Post has attachment
Tam özel diye bir durum yoktur,elbiseleri çıkarınca aynı vücuda sahip olduğumuzu görürüz diyecektim karşıma bu hatun çıktı!

Nasıl ama,gerçekten özel değil mi?
Photo

Post has attachment
Ey Türk Milleti!
Çocuğunuza sakın sakın ha tekil olarak Gök ismini vermeyiniz.Zira,bazılarının dili dönmediğinden yanlış anlamalara neden oluyor,Levent Gök karşı partiden olsaydı cinayet bile çıkabilirdi!
Saygılar!
R.A
Fotoğraf - Google+
Fotoğraf - Google+
plus.google.com

Post has attachment
Kılıçdaroğlu: Başörtüsü sorununu ben çözdüm!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir radyo programında başörtü meselesiyle ilgili herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu başörtü sorununu kendisinin çözdüğünü ve Abdullah Gül'e de bunun sorulabileceğini söyledi.
PAYLAŞtwfbgpGönder
Eklenme Tarihi: 19-06-2018 08:41 - Güncelleme: 19-06-2018 08:41

Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin iktidara geldikten sonra en önemli icraatlarından biri olan başörtüsü sorununu çözmesini sahiplendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı radyo programında soruları yanıtladı. Kemal Kılıçdaroğlu, "Başörtüsü konusunda ne demek istersiniz? Okullarda, kamuda başörtülü kişiler var. Keşke bu sorunu CHP çözseydi." sorusuna çok konuşulacak bir yanıt verdi.

ABDULLAH GÜL'E DE SORABİLİRLER: Sorunu kendisinin çözdüğünü iddia eden Kemal Kılıçdaroğlu, Kral FM'de Gezegen Mehmet'in programında, şu ifadeleri kullandı: "Ben çözdüm. Yusuf Ziya Özcan YÖK Başkanıydı sorun. Üniversitede kızların başörtüsü mü sorulur? dedim. Biz, bütün kızlarımızın okumasını istiyoruz. Okumuş gelmiş, o yaştan sonra kime ne soracaksın? Sana ne kızın başörtüsünden. Kendisinin yaptığı açıklamalar vardır, 'Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamalar üzerine biz başörtüsü sorununu gündemden çıkardık.' diye. Sayın Abdullah Gül'e de sorabilirler."

21. YÜZYILDA İNSANLIK DIŞI BİR ŞEY: Kılıçdaroğlu başörtüsü konusuna dair açıklamalarında ayrıca geriye gitmenin olmayacağını, bir kadının giyimiyle kuşamıyla uğraşmanın 21. yüzyılda insanlık dışı bir şey olduğunu ifade etti.

BAŞÖRTÜSÜ SİYASETE MALZEME EDİLDİ: "Neden başörtüsüyle uğraşanlar sizden gibi görünüyor?" sorusuna ise CHP lideri, "Onu bilemiyorum ama benim rahmetli annem de başörtüsü örterdi, ablam hala başörtüsü örter. Muharrem Bey'in annesi de kız kardeşi de başörtüsü örtüyor. Bu, siyasete malzeme edildi ve Türkiye başörtüsü üzerinden enerjisini kaybetti büyük ölçüde. Bu bir taktikti, siyasete malzeme oldu. Bugün siyasete malzeme olmanın tamamen dışında artık." yanıtını verdi.

Photo

Post has attachment
Kılıçdaroğlu:Başörtüsü sorununu ben çözdüm!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Beni Cumhurun Başkanı seçerseniz size söz veriyorum Türkiye'yi Ay'a değil Güneş'e göndereceğim!

Hay Allah yine dilim sürçtü Türkiye'den Ay'a değil Güneş'e füze göndereceğim!

Biliyorum ne siz beni Cumhurun Başkanı yaparsınız nede ben bırakın Ay'ı Güneş'i düşman hattına dahi füze gönderemem;göndermem mümkün değil ve hiç mi hiç mümkün olmaz!
Photo

Post has attachment
Flaş...Flaş...Flaş...
Dünyada ilk ve tek olarak bu haberi bizden öğreniyorsunuz!
Erdoğan PYD/PKK ile anlaşmış (danışıklı döğüş yapmış),PYD/PKK'ya ''Siz beni Afrin Fatih'i yapın bende size istediğinizi vereyim,Tıpkı fetö ile anlaşıp 15 Temmuz'da kontrollü darbe yaparak Türkiye'nin kurtarıcısı olduğum gibi!'' demiş!
Dikkat:
Bu haber mahez gösterilerek dahi alıntılanamaz ve başka yerde yayınlanamaz!
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com
03.55 19.03.2018
Photo

Post has attachment
Flaş...Flaş...Flaş...
Dünyada ilk ve tek olarak bu haberi bizden öğreniyorsunuz!
Erdoğan PYD/PKK ile anlaşmış (danışıklı dövüş yapmış),PYD/PKK'ya ''Siz beni Afrin Fatih'i yapın bende size istediğinizi vereyim,Tıpkı fetö ile anlaşıp 15 Temmuz'da kontrollü darbe yaparak Türkiye'nin kurtarıcısı olduğum gibi!'' demiş!
Dikkat:
Bu haber mahez gösterilerek dahi alıntılanamaz ve başka yerde yayınlanamaz!
Asparagas ve Esprides Haberler TV & Com
03.55 19.03.2018
Photo

Post has shared content
Sosyal medyada enteresan tipler var:
1) Ona buna hakaret, küfür içerikli; üstelik konuyla alakasız, dahası zekanın zerresini barındırmayan cevaplar yazıp "nasıl kapak yaptım ama" diye paylaşım yapanlar.
2) Kendisini Mit mensubu, ajan, özel harekatçı falan gösterip saçma sapan haberler paylaşanlar.
3) Hassasiyet kisvesi altında, artık Allah ne verdiyse sürekli asker, terörist cesetleri, doğal afet, katliam mağduru kadın-çocuk fotoğrafı paylaşıp kan/şiddet sömürüsü yapanlar
4) Her yalan habere dakikasında balıklama atlayıp paylaşan sazanlar.
Bu gruplar içinde en tehlikelisi son kısımdakiler.
Zira ilk 3 maddedekiler bunların üzerinden prim yapıyor.
Yahu bir insan her defasında keklenir mi? Kekleniyor maalesef.
Dün akşam anasayfa akışım "20-30-50 şehidimiz var" haberleriyle dolmuştu mesela.
Belki böyle paylaşımlar yaparsam azıcık farkındalık oluşur da bu tipler bir şey paylaşmadan önce "acaba" deyip kaynağı araştırırlar diyorum ama biliyorum ilk yalan habere yine atlayacaklar.
Sazanlarda hafıza 3-5 saniye çünkü...

Post has attachment
Donald Trump: ''CNN yalan haber kaynağı'' demişti!
CNN ''Afrin ile ilgili son yalan haberi ile Trump'ı haklı çıkardı!
Raşit Alaşehiri 16.10 05.02.2018
Sabah
Sabah
sabah.com.tr
Wait while more posts are being loaded