Post has attachment
Zapraszamy w Bieszczady
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do Akacjowego Dworu

Skorzystać można nie tylko z noclegów w pięknych pokojach, ale także skorzystać z restauracji oraz SPA.
W okolicy do odwiedzenia liczne pałace i dworki. Możliwość udziału w spływach kajakowych, gry w golfa na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.

Hotel SPA Akacjowy Dwór
Trzebiatów 14
73-131 Pęzino

tel. +48 91 50 65 010
fax +48 91 50 65 038
tel. +48 722 220 557

http://www.akacjowydwor-spa.pl/
PhotoPhotoPhoto
2016-05-27
3 Photos - View album

Post has attachment
Śpimy w Zwardoniu, jeździmy na Wielkiej Raczy

Dla tych, dla których polskie stoki są za krótkie i oferują zbyt mało tras zjazdowych mamy propozycję wypadu na Wielką Raczę. Ośrodek znajduje się w oddalonej od Zwardonia o 16km Oszczadnicy (20min samochodem). Ośrodek SnowParadise do dyspozycji swoich gości oddaje ponad 14 km, sztucznie dośnieżanych tras zjazdowych. W tym 7 niebieskich (łatwe), 5- czerwonych (średni stopień trudności), 2 czarne (trudne). Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowano trasy biegowe, tzw. „ścieżki zdrowia” o długości 1, 3 i 5 km.

Ośrodek zapewnia szeroką infrastrukturę.

Jako, że w Słowacji noclegi są dużo droższe niż w Polsce, proponujemy Państwu zakwatrerowanie w naszym pensjonacie Pokoje i Apartamenty CYPRYS w Zwardoniu, a doznania narciarskie i snowboardowe u naszych słowackich sąsiadów.

Nasi goście mogą skorzystać z korzystnej oferty Ski Busa!

Post has attachment
Wreszcie się doczekaliśmy! Dzięki minusowym temperaturom dziś rusza kanapowy wyciąg ZwardońSki!!! Narciarzy i Snowboardzistów zapraszamy do Zwardonia!
Jeśli planujecie dłuższy wypad do Zwardonia zapraszamy do skorzystania z noclegów w naszym pensjonacie Pokoje i Apartamenty CYPRYS w Zwardoniu. Jesteśmy bliziutko wyciągu!
Naszą ofertę znajdziecie na www.cyprys.beskidy.pl

Sprawdziliśmy dla Was prognozę pogody na najbliższe dni. Pomimo ciepłej aury w całej Polsce, już za kilka dni w Zwardoniu ma padać śnieg!!! a temperatury spadną poniżej zera. Zatem nie czekajcie, szykujcie narty, sprawdźcie naszą ofertę, rezerwujcie noclegi i przyjeżdżajcie.
Przypominamy, że w Zwardoniu mamy sztucznie naśnieżany kanapowy stok , a bliziutko nas znajduje się słowacki kompleks narciarski Wielka Racza.

#zima #śnieg #nartywgórach #Zwardoń #gdziemożnapojeździćnanartach #pokojeiapartamentycypryswzwardoniu

Post has attachment
Wszystkim naszym klientom pragniemy złożyć serdeczne życzenia wielu radosnych chwil spędzonych z bliskimi oraz dużo radości i spokoju zarówno w czasie Świąt Bożego Narodzenia, jak i w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku!
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na przedłuzony Weekend z Trzema Królami w Zwardoniu w pensjonacie Pokoje i Apartamenty CYPRYS w Zwardoniu.
Przygotowaliśmy dla Państwa dwie niespodzianki:
- przy pobycie w okresie od 2 do 10 stycznia (min.4 noclegi) 5% rabatu!
- w ramach pobytu specjalne zabawy i gry dla dzieci w dniu 6 stycznia (warsztaty plastyczne - pracujemy z masą solną, wycinamy i własnoręcznie ozdabiamy korony, tworzymy mini-książeczki o trzech królach; zabawy i gry ruchowe w domu i przy ładnej pogodzie również w ogrodzie oraz wiele innych, a wszystko pod opieką doświadczonego pedagoga!
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy cyprys.beskidy@gmail.com lub telefoniczny 601 598 558

Nie macie dzieci, a chcecie przyjechać w okresie posylwestrowym? Dla Was też mamy rabaty!
Zapraszamy!!!!

#zimawgórach #nanarty #Zwardoń #góryzdziećmi #atrakcjedladzieci #Cyprys

Post has attachment
Mikołajki upłynęły nam pod znakiem wypieku słodkich reniferków, wypiekania i dekorowania wykonanych z masy solnej ozdób choinkowych (dzieciaki nawet opanowały metodę decoupage!) nauki świątecznych piosenek po angielsku i polowaniu na prezenty od Mikołaja, który porozrzucał ze swoich sań po Zwardoniu wskazówki dla dzieciaków, które podążając ich śladem w końcu odkryły całą masę kolorowych prezentów. Uroku poszukiwaniom dodawały niesione przez dzieciaki lampiony, które oświetlały im drogę.
Już dziś zapraszamy wszystkich na Mikołajki 2016!

#wypoczynekzdziećmi #hoteldlarodzin #zabawyzdziećmi #Cyprys #Zwardoń
Photo

Post has attachment
W Zwardoniu mocno sypie śnieg! Zapraszamy już teraz na sanki i już wkrótce na narty :)
Zima już na dobre zawitała do Zwardonia. Mikołajki będą białe! Ktoś chętny jeszcze na weekend Mikołajkowy w Zwardoniu????

Zobaczcie na kamerce jak u nas sypie :)

Post has attachment
Uwaga! uwaga! mamy jeszcze wolne miejsca na weekend Mikołajkowy 4-5-6 grudnia 2015!
Na dzieci czeka u nas masa atrakcji i animacji pod okiem doświadczonego pedagoga: zabawy przy muzyce oraz na świeżym powietrzu, polowanie na prezenty od świętego Mikołaja, pieczenie i dekorowanie ciasteczek
Pomysł na tegoroczne Mikołajki? Mikołajki w Zwardoniu! Pokoje i Apartamenty CYPRYS w Zwardoniu zapraszają - wszystkie atrakcje w cenie pobytu: 55zł/os/dobę!
Photo
Wait while more posts are being loaded