Post has attachment
Olej Copaiba problemów skóry i pielęgnacji skóry

Drzewo Copaiba pochodzi z Amazonii.Olej Copaiba uzyskuje się poprzez wiercenie / nacinania kory pnia drzewa copaiba. Otrzymany w ten sposób jest wykorzystywany do jego dobroczynnych składników oleju od dawna z amazońskich Indian i tubylców do pielęgnacji skóry i skóry problemy.

Dzięki właściwościom przeciwzapalnym wielu beta-kariofilen w oleju copaiba Udowodniono w zapalnych przebarwienia skóry, jak również. No cóż, jak krem lub olejek do masażu Jako olej do masażu jest promowanie wypoczynku (zwłaszcza dla stawów - między innymi, aż do skręcenia stawów) i dobrodziejstwem dla pielęgnacji skóry dla skóry suchej, skóry, stymuluje i pozostaje miłe i miękkie i elastyczne.
Teraz już z 30 ml od 7,90 €
Oczywiście w www.gingermontel.com

Post has attachment
Copaiba przed zapaleniem dziąseł

Niski poziom higieny jamy ustnej jest częstopowodem występowania zapalenia dziąseł. Również nadal kopać na krwawiące dziąsła , może doprowadzić do chorób przyzębia , które mogą doprowadzić do utraty zębów w najgorszym przypadku .
Nie jest rzadkością , że okazują się postrzeganym jako ostrego zapalenia dziąseł zębów . Powodem tego jest często bakterii w jamie ustnej , który może rozprzestrzeniać się szybko, szczególnie w słabej higieny jamy ustnej.

Pomimo dobrej pielęgnacji zębów może występować wzdłuż linii dziąseł i na powierzchniach zębów na nim zwiększone płytki ( łysinki ) . Jak Keynotes do zapalenia dziąseł są łatwe krwawienie z dziąseł i zaczerwieniona , a także obrzęk w okolicy żuchwy .

leczenie :

W entzündte gumy z miękkiej szczoteczki pierwszym masażu .
Następnie stosuje się z palcem w niewielkiej ilości oleju Copaiba . ból
puste według zwykle w ciągu 20 minut .
Leczenie dwa razy dziennie w ruchu. Nie później niż trzy dni ,
Zapalenie ustąpi.

www.gingermontel.com
Photo
Photo
2014-01-31
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded