Post has attachment
RUGGED RIDGE® PODŁOKIETNIK DO DRZWI RUROWYCH
Zwiększ swój komfort jazdy Jeep Wrangler z podłokietnikami do drzwi rurowych drzwi od Rugged Ridge Tube. Nasza formowana wtryskowo piankowa podpórka pod ramię mocuje się do górnej rury drzwi, zapewniając ergonomiczną pozycję zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Podczas jazdy po terenie lub w ekstremalnych warunkach jazdy. Podłokietnik zapewnia wygodniejszą pozycję kierowcy, eliminując zmęczenie i zwiększając przyjemność z jazdy. Każdy podłokietnik jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodne dopasowanie na przednich lub tylnych drzwiach. Sprzedawane parami.
https://sklep.jeepmania.pl/pl/marzec-2018/13140-podlokietnik-do-drzwi-rurowych.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.05.2018
6 Photos - View album

Post has attachment
Wybierasz się na Camping? Polecamy:
Zestaw bagażnika dachowego Sherpa od Rugged Ridge zawiera ramę bagażnika dachowego, uchwyty poprzeczek i dwie 56,5-calowe okrągłe poprzeczkami. Bagażnik dachowy Sherpa został zaprojektowany, aby zwiększyć cenną przestrzeń ładunkową Twojego Wranglera JK. Konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby montaż odbywał się jedynie za pomocą śrub, nie wymaga wiercenia w ramie. Bagażnik Sherpa oferuje unikalną funkcję pochylenia dla wygodnego dostępu do dachu twardego lub miękkiego. Dzięki takiemu systemowi będziesz miał dostęp zarówno do paneli dachu twardego jak i swobodę zakładania czy zwijania dachu miękkiego.
https://sklep.jeepmania.pl/pl/relingi-dachowe-i-bagazniki/2219-zestaw-bagaznik-dachowy-sherpa-uchwyty-poprzeczki-07-17-jeep-wrangler-jk-4-drzwiowy.html

Post has attachment
DACHY LETNIE!!!!
Potrzebujesz dach letni - Zapraszamy do naszego sklepu. Posiadamy bogatą ofertę dachów. Każdy wybierze to co lubi 😉😀😁
https://sklep.jeepmania.pl/pl/101-dachy-letnie

PhotoPhotoPhotoPhoto
02.05.2018
4 Photos - View album

Post has attachment
RUGGED RIDGE® HAK GIGA HOOK™
Giga Hook Rugged Ridge to nie tylko kolejny hak używany w tarapatach. Jest ogromny, przewymiarowany, w charakrerystycznym stylu skorpiona, który sprawia, że przyciąga uwagę, ponieważ jest inny i funkcjonalny. Giga Hook jest wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości AISI 4140, gwarantując wystarczającą wytrzymałość, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami w terenie. Sprężynowe zamknięcie zatrzaskowe zapewnia, że taśmy holownicze pozostają na miejscu na haku Giga, nawet po zwolnieniu ładunku. Giga Hook będzie dostępny wkrótce w szerokiej gamie atrakcyjnych powłok proszkowych: czarnym, czerwonym, różowym, żółtym, a nawet zielonym. Giga Hook współpracuje z dowolnym 2-calowym gniazdem USA. Oczekuje na patent.
https://sklep.jeepmania.pl/pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=11237.2&submit_search=
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.04.2018
6 Photos - View album

Post has attachment
RUGGED RIDGE® - SZEKLA z LINY SYNTETYCZNEJ

Szekla ciągła z liny syntetycznej od Rugged Ridge jest super wytrzymałym, odpornym na uszkodzenia sposobem łączenia w różnych sytuacjach w terenie. Zaprojektowana do pracy ciągłej pod obciążeniem dochodzącym do 6 750 LBS / 3 000 kg i imponującego punktu zerwania na poziomie 27 000 LBS / 12 000 kg. Sam przekonasz się, że będziesz używał jej raz za razem ze względu na prostotę i wytrzymałość. Szekla miękka od Rugged Ridge jest doskonała do podczepiania haków. W połączeniu z naszym mocowaniem do gniazda USA 2” (11235.54 wkrótce premiera), tworzy solidny punkt mocowania w gnieździe haka holowniczego. Dostępne pojedynczo lub jako para.
Więcej informacji: https://sklep.jeepmania.pl/pl/szekle-i-zblocza/1000-szekla-ciagla-z-liny-syntetycznej-7-16-cala.html
PhotoPhotoPhoto
19.04.2018
3 Photos - View album

Post has attachment
RUGGED RIDGE® OSŁONA PRZECIWWIATROWA

Osłona przeciwwiatrowa chroni przednią część kabiny od deszczu, kurzu i błota podczas jazdy z dachem letnim. Co więcej, zapobiega utracie ciepła z przedniej części kabiny w chłodne dni.
Osłona jest wykonana z tej samej, wysokiej jakości tkaniny co dachy miękkie – kolor: Black Diamond. Łatwa instalacja do wewnętrznego orurowania.
Osłona jest otwierana i umożliwia dostęp do przestrzeni bagażowej. Okno w osłonie zapewnia odpowiednią widoczność. Osłona dostępna do wersji 2 i 4 drzwiowej Jeep Wrangler JK.

Post has attachment
RUGGED RIDGE® MONTANA™ POCKET ISLAND TOPPERS

Dach Letni Montana™ Pocket Island Topper został zaprojektowany tak, aby zapewnić pasażerom siedzącym z przodu i z tyłu chłodny cień poprawiając ogólne wrażenia z jazdy na wolnym powietrzu. Ten nowy dach letni wykonany jest z mocnej tkaniny znanej z dachów miękkich Softtop w kolorze Black Diamond i posiada wygodne przednie kieszenie zapinane na suwak oraz jedną dużą tylną kieszenią, która zapewnia wygodne i dyskretne przechowywanie, cechę tak cenioną w Jeep Wrangler. W przeciwieństwie do wielu innych dachów letnich dostępnych na rynku, konstrukcja Montana™ ma szersze boczne paski mocujące na rzepy, wzmocnioną przednią część i wyjątkowo wytrzymałe nylonowe paski mocujące, które zapewniają bezpieczne dopasowanie. Dostępny dla Jeep Wrangler JK, JKU i TJ.

Post has attachment
RUGGED RIDGE® SCHOWEK BOCZNY NA DRZWI PRZEDNIE

Schowki boczne na drzwi przednie zostały zaprojektowane aby wyeliminować problem z fabrycznymi, strzępiącymi się I opadającymi siatkami w Jeep Wrangler JK. Są wyprodukowane z najwyższej jakości poliestrowej tkaniny 600 Denier. Przestronna kieszeń główna na podręczne przedmioty. Tuż obok system wysokiej jakości rzepy do przyłączania załączonych do zestawu torebek. Każdy z schowków mocuje się do drzwi za pomocą haczyków i pętelek ale można wzmocnić mocowanie za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Schowki są sprzedawane w parach. W zestawie 4 torebki.

Post has attachment
RUGGED RIDGE® ELITE™ BALLISTIC – PODGRZEWANE POKROWCE FOTELI

Wykorzystaliśmy solidny fundament – nasze pokrowce Elite™ Ballistic Pro i dodaliśmy sporą dawkę luksusu! Przedstawiamy Podgrzewane Pokrowce Foteli Elite™ Ballistic. Wykonane z najwyższej jakości tkaniny 1200 Denier z wewnętrznym, 2 strefowym systemem ogrzewania – wszystko dla poprawienia komfortu kierowcy i pasażera podczas chłodnych dni. Każdy z pokrowców jest zaprojektowany specjalnie dla Jeep Wrangler JK dla jak najlepszego dopasowania do fabrycznych foteli. Wyposażone są w poręczną trzy stopniową regulację – użytkownicy nie potrzebują dodatkowych przełączników na desce rozdzielczej. Pokrowce Podgrzewane Elite™ Ballistic są zabezpieczone przed promieniowaniem UV dzięki czemu nie odbarwiają się na słońcu, doskonale zabezpieczają przed zużyciem fabryczne poszycie foteli. Łatwa instalacja za pomocą dwóch linek. W kilka minut będziesz miał podgrzewane fotele w soim Jeep Wrangler JK przy ułamku ceny fabrycznych podgrzewanych foteli. Pokrowce dostosowane są do fabrycznych bocznych poduszek powietrznych.
Więcej informacji: https://sklep.jeepmania.pl/pl/pokrowce-na-fotele/998-pokrowce-na-siedzenia-przednie-seria-ballistic-ogrzewane-11-17-jeep-wrangler-jk.html
PhotoPhotoPhoto
18.04.2018
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded