Post is pinned.Post has attachment
Шановний картографе!

У листопаді 2016 року ми повідомляли, що 31 березня роботу Картографа Google буде припинено й багато його функцій буде інтегровано в Карти Google. До цього часу Ви зможете редагувати дані, однак спершу опрацюйте всі зміни, які очікують на розгляд, щоб ми змогли опублікувати Ваш вміст на Картах Google до 31 березня.

Через це, ми переходимо до спільноти Місцевих Експертів Google в Україні: https://plus.google.com/communities/106183814181848854334
Там будемо вести всі обговорення стосовно Карт Google, редагуванню з Карт, відгуки, профілі, помилки, та все, що пов'язано з Картами Google.

Починаючи з 2008 року, спільнота Картографа Google відредагувала та промодерувала мільйони об’єктів, щоб зробити Карти Google зручнішими для користувачів в усьому світі. Команда Карт Google інтегрувала функції Картографа, зокрема можливості додавати й редагувати місця, у версії для комп’ютерів і мобільних пристроїв, щоб користувачам було простіше оновлювати вміст своїх спільнот як удома, так і в дорозі. Після цього в багатьох користувачів з’явилася можливість редагувати важливі для них місця, переглядати статус своїх змін, а також модерувати правки інших осіб.

Ця зміна допоможе нам покращити функції редагування й модерування у версіях Карт Google як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв. Ми плануємо додавати нові функції й надалі.

З повагою, Команда Картографів Google в Україні

Post has attachment
Підкажіть, будь ласка, чи є можливість поскаржитися на користувача? Людина (або бот) систематично додає однаковий набір фото до різних місць. Я б може поклацав через скаргу на зображення, але їх тисячі (буквально), а десь з 20-30 фотографії рекапча починає вже серйозно підозрювати, що я бот. :)

UPD 23.11:
Фото цього користувача зникли з мап. Дяка модераторам за реакцію.

https://www.google.com/maps/contrib/114149494241755525950/photos/

Як змінити назву вулиці і поставити вірний номер будинку? Проживаю у новому місці і на картах невірна назва і номер будинку.

Подскажите, есть ли возможность както на карту нанести зеленую зону, парк?

Post has attachment
Інформація для тих, хто хоче на Екскурсію до Антарктиди на єдину українську антарктичну станцію "Академік Вернадський"!

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як зробити/виправити маршрут, наприклад Севастопільська пл - Народного ополчення 26А. Гугл уперто малює не вірний маршрут заїзду до будівлі, як його направити так як треба я не можу зрозуміти. Дякую

Доброго часу доби! Підкажіть будь ласка якщо не важко, як можна обєднати два слоя на картах між собою

Як додати фото безпосередньо до населеного пункту, тобто не до місця, а наприклад до села чи міста?

Вітаю учасників вельмишановної спільноти. В мене є свій інтернет-магазин і сервіс по ремонту побутової техніки. Я позначив на карті і маю позитивні відгуки але переїзджаю в нове приміщення і хочу щоб відгуки переїхали разом зі мною. Як це правильно зробити?

Вітаю. Маю цілий перелік вулиць (навіть два) зі старими і новими назвами та координатами. В минулому один із картографів пообіцяв внести зміни, але так і не зробив цього. Чи може хтось внести?
Wait while more posts are being loaded