Post has attachment
Tobie coś może już nie jest potrzebne, inny może tego potrzebować, dodaj ogłoszenie może akurat trafi na dobry grunt.

https://plus.google.com/communities/108535919334286521904

Post has attachment

Post has shared content
"Hieronim Bednarski wyklęty z czerwonej wsi". Zwięczyca koło Rzeszowa i Władysław Kruczek komunistyczny zbrodniarz. Historia którą warto poznać.

#podkarpacie #Rzeszów #Zwięczyca 

Post has attachment

Post has attachment
Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska ogłosiła wstępną listę rankingową remontów dróg powiatowych i gminnych, proponowanych do realizacji w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019”. Wśród 103 propozycji jest 26 z naszego regionu.

Post has attachment
jesień w Rzeszowie i okolicach :)

Post has attachment
O włos od tragedii na przemyskim cmentarzu. Wiekowe drzewo przewróciło się na nagrobki w zabytkowej części cmentarza - na szczęście w pobliżu nie było ludzi.

Post has shared content
Rodacy z Podkarpacia, ten człowiek jest powodem wielu ułomności naszego województwa. Postarajcie się aby przy najbliższych wyborach, zszedł z tej sceny hańby. Skompromitowany nie potrafił nawet zrzec się immunitetu aby poddać się sprawiedliwym procedurom jak każdy normalny Polak.

Post has shared content
Pogorzelcy proszą o wsparcie. Udostępniajcie!
Czteroosobowa rodzina Frańczaków ze Śliwnicy w gminie Dubiecko została bez dachu nad głową. Siódmego lipca, około 1 w nocy, piorun uderzył w ich dom rodzinny. Ogień strawił dach i poddasze.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej otworzył konto, na które można wpłacać datki dla rodziny: 44 9093 1020 2002 0200 0026 0005; BS Dynów o. Dubiecko, z dopiskiem: „dla rodziny Frańczak”.

Rodzina jest wdzięczna za okazaną do tej pory pomoc i prosi o dalsze wsparcie. Liczy się nawet najdrobniejszy gest.

Prosimy o udostępnianie.

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded