Post has attachment
Mars'ta yaşayan adamdan haber var
‘’Arkadaşlar,kardeşler sevgili vatandaşlar!
Malum zaman zaman benden çıkan tutarsız ve çelişkili gibi görünen ve bazen de gaf olarak değerlendirilen söz ve davranışlarıma şahit olmuşsunuzdur.
Bunlar tamamen Mars’ta yaşıyor olmamın ve Mars’ta oksijen sorununun olmasının yan tesirleridir.
Bunu bilenler bilmeyenlere anlatsın ve onları çok sevdiğimi bildirsin.
Diğer taraftan Mars’ta bulunmamın en güzel yanı her taraf kumullarla kaplı adeta bir kum denizi olmasına rağmen istesem de kafamı kuma sokamıyorum.
Yakında diğer kumdaş vatandaşlarımızı buraya hava değişimi için getireceğim ve onlarda kafasını kuma sokmaktan kurtulmuş olacaklar ve böylece onlar Dünya’ya yeniden güzel mesajlar verecek faydalı oluşumlar ve icraatlara imza atarak Masmavi olan Dünya’mızı Pespembe yapacaklardır.
Son olarak diyeceğim odur ki dilim ne kadar hayır dese de mars’lı kalbim EVET’den yanadır.
Saygılarımla!’’

17.55 15.04.2017

Özel haber:
Yalan TV & Com
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com Birleşik Yayıncılık
Photo

Post has attachment
Bugün çok mu yalan söyledim ?:))
Photo

Post has attachment
''Usta atıcı tüfekle ipi vurarak ağaca asılı kalan leyleği kurtardı!''
Şimdi merak edilen ise şu soru:Hayır'cı CHP'lilerin (Bilakis Muharrem İnce'ciler) bu işte bir parmağı olup olmadığıdır.
Zira,malum olduğu üzere geçenlerde bir gurup CHP'linin kumruyu karga sanarak asmış olmasıdır!
Kaynak:))
Yalan TV & Com
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com Birleşik Yayıncılık

Post has attachment
CHP'li Muharrem İnce kanadındandan Hayır'cıların kargalara karşı takındıkları düşmanlık sonucu neslinin yok olması durumu ile karşı karşıya gelen kargalar kartallardan yardım istemek zorunda kaldı.
Karşılık olarak ikinci eşlerini ve çocuklarını rehin bırakan kargalar yeni yerleşim alanı olarak kartallara yakın bölgelere göç etmek zorunda kalıyorlar.Böylece rehin bıraktığı yakınlarından da fazla uzak kalmamış oluyor.

Yalan TV & Com Özel Haber 
Photo

Post has attachment
''Ağaçta asılı kalan kumruyu itfaiye kurtardı.''
CHP'li Muharrem İnce'nin ''Ordular ilk hedefiniz kargalardır,ileri!'' demesi ile harekete geçen İnce'ci gurup yakaladıkları kargaları birer birer ibretialem olsun asmasına girişirken,yeni gelişmeler toplum içinde kaygıya neden olmaktadır.
Zira,karga bulamayan bazı üyelerin kumruları karga niyetine asmış olabilir endişelerine yol açmaktadır.Yoksa,bazıları karga ile kumruyu ayırt edemiyor mu soruları sorulmaktadır,malum şu an kültür düzeyi tartışmalı insanlar-ada değinmek gerekmektedir.
Kaynak:))
Yalan TV & Com
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com Birleşik Yayıncılık
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Japon bilim adamlarından bir gurubun yakında Türkiye'ye gelmeleri ve Hayır pankartını kesen karga üstünde çeşitli araştırma veya deney yapacaklarına dair alınan haberler üstüne,insanlar çeşitli teoriler ve varsayımlar üstünde fikir oluşturmaya başlamıştır.Bunlardan bir tanesi ve en ilgi çekici olanı şudur:
''Bir kartal durup durduğu yerde niçin Hayır pankartını kessin!'',''Niye EVET pankartını kesmiyor,yoksa Adalet ve Kalkınma Partisi Hükümeti geliştirmiş olduğu İHA'lardan sonra birebir canlı görünümlü kartal İHA'mı geliştirdi!'' sorularını sormadan edemiyorlar!
Bizce de haklılar,bu soruların cevaplarını Japon bilim adamlarının yapacağı incelemeler sonunda öğreneceğiz,tabii ki hükümetin gizlisi saklısı yok ise..
Not:Örneği görülen son kartal görüntüsü bu konudaki endişelerin boşuna olmadığını gösteriyor,ne dersiniz?
Yalan TV & Com Özel haber 
Photo

Kısa sürede milyonların gözdesi olan,Yalan TV & Com
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com Birleşik Yayıncılık siz sevgili yalan dinleme ve izleme topluluk üyelerine teşekkürü bir borç bilir.Yakında en güzel ve en inandırıcı haber,bilgi ve paylaşım sürprizlerimiz ile sizlere daha kaliteli yalanları sunacağımızı sevgi ve saygı ile arz ederiz.
İşte güzel bir slogan ile şimdilik konuya . koyarken üzgün bir şekilde ayrılıyor yeni yalanlar için sabırsızlıkla ve özlemle buluşacağımız günü bekliyoruz.
Yalan söylendikçe güzelleşiriz:))
Yalan TV & Com
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com Birleşik Yayıncılık.

Post has attachment
Hayır pankartını kesen kişinin ! tespit edilmesi sonrası Hayır'cı CHP'liler karga avına çıktı ve yakaladıkları kargaları ''İBRETİ ALEM OLSUN..''diye balkonlarının görünür kısmına asmaya başladılar..böyle giderse,Türkiye önümüzdeki yıl karga ithal etmek zorunda kalacak!

(asıl haber için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz)

http://www.haberler.com/guvercinlere-ibret-olsun-diye-olu-kargayi-5283743-haberi/
Photo
Wait while more posts are being loaded