Post has attachment

Post has attachment
Ek gelir için katalog alıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

İsterseniz ekip kurup kazancınızı daha da katlayabilirsiniz.

Online satış olanağınıda kullanarak siz sadece linki paylaşarak satış yapıp kazanç sağlayabilirsiniz.

Online katalog:
https://www.piaffnetworking.com/sayi11

Online alışveriş için;
https://www.piaffnetworking.com/p-0647

Üye olup ucuza almak ve ek kazanç sağlamak için;
https://www.piaffnetworking.com/u-26211

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Sermayesi para kazanmanın yollarını merak edenler için yazdık.

Oku: http://goo.gl/S9q9jN #para
Photo

Post has attachment
Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için birçok fikir paylaştık. #parakazanma

Oku: http://goo.gl/zLZTvR
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Konuşun mesajlaşın ve Para Kazanın...

Whatsapp tarih oluyor...

Üye Olmak İçin Tıklayınız...

https://www.wowapp.com/w/cannaman/join

Biryerden Başlayın...

Kendi linkiniz ile Kendi Alt Gruplarınızı Oluşturun....

1- WowApp Nedir?

WowApp; Messenger, Skype, Ovoo, Whatsapp gibi bir uygulamadır. Tek farkı sesli, görüntülü konuşma, mesaj gönderme gibi eylemlerinizde reklam gelirinin %70 ini kulanıcısına ödüyor.
2- Peki WowApp a kayıt olmak ücretli mi? Daha sonra bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Tamamı ile ücretsiz bir uygulamadır. Ve daha sonra da sizden asla bir ücret talep etmez.

2- Peki Nasıl Kazanabilirim?

Siz, WowApp ta; sanki eski sohbet uygulamanızdaymış gibi (whatsapp , wechat, messenger, skype vb. ) vakit geçirirsiniz. Sesli, görüntülü konuşmalar, arkadaşlarınız ile özel ve grup yazışmaları yaparsınız. WowApp size aktif olduğunuz süre boyunca WowCoins verir. Bunun yanında size uygulama içinde bazı reklamlar gösterir ve bu reklamları gördüğünüz ve tıkladığınız için bu ödemeyi yapar. Ayrıca birde Ağ (Network) Primi verir. Davet ettiğiniz her üyenin kazancından, derinlik basamağına göre belli bir % lik komisyon elde edersiniz.

4- WowCoins Nedir?

WowCoins, WowApp in kendine has ödül para puan birimidir. Uygulama içinde prim ödülleriniz WowCoins olarak ödenir siz bu WowCoinsleri çekmek istediğinizde uygulamanın web sitesine giderek sistemden WowCoins lerinizi $ (dolar) a dönüştürerek çekebilirsiniz. (Kredi Kartı, Banka Kartı, Paypal ile )

5- WowCoins için dönüşüm oranı nedir?

WowCoins ABD Dolarına endekslidir. 100 WowCoins, ABD $ 1,00 seviyesindedir.

6- Daha çok WowCoins Kazanmak için ne yapmam gerekiyor?

WowApp ağınıza üyeler bulmanız gerekiyor. Yeni üyeler bulup yeni arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı davet edeceksiniz. Ağınız büyüdükçe, o insanlar da size kazanç payı getiren gelir getirici eylemler yaparak kazanç sağlamaya başlayacak ve ağınızdaki üyelerinizden komisyonlar almaya başlayacaksınız.

7- Peki Ne kadar Para yapabilirim?

Bu tamamen size ve ağınızın büyüklüğüne bağlıdır. WowApp, bir paylaşım ve tavsiye ağı üzerinden komisyon kazanılması şeklinde tasarlanmıştır ve şunu sakın unutmayın ne kadar para kazanacağınızı asla tahmin edemezsiniz. Sizin ve ekibinizin uygulmayı aktif kullanma, uygulamayı paylaşma, davet etme ve ağ gücüne göre değişir. İnsalara bu uygulamayı kullanmalarını ve başkalarına önermeye teşvik edin! Paylaşım yapan ve ağını büyüten herkes WowCoinslerle ödüllendirilir, hem de gerçek paralar ile.

8- Peki bu kurduğum ağda kaç farklı derinlikten WowCoins kazanabilirim?

WowApp te 8 derinlikten para kazanırsınız. Senin arkadaşın, onun arakadaşları, onun da arkadaşları ve bu böyle 8 basamağa kadar gider. Ve bu şekilde 8 basamaktaki bütün üyelerden komisyon alırsınız. 8 basamak deyip geçmeyin. Her basamakta her kişinin minimum 10 kişi eklediğini düşünün. Ortaya çıkan rakam oldukça şaşırtıcı değil mi?

9- İlk sırama ne kadar kişi davet edebilirim? Bir sınırı var mı?

Hayır yok. İlk sıranıza istediğiniz kadar kişi davet edebilirsiniz. Bu sizin isteğinize kalmış. İster 1 kişi ister 10.000 kişi. Ama ne kadar üye davet ederseniz. O kadar genişler. Ve bu genişliğe bağlı olarak ağınızın derinliği de genişleyecektir. Dolayısı ile kazanç da otomatik olarak artacaktır.

10- Bir kişinin birden fazla hesabı olabilir mi? Kendime ait bir hesabı davet edebilir miyim?

Hayır, WowApp hesapları, kişisel olarak kabul edilir. Kendi kendine davet izin vermez ve her kullanıcı sadece bir hesaba sahip olabilir. Kendilerini davet eden veya birden fazla hesap ya da kullanıcısı olan kullanıcılar tespit edildiği anda WowCoins kazanmak için tüm haklarından feragat edecektir ve hesabı bir daha açılmamak üzere kapatılacaktır. Yalnızca kullanıcı başına sadece bir hesaba WowCoins kazanmak için izin verilir.

11- WowApp ın avantajı nedir?

WowApp da onun özgür hizmetlerini kullanarak vakit geçirdiğiniz herşey için ödüllendirilirsiniz. Katılmak ücretsizdir ve hiçbir ücrete tabi değildir. Herhangi bir para harcamadan ödülleri kazanabilirsiniz. Oldukça kaliteli, güvenli ve kullanımı kolaydır.

MART AYINDA TÜRKÇE DİL DESTEĞİ GELECEKTİR....

Elinizi Çabuk Tutun... Bu büyük bir fırsat...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded