Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
نرم افزار درمانگاه ( مطب ) یا نرم افزار مدیریت درمانگاه و کلینیک یک نرم افزار بسیار ساده است. نرم افزار پذیرش درمانگاه زیبا و در عین حال با فرایندهای استاندارد ، جامع و کامل طراحی شده است. بطوریکه تمامی خواسته های یک مدیر که تصمیم داشته باشد ، تمامی فرایندهای موجود در کلینیک ( پذیرش ، نوبت دهی و ... ) را مکانیزه کند را برآورده می کند.
نرم افزار درمانگاه یا نرم افزار مدیریت کلینیک بصورتی طراحی شده است که در انواع مراکز درمانی مثل درمانگاه ، کلینیک ، انواع مطب ، چشم پزشکی ، عدم اعتیاد ، پوست و مو ، زیبایی ، ماموگرافی ، ارتوپدی ، توانبخشی ، مشاوره و ... قابل استفاده باشد.
#نرم_افزار_درمانگاه   #نرم_افزار_مطب   #نرم_افزار_کلینیک   #نرم_افزار_مدیریت_درمانگاه  

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
http://www.parstiam.ir
نرم افزار درمانگاه ( نرم افزار کلینیک ) یا نرم افزار مطب تیام
نرم افزار درمانگاه ( نرم افزار کلینیک ) یا نرم افزار مطب تیام یک نرم افزار قدرتمند با طیف وسیعی از خدمات در اختیار پزشکان و مدیران درمانگاه ها قرار گرفته است. نرم افزار درمانگاه ( نرم افزار کلینیک ) یا نرم افزار مطب کاملا منعطف طراحی شده است به طوریکه برای طیف گسترده ای از مراکز پزشکی اعم از یک مطب شخصی تا... یک پاراکلینیک بزرگ قابل استفاده و بهره برداری خواهد بود.

نقش نرم افزار درمانگاه
نرم افزار درمانگاه یا نرم افزار کلینیک وظیفه خطیری به عنوان مغز درمانگاه را بر عهده دارد که بخش ها و اجزای مختلف را با هماهنگی کامل به هم متصل می کند تا بدنه یک مرکز درمانی استوار و یکپارچه به کار خود ادامه دهد.
این سیستم شامل خدمات گوناگونی از زمان بندی ، نوبت دهی و پذیرش بیماران تا صدور صورتحصاب و تو لید گزارش ماهانه و رسیدگی به مباحث مالی کلیه کارکنان مرکز و ... می شود.
#نرم_افزار_درمانگاه
#نرم_افزار_مطب
#نرم_افزار_کلینیک
#نرم_افزار_آزمایشگاه
#نرم_افزار_رادیولوژی
#نرم_افزار_دندانپزشکی

Post has attachment

Post has shared content
نرم افزار داروخانه و عصر حاضر
این روزها فکر مکانیزه کردن امور، کاهش خطاهای انسانی و بالطبع رونق کسب و کار دغدغه هر مدیر موفقی است.
این مساله در مورد مدیران مراکز پزشکی و درمانی از حساسیت به مراتب بیشتری برخوردار است. رفاه حال بیماران جز در تسریع انجام امور در عین دقت بالا نیست و این فلسفه وجودی مکانیزاسیون و خصوصا نرم افزارهاست.
به طور مثال امروزه مدیران داروخانه ها واقفند که فقط صندلی های راحت و فضای بزرگ پاسخگوی نیازهای عزیزان بیمار و همراهان آن ها نیست. یا مثلا فقط تخت های خوب و راهروهای تمیز نیستند که یک بیمارستان را از بقیه متمایز می کنند. تسریع و تسهیل انجام امور از اهمیت بالایی برخوردار است.از طرفی به دلیل حساسیت موضوع ، نیاز شدیدی به اشتباهات حداقلی نیروی انسانی احساس می شد.
از این رو ورود علوم مهندسی بخصوص کامپیوتر به بخش درمانی و پزشکی قدمی ارزشمند برای رسیدن به این مهم بود و بالاخره امروزه در دنیا شاهد تولید نرم افزارهایی جامع و کاربردی در این زمینه هستیم. کشور عزیزمان ایران هم در این عرصه نرم افزارهای قدرتمندی به ثبت رسانده است.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded