Post has attachment
ناموسا این چه موجودیه؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔
Photo

Post has shared content
درود به دوستان آریایی هرگونه پستگزاری دراین انجمن #آزاد اعلام میباشد
#هدف از تشکیل این انجمن بهیچ عنوان ترویج سکس و بی بندوباری نمیباشد
یک نوع نافرمانی مدنی و تودهنی زدن به رژیم دژخیم آخوندیست
به نوعی ادامه #آزادیهای_یواشکی_میباشد

#فرشته
#آزادیهای_یواشکی👇👇👇👇👇

https://plus.google.com/communities/114354550201070100604#آزادی ،
این حق والا و مسلم ما ،
#یواشکی ست
حرف زدن در موردی که دلخواه ماست ، #یواشکی ست
زندگی های خصوصی مان ،
#یواشکی ست
و

#یواشکی خود را درین انجمنها حاضر میکنیم تا
#یواشکی اعتراض کنیم به این خفقان مطلق.

اما تاکی ؟
ایا زمان بیداری فرا نرسیده است ؟


Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
گروه " بانوان آریایی ایرانشهریگ" ♥ Aryan Iranshahrig Women

تـوجــــــه ♥ #فرار_مغزها #فرار_بانوان_آریایی
در رژیم آخوندی_اسلامی بانوان تنها ابزار سکس & تولید مثل هستند & آخوند روحانی نیز اعلام کرد ، زنان شایسته استانداری نیست ...
بانو "مینو اخترزند" یک بانوی ایرانی در سوئد استاندار شد
Photo

Post has shared content
لحظه ها را درياب
چشم
فردا كور است
نه چراغيست در آن پايان
هر چه از دور نمايانست
شايد آن نقطه نوراني
چشم گرگان بيابانست

#فرشته
#آزادیهای_یواشکی
Photo

« جوک های تجاوز به مردان را پایان دهید »
در فوریه ۲۰۱۴ یک بازیگر به نام شیا لابِئوف ، توسط یک زن مورد حمله قرار گرفت. او برهنه شده، کتک خورده و مورد تجاوز قرار گرفت. اگر چه این بازیگر جوان برای مدت‌ها در مورد این ماجرا سکوت کرده بود، اما در ‌‌نهایت بیان داشت زمانیکه در لوس آنجلس یک نمایشگاه هنری برگزار می‌کرد توسط یک زن غریبه مورد تجاوز قرار گرفته است. در طی آن در روز ولنتاین و آخر هفته‌ها، شرکت کنندگان می‌توانستند در یک اتاق خصوصی و در سکوت با لایئوف در حالیکه سرش با یک کیسه کاغذی پوشانده شده بود، تنها باشند. در اکتبر ۲۰۱۴ ، لابئوف در یک مصاحبه به آیمی کلیف، خبرنگار مجله دیزد دیچیتال گفت در آن اتاق یک زن به مدت ده دقیقه به پا‌هایش شلاق زده، لباس‌هایش را درآورده، به او تجاوز کرده و سپس از صحنه گریخته است. در حالیکه لابئوف شوکه شده و نمی‌دانسته که چه باید بکند یا به کجا مراجعه نماید. دستیاران لابئوف، هنرمند بریتانیایی لئوک تومر و هنرمند فنلاندی، ادعا می‌کنند که برای جلوگیری از این اتفاق مداخله کرده‌اند اما آن زن (که هویتش کشف نشد) هیچ سوءسابقه‌ای نداشته است. منتقدان می‌گویند چرا او کوتاه نمی‌آید؟ در واقع آن‌ها قصد دارند بگویند که او چندان هم از اتفاقی که افتاده ناراضی نبوده است. و برایش جوک می‌سازند که او باید لذت هم برده باشد زیرا عقیده دارند که یک مرد از سکس بدون علاقه هم لذت می‌برد.
گروهی هم او را متهم می‌کنند که یک داستان ساختگی را روایت کرده تا مشهور شود. یا با گفتن اینکه امکان دارد که یک زن به یک مرد تجاوز کند مردم را بخنداند. این طعنه‌ها، اتهامات و انکار کردن‌ها،‌‌ همان مقصر دانستن قربانی است که جنبش فمینیستی دهه هاست با آن مبارزه می‌کند. آن‌ها منکر این هستند که قدرت زن حمله کننده می‌توانسته از لابئوف بیشتر باشد زیرا او یک مرد است و باید بتواند از خودش دفاع کند. بسیاری از مردم نمی‌خواهند بپذیرند که تجاوز جنسی یک زن به یک مرد هم یک آسیب اجتماعی است.
مردسالاری رایج در جامعه عقیده دارد که یک مرد واقعی همیشه مشتاق و آماده سکس است. و در حالی که زنان مردان مشتاق را تشنه نگه می‌دارند، از مردان انتظار می‌رود که از هرموقعیتی خواسته یا ناخواسته، برای سکس استقبال کنند. از آن بد‌تر اینکه در فرهنگ عامه، متجاوز بودن مردان به عنوان جوک جاافتاده است.
اجازه بدهید یک چیز را روشن کنم: تجاوز به عنف هرگز یک جوک نیست.
اینکه تجاوز جنسی به یک مرد، توسط یک زن غیرممکن، مسخره یا خنده دار است، به طور مستقیم از پیش فرض‌های مردسالارانه در مورد نقشهای جنسیتی در جامعه ناشی می‌شود. یعنی‌‌ همان چیزهایی که سبب سکوت یا مقصر دانستن قربانی تجاوز می‌شوند.
این مقاله به دنبال بررسی تجربیات گروه مشخصی از قربانیان تجاوز است. مردان همان جنسی (cisgender) یعنی آن‌ها که رفتار جنسیشان منطبق است با ویژگی اندام‌های جنسی که با آن متولد شده‌اند. و میان هویت جنسیتی‌ و اندام جنسی زمان تولدشان تضادی نمی‌بینند.
و امید می‌رود با درک بیشتر این موضوع و تشخیص شیوه‌هایی که جامعه قربانیان مرد مورد تجاوز قرار گرفته را تضعیف می‌کند، بتوانیم یک جامعه یک دست ایجاد نماییم که در آن همه قربانیان احساس امنیت و حمایت نمایند.
برای این منظور، لازم است نگاهی بیاندازیم به برخی از دلایل اصلی که نشان می‌دهند چرا تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی به مردان توسط زنان هرگز نباید کم اهمیت جلوه داده شود و یا مورد تمسخر قرار گیرد.
۱. نعوظ به معنای رضایت داشتن نیست.
اجازه دهید از اینجا شروع کنیم: نه همه مردان آلت تناسلی دارند، و نه همه کسانی که دارای آلت تناسلی مردانه هستند، مردند. (زیرا همه سیس جندر یا همان جنسی نیستند!). با این حال، افسانه رایج در جامعه که تجاوز یک زن به یک مرد را غیرممکن می‌داند از این پیش فرض‌های ظالمانه سرچشمه گرفته است که: ۱) همه مردان آلت تناسلی دارند و ۲) برانگیختگی آلت تناسلی همیشه نشانه تحریک جنسی و رضایت مرد است.
درواقع برخلاف آنچه که به شما گفته شده، اینکه کسی با داشتن آلت تناسلی مردانه توسط یک نفر که دارای واژن است، مورد تجاوز قرار بگیرد از لحاظ فیزیکی امکان پذیر است.
این یک حقیقت علمی است که بدن مردان می‌تواند در هنگام آزار جنسی یک پاسخ طبیعی بدهد، یعنی حتی اگر رضایت و یا تمایل به انجام سکس نداشته باشند.
تحقیقات نشان می‌دهد که وحشت شدید و استرس پس از سانحه، همراه با تحریک فیزیکی در هنگام تجاوز، می‌تواند به نعوظ و انزال غیر ارادی منجر شود.
تحقیقات یک روان‌شناس به نام پل جوانیدز نشان داده است که بسیاری از مردان تجربه نعوظ بعد از خواب و در هنگام صبح را دارند و این نعوظ اغلب با میل جنسی همراه نیست.
به زبان ساده، نعوظ یک مرد الزاماً به معنای تمایل و رضایت او برای برقراری رابطه جنسی نیست. به این دلیل که بدن مردان قادر به نعوظ است بی‌آنکه هیچ گونه احساس و میل جنسی داشته باشند.
عجیب نیست که برخی از زنان مورد تجاوز قرار گرفته نیز در حین آن مرطوب شدن واژن و ارگاسم را تجربه نموده‌اند.
این دسته از قربانیان اغلب به سختی اعتراف می‌کنند که در هنگام تجاوز برانگیختگی جسمی و لذت را تجربه کرده‌اند و به متجاوز اجازه داده‌اند که کارش را انجام دهد.
بدیهیست که سکس بدون رضایت، تجاوز به عنف است. چه با تحریک و مرطوب شدن و چه بدون آن. و نیز چه با ارگاسم و چه بدون ارگاسم. این یک حقیقت است، صرفنظر از جنسیت و گرایش جنسی افراد و بی‌آنکه رابطه قبلی داشتن یا نداشتن آن افراد با یکدیگر، اهمیتی داشته باشد.
همگان شایستگی این را دارند که در روابط جنسی خود اختیارعمل داشته باشند.
این یک واقعیت تغییرناپذیر است، حتی اگر هیچ گونه خشونت فیزیکی هم در کار نباشد. (در این مورد در بخش سوم توضیحات بیشتری داده شده است.) همانطور که لباس کوتاه یک زن به معنای تمایل به سکس نیست، تحریک شدگی آلت مرد نیز الزاماً به این معنا نیست.
۲. تجاوز جنسی به مردان توسط زنان متداول‌تر از آن است که فکرش را می‌کنید.
جامعه از سنین پایین به زنان و مردان می‌آموزد که برای به دست گرفتن قدرت و کنترل دیگران بکوشند. و تجاوز جنسی یکی از مخرب‌ترین و قدرتمند‌ترین شیوه‌های کنترل دیگران است. این باور که تنها مردان بر قواعد اجتماعی اثرگذارند، نادرست است بلکه زنان هم به‌‌ همان اندازه موثرند. زنان می‌تواند تجاوزگر باشند حتی با اینکه تعداد زنان متجاوز بسیار کمتر از تعداد مردان متجاوز است.
در چند سال اخیر، آمار معلمان زنی که به دانش آموزان خود تجاوز کرده‌اند، افزایش یافته است.
البته بالا رفتن آمار لزوماً به معنای افزایش تعداد تجاوزات نیست، بلکه می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که قربانیان بیشتری حاضر شده‌اند در مورد آن سخن بگویند.
بدون شک موارد گزارش نشده‌ای نیز وجود دارد. نظیر دستمالی یا سوءاستفاده از کودکان و مواردی که از ترس عواقب اجتماعی، علنی نمی‌شود. تجاوز به پسران نوجوان توسط زنان بزرگسال خارج از کلاس درس رخ می‌دهد. اما زنانی که به فرزندان خود تجاوز می‌کنند یا به کودکانی که به آن‌ها سپرده شده‌اند و توان دفاع از خود را ندارند (برای مثال مشاوران، مربی‌ها یا معلمان سرخانه)، بسیاری از این موارد را تشکیل می‌دهند.
اما قربانیان تنها پسران زیر ۱۸ سال نیستند.
مردان بزرگسال نیز توسط پارتنرهای زن خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.
با این حال، به دلیل آنکه تاکنون تحقیقی در این زمینه انجام نشده و این حقیقت که بسیاری از مردان تمایلی به گزارش چنین مواردی ندارند، لذا آمار مربوط به تجاوز جنسی به مردان بزرگسال توسط زنان غیر قابل اعتماد است.
با توجه به اینکه آمار قابل اعتمادی در مورد چگونگی بسیاری از موارد تجاوز به مردان توسط زنان وجود ندارد – و نیز این واقعیت غیر قابل انکار که حتی اگر آمار دقیقی وجود می‌داشت، به شدت پایین‌تر از تعداد همان جنسی ها (سیس جندر) و زنان و مردان تراجنسی یا ترنس جندر (Transgender) و افراد نه مرد نه زن ( non-binary ) است که توسط مردان مورد تجاوز قرار گرفته‌اند – این نکته بسیار مهم است که به رسمیت شناختن این افراد هنوز هم می‌تواند کمک بزرگی برای قربانیان مرد مورد تجاوز قرار گرفته، به حساب آید.
حمایت از این مردان همچون حمایت از سایر قربانیان تجاوز به یک اندازه اهمیت دارد.
۳. همه آزارهای جنسی با خشونت فیزیکی همراه نیستند.
متجاوزان زن از تاکتیک‌های گوناگونی برای وادار ساختن مردان به برقراری رابطه جنسی استفاده می‌کنند، مانند لمس کردن‌های مکرر ناخواسته، تحریک عاطفی و مسمومیت.
انواع آزار جنسی شامل تماس‌های جنسی (بوسیدن، لمس کردن و یا دستمالی قربانیان، با یا بدون رضایت آن‌ها)، سکس اجباری (که در بالا توضیح داده شد)، تلاش برای تجاوز جنسی و تجاوز به عنف کامل است.
تحقیقات جدید برآورد می‌کند که حدود ۱۹-۳۱٪ از پسران در کالج درجاتی از تماس جنسی ناخواسته را تجربه کرده‌اند، پژوهشگران معتقدند که بخش قابل توجهی از متجاوزان در این موارد زن هستند.
زنی که مردی را به داشتن رابطه جنسی با خود وادار می‌کند، حتی بدون هرگونه خشونت فیزیکی، هنوز هم یک متجاوز است. کورتیس سنت جان از سازمان «مردان نجات یافته» که یک گروه ملی برای حمایت از قربانیان مرد مورد تجاوز قرار گرفته است، می‌گوید: «مردم فکر می‌کنند مردان نمی‌توانند مورد تجاوز قرار بگیرند. آن‌ها نمی‌فهمند که نه هنوز هم به معنای نه است.
این بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید همه آزارهای جنسی، تحریک کردن‌ها و تهاجم‌ها برای مردان هم درست به‌‌ همان اندازه زنان مشکل ساز هستند و کم اهمیت جلوه دادن هر بخشی از آن به جنبش حمایت از قربانیان تجاوز لطمه می‌زند.
۴. احتمال اینکه قربانیان مرد، تجاوز را گزارش کنند، کمتر است.
مردان قربانی تجاوز جنسی بسیار کمتر از زنان به پلیس گزارش می‌دهند. دلایل بسیاری برای این امر وجود دارد که همگی ریشه در آموزه‌های مزخرف اجتماعی در مورد جنسیت دارند.
بر طبق نتایج یک تحقیق در مورد تجاوز جنسی از آنجا که برای بسیاری از قربانیان مرد این باور اجتماعی جا افتاده است که تجاوز جنسی به مردان امکان پذیر نیست، آن‌ها به سختی می‌پذیرند که این یک مسئله واقعی است، نه فقط به این دلیل که برای آن‌ها اتفاق افتاده است، بلکه به این خاطر که واقعاً اتفاق می‌افتد.
این باور بویژه در مواردی که قربانی هیچ آسیب فیزیکی ندیده است، تقویت می‌شود.
از سوی دیگر ممکن است مردان احساس کنند که مردانگی خود را در نتیجه تجاوز از دست داده‌اند و این احساس شرمندگی و خجالت عمیق، آن‌ها را به سکوت وادار می‌کند.
بسیاری از قربانیان مرد دگرجنس گرا به دلیل ترس از اینکه به عنوان همجنسگرا (گی) مورد تمسخر قرار گیرند، از گفتن اینکه به برقراری رابطه با زنان تمایلی ندارند، خودداری می‌کنند.
از آنجا که جامعه مردسالار از بدو تولد به آن‌ها آموخته است که همجنسگرا بودن اشتباه است، از ترس آنکه برچسب همجنسگرا بخورند حتی ممکن است اعتراف نکنند که مایل به داشتن رابطه جنسی با متجاوز نبوده‌اند.
در پروژه “نشکستنی” برخی از قربانیان مرد خاطرات وحشتناکی از متجاوزان را شرح می‌دهند و قرار است این سیستم از آن‌ها حمایت کند. نامزد سابق یکی از قربانیان زمانی که او با دیدن متجاوزش برای نخستین بار بعد از ۸ سال وحشت زده شده بود، به او گفت «مرد باش». زن متجاوز به یکی دیگر از قربانیان که مرد جوانی است، گفته است:« تو گی هستی، وگرنه چطور می‌توانی به دختری مثل من نه بگویی.»
با داشتن چنین تجربیاتی، جای تعجب نیست که بسیاری از آن‌ها برای صحبت کردن مردد باشند.
برای ایجاد تغییر، بسیار مهم است که ما به عنوان یک جامعه در کنار قربانیان مرد همچون سایر قربانیان تجاوز بایستیم. همه آن‌ها باید به رسمیت شناخته شوند واز سوی قانون به طور یکسان مورد حمایت قرار بگیرند.
۵. قربانیان مرد با عواقب پس ازتجاوز دست به گریبانند، درحالیکه همچنان برایشان جوک ساخته می‌شود.
بسیاری از مردانی که سکس اجباری داشته‌اند و یا توسط زنان مورد تجاوز قرار گرفته‌اند، در درازمدت عواقب منفی همچون استرس پس از سانحه را تجربه می‌کنند.
همانطور که قبلاً ذکر شد، مردی که توسط یک زن مورد تجاوز قرار گرفته و در طی آن نعوظ یا انزال داشته است، ممکن است احساس کند «حق» اعتراض ندارد چرا که به ارگاسم رسیده است. حتی اگر بدنش واکنش متفاوتی هم به حمله نشان داده باشد، او هنوز هم ممکن است دچار این تضاد باشد که نباید در مورد تجاوز حرفی بزند. پس از همه این‌ها، جامعه به این مردان –که اغلب بسیار جوان هستند- می‌آموزد که داشتن رابطه جنسی باید یکی از ارکان زندگیشان باشد و آن‌ها خواهند توانست که از زندگی جنسی خود لذت ببرند و به خاطر توانایی‌هایشان مورد تحسین واقع شوند.
با این حال، با توجه به انتظارات جنسیتی از مردانگی و توقع رایج در جامعه، بسیار کمتر احتمال دارد که مردان در مورد میزان رنجی که تحمل می‌کنند، صادق باشند.
بر هیچکس پوشیده نیست که تجاوز به مردان مورد بی‌توجهی رسانه‌ها قرار می‌گیرد، اما موضوع تکان دهنده این است که غالباً برایش جوک می‌سازند. صرف نظر از اینکه آیا برنامه سازان به واقعی بودن این ماجرا شک دارند، و یا این یک شوخی بی‌مزه است، تجاوز زنان به مردان، به واقع و در مقابل انظارعمومی رخ می‌دهد.
اما آنچه بسیار مهم است اینست که تجاوز به عنف بهیچ وجه یک موضوع خنده دار نیست. و همینطور قربانیان آن. و هرگز نباید از آن قبح زدایی شده یا بی‌اهمیت شمرده شود.
مردانی که گرفتار تجاوز توسط یک زن می‌شوند، تنها نیستند. سازمان‌هایی مانند مردان نجات یافته، و در ۵۱ پیشنهادهای مفیدی برای مردان پس از تجاوز جنسی دارند، از جمله مشاوره تلفنی، عضویت در گروه‌های پشتیبانی، دسترسی به درمانگران، امیدبخشی، استراحت و بهبود. آن‌ها همچنین امکان دسترسی به حجم زیادی از تحقیقات را برای افرادی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری کسب نمایند، فراهم می‌کنند. و اگر شما پارتنر یکی از قربانیان تجاوز باشید، همراهیتان می‌کنند تا بتوانید به او کمک کنید.
✋✋✋✋
تجاوز به عنف یک اتفاق «واقعی» است. تجاوز به عنف اشکال و اندازه‌های گوناگونی دارد، اما در هر صورت قربانیان را که هیچ نقشی در وقوع آن ندارند، نابود می‌کند.
و همانطور که وان بادهام به عنوان یک منتقد فمینیست به صراحت می‌گوید: پس از آنچه برای شیا لابئوف در نمایشگاه هنری پیش آمد ما می‌توانیم تصدیق کنیم که همه تجاوز‌ها واقعی هستند و اعتماد‌ها را می‌شکنند.
برای تبدیل شدن به یک حامی بهتر برای قربانیان تجاوز به عنف، ما باید از همه آن‌ها حمایت کنیم. چرا که حمایت از قربانیان مرد در واقع به همه گروه‌های قربانی تجاوز کمک می‌کند.
با همکاری یکدیگر – و اینکه اجازه ندهیم قبح هرگونه سواستفاده جنسی از میان برود- خواهیم توانست جامعه یکپارچه‌ای برای حمایت از قربانیان تجاوز بسازیم.
...
منبع:  فمينيسم روزمره

Post has attachment
✍🏻خبری که از شب گذشته تمام ایران را در فکر فرو برد


شب گذشته در یک برنانه رادیویی زنده تلفنی از یک هموطن پخش شد با این موضوع :

سلام..
من یک زن بی سرپرست با 3 فرزند 7 ، 9 و 11 ساله و زیر پوشش کمیته امداد هستم بخاطر مخارج خودم و فرزندانم مجبور شدم به دستفروشی روی آوردم
با پولی که کمیته امداد به من داده بود هرماه10 هزارتومان کنارمیگذاشتم و یک میلیون و پنجاه هزارتومان شد و در یک گارگاه جوراب فروشی همه را جوراب خریدم تا دستفروشی کنم روزهای اول خبری از ماشین های شهرداری نبود و روزی کمی درمی آوردم ، تا اینکه سروکله ماشین های سدمعبر پیدا شد من هم داستان زندگی را گفتم و اینکه به سختی خرج خودم و بچه هایم را از راه کمک کمیته و جورابفروشی در می آورم....
اما مامور سدمعبر بدون اعتناء به حرفهای من تمام بساط من را جمع و با بنزین آتش زد چندنفر از همشهریان بامحبت دخالت کردند اما اثربخش نشد و ماموران تمام جورابها که تمام امیددرآمد من و زندگی من بود را نابود کردند!!!!
من با اینکه دستفروشی می کردم هنوز هم در زندگی از نظر مالی مشکل داشتم و به سختی واقعا زندگی میکردم حالا که این اتفاق برایم افتاده دیگر امیدی به زندگی ندارم و می خوهم خودم و فرزندانم را با بنزین آتش بزنم و فقط زنگ زده ام که هموطنان عزیز از زندگی من باخبر باشند و بعد از مرگ من ، مرا احمق نخوانند
برایم دعا کنید....😔

در این لحظه مجری رادیو بی اختیار بغض کرده و نتوانست احساسات خود را کنترل کند....
اول احسنت به رادیو و مسئولی که وجدان خود را وسط گذاشت و مردانه این تلفن را پخش کرد حتی اگر از کار برکنار شود....
دوم اینکه چگونه است در کشوری که آنقدر معادن و ذخایر دارد که خرج چندین کشور عربی را می دهد اما یک خانواده بی پناه باید خودش را آتش بزند..؟؟

مردم واقعا تا کی باید ترسو در خواب باشیم؟
قلب هر انسانی از شنیدن واقعیت زندگی این خانواده و هزاران خانواده امثال این به درد می آید😔
کدام دین و آئین گفته است مسئولان پول ما را به کشورهای بیگانه بدهند؟؟

اگر انسانیت در وجو،د ما بیدار است بدون هیچ ترسی و بخاطر هزاران خانواده امثال این خانواده و بخاطر آینده فرزندانمان پخش کنیم
این پست در تمامی انجمن ها گسترش دهید شاید دل خفته ومغز یخزده ایرانیان حرارت بگیرد واز خواب گران بر خیزند
Photo

Post has shared content

Post has attachment
سروران هموطنان آزاده ایران زمین مخصوصا سربازان اعم از (قبل و بعد از شورش 1357) جمعی نیروهای سه گانه ایران بودند و هستند همچنین غیر نظامیان توجه فرمایید.

در این زمان که ایران ما در اقیانوسی پر از تلاطم غوطه می خورد بر ما مخصوصا سربازان واجب است که دست در دست بدون هیچ تعصب قومی - زبانی و اعتقادی تا سکان را محکم بدست بگیریم و ایران عزیزمان را به ساحل آرامش هدایت کنیم.

ما که سابقه خدمت در نیروهای مسلح را داریم باید از نو لباس خدمت را بر تن کرده و همچون سرباز صفر به قسمی که یاد کرده ایم پایبند و تا آخرین نفس و آخرین قطره خون عمل کنیم.

همچنین آنهایی هم که سابقه نظامی ندارند در پشت جبهه می توانند خدمت کنند.

زنده باد ایران و ایرانی
جاوید شاه
Salute from
The Iranian Patriotic Army
--------------------------------------------
Visit our website
http://theiranianpatrioticarmy.page.tl

Post has attachment
#گلرخ_ابراهیمی ایرایی فعال مدنی و فعال #حقوق_بشر اهل ایران است که به اتهام توهین به مقدسات و تبلیغ علیه نظام به شش سال حبس محکوم شد.
گلرخ ایرایی سوم آبان ماه ۱۳۹۵ به همراه همسرش #آرش_صادقی در منزل خود بازداشت و بدون دریافت احضاریه کتبی جهت اجرای حکم شش سال حبس تعزیری به #زندان_اوین منتقل شد.
به گفته گلرخ ایرایی، او به دلیل داستان منتشر نشده‌ای در دفترچه شخصی اش به توهین به مقدسات متهم شده‌است. در این داستان زنی پس از دیدن فیلمی دربارهٔ #سنگسار یک زن در #ایران، از شدت عصبانیت نسبت به احکام مذهبی، اقدام به سوزاندن قرآن می‌کند.
Photo
Wait while more posts are being loaded