Post has attachment

Post has shared content
اعطلای نشان عالی رضایتمندی مشتری در ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری به آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه نیک رویان

Post has attachment

Post has attachment
مرطوب و نرم کننده مو

روغن هسته انگور برای نرم و مرطوب کردن موهای خشک ایده آل است چون از روغن نارگیل و زیتون سبک تر است و علاوه بر اینکه بدون بو است، بعد از استفاده از روغن احساس نمی‌کنید موهایتان چرب شده است. روغن هسته انگور به حفظ رطوبت مو و جلوگیری از وز شدن، موخوره و شکنندگی مو کمک می‌کند. این روغن را به موهای خود بزنید و بگذارید ۱۰ دقیقه روی موها بماند سپس موها را با آب سرد آب بکشید تا نرم و مرطوب شوند.

🌾🌿🍂🍃🍁🌾🌿🍂🍃🍁

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
🔴موها‌یتان را ضخیم کنید

🔹تخم كتان: تخم‌های كتان را در يك كاسه آب بگذاريد و اجازه دهيد حدود 5 روز باقي بماند سپس با پنبه اين مايع را به پوست كف سر بماليد و بعد از 25دقیقه بشویید.

🔹حنا: هنگام استفاده از اين روش بايد حسابی حواس‌تان را جمع كنيد چون همان طور كه خودتان مي‌دانيد، حنا ماده‌ای رنگ‌دهنده است، استفاده از حنای بدون رنگ مي‌تواند تا حد زيادی اين مشكل شما را حل كند، پودر حنا را در يك ظرف آب داغ بريزيد سپس چند قطره آب ليمو يا ماست به آن اضافه كنيد. سپس اين مخلوط را به موهاي‌تان بزنيد و بگذاريد حداقل 1 ساعت روي موها باقی بماند. 4 هفته اول هفته‌ای يك‌بار از اين مخلوط استفاده كنيد سپس 2 هفته يك‌بار، تا نتيجه را ببينيد.

🔹انرژي دادن: هر روز حدود 10 دقيقه به‌گونه‌ای دراز بكشيد كه سرتان پايين‌تر از بدن باشد، اين وضعيت خوابيدن، باعث می شود خون بيشتري وارد سر شما شود. موها را از پشت گردن به سمت بالا شانه كنيد با اين كار به ريشه‌های ضعيف شده موها انرژی مي‌دهيد و تا حدی از ريزش آن‌ها جلوگيری مي‌كنيد.

Post has attachment
وقتی صورتمان جوش دارد، چگونه اصلاح کنیم؟

اگر صورتتان جوش دارد، از اصلاح موهای آن در فواصل کوتاه خودداری کنید و این کار را خیلی آرام انجام دهید تا جوش ها کنده نشوند. باید امتحان کنید اصلاح با تیغ برایتان خوب است یا با ماشین ریش تراش قابل تنظیم. معمولا بهترین روش، استفاده دوره ای از این دو وسیله است. البته به هر حال پوست متورم و دردناک ناشی از آکنه با هر روشی امکان دارد تحریک شود و گاهی هم تنها راه، گذاشتن ریش است تا بلکه با درمان های مناسب آکنه اوضاع پوست بهتر شود.

گذاشتن ریش به خصوص وقتی فرد از موهای فرورفته ریش در پوست خود در عذاب است و مدام به این علت جوش می زند، بهترین راه حل است. بعد از یک دوره ریش گذاشتن و بهبود وضعیت پوست، می توان بدون ناراحتی و آزار پوست جوش دار، اصلاحی خوب داشت.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded