Post has attachment
Dobrý deň želám,ako som scrolloval po nonsteame a hľadal gaming ktorí je na úrovni a má stálych členov tak som narazil na vás. Môj návrh pre vás je nasledovný: Náš clan PK, je herná komunita ktorej členovia hrajú 1.6,Source,Global Offensive po určitom čase aj iné. Vy ste zameraný na 1.6. Môj návrh je v vzájomnej spolupráci,Výmena bannerov a taktiež každý mesiac hodiť novinku o našom clane nech sa k nám pripoja a zaregistrujú sa a napíšu žiadosť. Nie sme portál a ani to nemáme v pláne a taktiež na výmenu mi budeme každý mesiac zdieľať váš portál a zháňať ľudí aby tam hrali.Aby mali servery kde môžu trénovať a pod.Ďakujem veľmi pekne sa skorú odpoveď Ľubomír ´NOKIA´ Šimšalek .

Jak se stat adminem

Post has attachment
Nej hra
Trial Xtreme 3
Trial Xtreme 3
play.google.com

Dobrý den, mohu se zeptat proč nikdo neodpovídá na mailu info@sosogames.cz ani na admin@sosogames.cz? Moc by mě to zajímalo. Předem děkuji za odpověď.

Ahoj chcel by som sa stat adminom skusenosti mam csko hravam cca 8 h denne 

chce to novy rank udelat a vymazat stary :)

No s radosti oznamuji ze celkem dost cheatru jsem zabanoval a dosti lidi se tam hraje uz lepe sice tam stale jsou dalsi a dalsi ale to casem zmizi :) kdyby mel nekdo pripominky nebo navrhy koho hlidat klidne piste :)

Zdravim ve spolek hlavne RK a spol :) sem rad ze zase zije SOS

Tímto chcem oznamiť že server prosperuje smerom vpred
vačšínu cheaterov som vybanoval a to zohnáva viac ľudí čo vám dakujem officalne hraje na servery okolo 2600 ľudí aspon v ranku :D A gratulujem k uspechu a aj vám hračom :)
Wait while more posts are being loaded