Post has attachment

Post has attachment
1980 yılında kurulan Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.
Herbalife'ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde:
başarılı kilo kontrolü
dengeli beslenme
gelişmiş kişisel bakım
mali kazançlar
elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz
Sizin başarınız için yapılan bilimsel tasarımlar
Herbalife'ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!
Güvenebileceğiniz uzmanlar
Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife’ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.
Sürekli destek
Dünyanın dört bir yanındaki 88 farklı ülkede Herbalife ürünlerini satan 2,3 Milyon Bağımsız Distribütörden oluşan bir ekip ile (ve 1,8 milyar dolar yıllık perakende satış cirosuyla) başarıya ulaşmak için ihtiyacını duyduğunuz desteğin her zaman arkanızda olduğundan emin olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda
• beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız
• iş fırsatımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz
müddetçe önünüzde başarıya uzanan yolun her bir aşamasında sizi desteklemekten gurur duyacağız.
Herbalife ile elde ettiğiniz kaliteli ürünler ve uzman desteği sayesinde iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve iyi yaşamanız artık çok kolay. Herbalife’ı ve iyi yaşamı keşfedin.
Misyonumuz
Herbalife'ın misyonu, doğrudan satış alanında iyi bir İş Fırsatı sağlayarak ve dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak insanların hayatlarını değiştirmektir.
Herbalife insanların hayatlarını nasıl değiştirmektedir?
Her gün Herbalife,
• Dengeli beslenmeyi basitleştiren, bilimin ve doğanın en iyilerini bir araya getiren kaliteli ürünler ve
• İnsanlara rüyalarını, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları gücü veren, başarısı kanıtlanmış bir İş Fırsatı ile
sizin gibi milyonlarca insana hayatlarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Herbalife, misyonundan ve iyi yaşamı dünyanın dört bir yanındaki insanların kolayca erişebileceği bir konuma getirerek elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.
İyi Yaşam
İyi yaşam, mutlu ve sağlıklı olmaktan, güzel görünmekten ve finansal açıdan başarılı olmaktan da fazlasıdır. Hayatın her alanında mutlu olma duygusudur. Sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilmekten yaptığınız işten zevk almaya, olduğunuz kişiden ve görünümünüzden memnun olmaya kadar pek çok şeyi kapsar. İyi yaşam, iyi bir hayatın temelidir ve Herbalife da işte bu iyi yaşamdan ibarettir.
Kurucumuz
Mark Hughes 1956-2000
Mark’ın vaadinin enginliği ve vizyonunun gücü, yaşadığı bir kişisel trajediden kaynaklanmaktadır – Mark’ın annesi, 36 yaşındayken güvenli olmayan bir diyet uyguladığından vefat etti. Annesinin vefat ettiği yaşlarda daha küçük bir çocuk olmasına rağmen Mark, insanların güvenli bir şekilde kilolarını kontrol etmelerine yardımcı olacak bir yol bulmaya kendi kendine söz verdi. İnsanların hayatlarını değiştirebilecek sonuçlar elde edilmesini sağlamaya, beslenme açısından da güvenilir bir program geliştirmeye ve bu programını da tüm dünyayla paylaşmaya kararlıydı. Mark’ın bu pozitif yaklaşımı, hedeflerine doğru her gün bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Kendisinin de söylediği gibi “Yapabileceğinizin en iyisini yapın. Yarın sabah yataktan kalktığınızda bugünden bir miktar daha fazlasını yapın. Ertesi gün bir önceki günden biraz daha fazlasını yapın.” Bu yaklaşım, iyi beslenmeyi dünyanın dört bir yanına yaymasına ve başkalarının da ona katılmasına ilham kaynağı olmuştur.
Vizyonunu gerçeğe dönüştürme
Mark’ın güvenilir ve etkili bir kilo kontrolü programı geliştirme tutkusu kendisini Çin’e kadar sürüklemiş ve burada Mark bitkilerin beslenme açısından faydaları üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Birleşik Devletler’e geri döndüğünde Herbalife’ın büyük bir yenilik getiren ürünlerini oluşturmak için saygıdeğer tıp ve beslenme uzmanlarından oluşan bir ekibi de beraberinde getirmiştir. 1980 yılında Herbalife, birçok yeni ürünle sektördeki yerini almıştır.
Herbalife’ın ilk Distribütörü Mark Hughes’dur. Arabasının bagajında sattığı ürünleri hakkında “Bu ürünler size duygusal bir deneyim kazandıran ürünlerdir. İnsanların gözlerindeki parıltıdır, hissettikleridir, heyecanlarıdır ve hareket etme tarzlarıdır” diyen Mark, bu ürünlerin değerine gönülden inanıyordu.
İnsanlar ürünleri denemeye ve kilo kontrolünü gerçekleştirmeye başlayınca Mark’ın temellerini attığı iş hızla genişlemeye başladı ve ardından Mark kendisine bir ofis tutup vizyonundan ilham alan, ürünler hakkında aynen kendisi kadar tutkulu olan ve bu İş Fırsatı’na da coşku ve heyecanla sarılan Distribütörlerden oluşan bir ağ kurdu. Mark, insanların hayatlarını değiştirebilme gücü olduğuna inanıyordu ve diğer insanların da aynı inancı paylaşmaları için kendilerini teşvik ediyordu. “Organizasyonunuzda bu işin işe yarayacağına gönülden inanın” diyordu.
İş büyüdükçe Herbalife’ın ürünleri de kişisel bakım ürünlerini kapsayacak şekilde genişledi ve böylece Herbalife müşterileri iyi yaşam için kişisel bir programın kendilerine sunduğu avantajlardan faydalanmaya başladılar.
Mark’ın da söylediği gibi, “Sizin çabalarınız sayesinde insanlar yeni fırsatlar dünyasını keşfediyor ve geleceğe de sonsuz bir umutla bakabiliyor.” Mark ile tanışma fırsatına erişenler, Mark’ın işi benimsemelerinde ve çok daha yükseklere tırmanma konusunda kendilerini umutlandırmada ne kadar ilham verici bir insan olduğunu söyleyeceklerdir. Mark’ın inanılmaz bir hitabet yeteneği vardı ve kendisininkinden başlayarak insanların yaşamlarını değiştirme inancı sayesinde hayatın her alanındaki insanlarla bir araya geliyordu. Mark’ın satış yapma konusundaki yaklaşımı ise basitti: “Başkalarına daha fazla ilgi gösterirseniz onlar da size ilgi gösterecektir.”
Rüya devam ediyor
Her ne kadar Mark, Herbalife’ı kurmasının ardından yirmi yıl geçtikten sonra hayata gözlerini yummuş olsa da insanların hayatlarını değiştirme vizyonu bugün hiç olmadığı kadar daha güçlü bir şekilde varlığını sürdürüyor. Günümüzde 88 ülkede mali bağımsızlık hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda emin adımlarla ilerleyen 2.3 milyondan fazla Herbalife Distribütörü var. Geride bıraktığımız 30 yılın ardından Mark’ın şu sözleri hala kulaklarımızda çınlıyor: “Geleceğin karşılaştırılamayacak kadar parlak olacağına eminim.”
  
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Daha Fazla Bilgi İçin Web Sayfamızı Kontrol Edin.
www.sivaspropolis.com

Propolis son yıllarda özellikle kanser tedavisine olan desteği yönüyle anılan ve bu konuda binlerce üniversite araştırmasına konu olan arı ürünüdür. Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. Antibiyotik olmadığı halde çok yüksek antibiyotik etkilere haiz olması ve bu etkileri sadece enfeksiyona ya da hastalıklı dokuya göstermesi en dikkat çekici özelliklerindendir.
Propolis antiviral ve antibakteriyeldir. Diş sağlığı, deri hastalıkları, sindirim sistemi sorunlarıyla ilgili kullanımları da vardır. Pek çok zararlı bakteri ve mantar çeşidini engelleyen özelliktedir.
Propolis, bağışıklık sistemini güçlendirir. Mantar-mayasıl sorunlarına, zararlı bakterilere, viral enfeksiyonlara karşı kullanılır. kanseri önlemede ve kanserle mücadelede etkili bir maddedir. Alışılmış antibiyotik etkilerin 100 misline yakın etkisi keşfedilmiştir. Bugüne kadar rastlanan en güçlü doğal antibiyotiktir. (Ghisalberti, 1979 E.L. Ghisalberti, Propolis: a review, Bee World 60 (1979), pp. 59–84.)
Anti-bakteriyel, anti-fungal(mantar), anti-viral, ateş düşürücü, antiseptik ve kolesterol düşürücüdür. Gözün yüksek basıncını azaltır.Soğuk algınlığına iyi gelir. Ağız içi sağlığı ve sindirim sorunlarının giderilmesi için kullanılır. İçeriğindeki flavonoid oranı yüksektir. Flavonoidler bilindiği gibi en güçlü antikoksidanlardandır. Propolisin araştırmalar sonucu belirlenmiş bazı faydaları şöyledir:
 
Yaraların iyileşmesini 4 kata kadar hızlandırır.
100 kata kadar antibiyotik etki içerdiği tesbit edilmiştir.
Çok güçlü antioksidandır.
Kronik bronşit ve bronşiyal astıma karşı etkin çözümdür.
Diş eti iltihabı ve ağız içi ve gırtlak enfeksiyonlarını giderir.
Diş abselerine, çürüklere, ağız kokusuna karşı kullanılır.
Diş beyazlatılmasına yardımcı olur.
Sedef hastalığına iyi gelir.
Deri enfeksiyonlarını giderir.
Mantar ve zor öldürülen bakteri çeşitlerini engeller.
Soğuk algınlığına iyi gelmektedir.
Solunum enfeksiyonlarında; faranjit, kronik bronşit, nezle, burun iltihabı hastalıklarında etkin çözümdür.
Şampuana katıldığında saç sağlığına ve kepeğe karşı faydalıdır.
Sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi gelir.(Bağırsak Paraziti, ülser, mide iltihabı..vs)
Kulak enfeksiyonlarına devadır.(İç kulak- dış kulak iltihapları, akut kulak rahatsızlıkları)
Bağışıklık sistemi bozukluklarını düzeltir.
İltihaplanmaların her türüne faydalarıdır.(Vajina-uterus, aseptik necrosis, iltihaplanmış yaralar.. vs.)
Tüberküloza denenmiş devadır.
Ülser ve gastrite karşı arı sütü ile birlikte kullanılır.
Akut ve kronik kolite çözümdür.
Her gün bir kaç kez Propolis ekstarktı ile gargara yapıldığında, plak oluşumunu önler.
Ürtikerli bölgeye doğrudan tatbik edilerek olumlu sonuç alınır.

Daha Fazla Bilgi İçin Web Sayfamızı Kontrol Edin.

www.sivaspropolis.com

Post has attachment
KULLANIM ŞEKLİ:Günde 3 defa yemeklerden 30-60 dakika önce 2'şer kapsül alınır.

KULLANIM SÜRESİ:3-6 kutudur.
KOMBİNASYONLARI:Hastanın karaciğer,dalak ve salgı sistemlerinin desteklenmesi gerekir.Edinilen tecrübeye göre MİCROMER ürünü ile tedavinin desteklenmesi tedaviyi hızlandırıyor.
PERHİZ:Tuz tüketilmemeli,bol sebze,süt ve süt ürünleri tüketilmelidir.
SİNDİRİM SİSTEMİ:COLİNTES ile desteklenmeli.Hem vücut salgısını desteklemek,hem bağırsaklardaki emilimi arttırmak önemlidir.
YAN ETKİ:Hiçbir yan etkisi yoktur.

Daha Fazla Bilgi İçin Web Sayfamızı Ziyaret Edin.

Post has attachment
Ölümcül bakteriye " PROPOLİS " Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerince yapılan araştırmalarda bal arılarının ürettiği propolisin, birçok insanın yaşamını yitirmesine neden olan ve ABD'deki kavun tüketimiyle ortaya çıkan ölümlerle birkez daha gündeme gelen Listeria bakterisini yok ettiği belirlendi.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded