ بیمار و افزایش وفاداری او، در مواردی سود کم را تحمل کند. البته برای یک دوره کوتاه مدت.

ب) تخفیف دادن برای افزایش وفاداری بیماران، هرچند که در هر مراجعه سود را اندکی کمتر می کند ولی با افزایش تعداد بیماران این کمبود جبران خواهد شد.

🔺ادامه مطلب در وبلاگ دکتر لینک...
🌐https://goo.gl/8CX3PC
🔺🔻🔺🔻
join us 👉 @DrLinkTech
#thegoodquote #med #medical #medlife #doctor
#medical
#software #management #medstudent #medicine #success #dentist #nurse
#پزشک #پزشکی #جراح #دندانپزشك #پرستار #موفقیت #دانشجو #دانشجوی_پزشکی #دانشجوی_پرستاری #انترن #رزیدنت #کشیک #مطب #کلینیک #اورژانس #بیمارستان #برندینگ #جذب_بیمار #نرم_افزار_مدیریت_مطب #مدیریت_مطب #مدیریت_کلینیک #مدیریت
#مارکتینگ #بازاریابی
Wait while more posts are being loaded