Post has attachment
حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را در طی سالهای 138۱تا اکنون میتوان جزء یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت و حفاظ کشی نرده ساختمان نامید .با توجه به ورود یک باره این نوع حصار روی دیوار و نبود طراحی در مراحل اولیه تولید علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد. این حفاظ امنیت بسیار بالایی به منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد. در این مطلب شما با این حفاظ بیشتر آشنا، و از مزایای آن آگاه خواهید شد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
حفاظ شاخ گوزنی همان طور که از ظاهر آنهم پیداست از روی شاخ گوزن مدل برداری و ساخته شده است. انواع مختلفی حفاظ که شباهت ظاهری به شاخ گوزنی دارند موجود می باشد، اما شاید کمتر حفاظی امنیتی همچون حفاظ شاخ گوزنی را دارا باشد. این حفاظ برای استفاده بر روی دیوار ها به کار می رود و امنیت بسیار بالایی به محیط شما می دهد.
حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز در ارتفاع های متفاوتی طراحی و ساخته می شود. این محصول با تراکم متفاوتی موجود بوده که بر اساس نیاز می توانید از مدلی که مناسب شما باشد استفاده کنید. تراکم بیشتر شاخه ها، ارتفاع بیشتر، عرض بیش از دیوار از جمله مواردی هستند که می توانند امنیت را بیشتر کنند.
حفاظ شاخ گوزنی به شما این اطمینان را می دهد که اگر در محل زندگی و یا کار خود نباشید، امکان سرقت به حداقل خود خواهد رسید. این حفاظ ها مورد تایید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده که تایید بر امنیت بالای محصول است.
حفاظ شاخ گوزنی با جوش CO2 جوشکاری می شود. این موضوع استحکام بسیار بالایی به آن می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود با توجه به نمای ساختمان، آنرا در رنگ دلخواه خود تهیه کنید. نوک این حفاظ ها معمولا بسیار تیز بوده تا سارقان نتوانند از روی آن عبور کنند. معمولا این محصولات نیازمند نگهداری ویژه ای نبوده و می توانید سالها با اطمینان از آنها استفاده بفرمایید.
نصب حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی باید حتما زیر نظر نصاب انجام شود. نصب درست حفاظ باعث می شود تا بتوانید حداکثر امنیت را برای خود به وجود بیاورید. نصاب با تجربه و دانش خود می تواند، بهترین شیوه را به شما پیشنهاد دهد. می توانید از حفاظ هایی استفاده کنید که عرض آنها از عرض دیوار شما بیشتر است. اما این موضوع کافی نیست. دانش و تجربه نصاب بسیار بیش از این می تواند موارد امنیتی را برای شما به دست آورد.
جهت افزایش طول عمر حفاظ نیز با استفاده از رنگ های کوره ای، پودری و روغنی آنها را رنگ آمیزی می کنند. این موضوع بر اساس موارد استفاده تعیین می شود. یک نصاب حرفه ای می تواند حفاظ مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن نصب و اجرا کند.
تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی
تولید کنندگان مختلفی این محصول را تولید و روانه بازار می کنند. این موضوع سبب شده است تا کیفیت های مختلفی از این محصول در بازار موجود باشد. در زمان انتخاب تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی باید در نظر داشت از فردی یا مجموعه ای خرید انجام پذیرد که محصول با کیفیت را به فروش می رساند. اگر به دنبال کیفیت هستید، ما بهترین حفاظ شاخ گوزنی را به شما ارائه می کنیم. بهترین کیفیت جوش، ماندگاری رنگ، امنیت حداکثری تنها بخشی از عوامل برتری ما است.
دلایل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی
همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید، از جهت کیفیت این محصول یکی از برترین ها در بازار است. به صورت خلاصه می توان مزایای حفاظ شاخ گوزنی را به صورت زیر بیان کرد:
1. ارتفاع زیاد حفاظ شاخ گوزنی و مناسب بودن برای استفاده در دیوارهای کوتاه
2. عرض زیاد حفاظ شاخ گوزنی
3. ظاهر زیبا و چشم نواز
4. دوام و کیفیت بالای محصول
5. امنیت بسیار بالا
6. قیمت مناسب
7. کاهش امکان سرقت به حداقل
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند. جهت مشاهده قیمت حفاظ شاخ گوزنی می توانید با ما در تماس باشید و یا از محصولات ارائه شده در بخش فروشگاه استفاده فرمایید. می توانید با استفاده از اطلاعاتی که ما به شما می دهیم، بهترین محصول مورد نیاز خود را تهیه و نصب کنید.
Hefazbartar.com
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
۱۳۹۷/۷/۲۴
6 Photos - View album

حفاظ ساختمان و رنگ کردن درب را من از کودکی دوست داشتن عاشق خلق آثار فلزی هستم

Post has attachment
حفاظ#شاخ گوزنی#قیمت شاخ گوزنی#09122403540
http://www.aparat.com/v/jOgu6
حفاظ برتر تولید کننده انواع درب پارکینگ و درب ویلا

Post has attachment
سارقان در انتظار کوچک ترین غفلت شما هستند . با باز گشایی مدارس چند روزی است که برای حفاظ شاخ گوزنی و نرده روی دیوار تماس میگیرند و تقاضای بازدید و نصب فوری نرده حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی را دارند . در تمامی این سرقت ها از منازل یک وجه مشترک در مهر ماه ۹۷ وجود داشت وان سرقت در زمان تعطیلی مدارس بود یه دقت به فیلم سرقت نگاه کنید تا ببینید ۴۰ ثانیه برای سرقت و ورود به خانه شما کافی است . حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم به راحتی جلوی این افراد را میگیرد

Post has attachment
انواع درب پارکینگ و درب نفر رو در طراحی های مختلف مانند طرح فرفورژه ،درب ویلا#0
http://www.aparat.com/v/cYZCO
حفاظ شاخ گوزنی و درب فرفورژه تولید انواع درب فرفورژه و گل نرده حفاظ برتر

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
نیزار را گروه حفاظ برتر انجام داد. با توجه به نوع حفاظ شاخ گوزنی طراحان ما بر ان شدند که تغییرات اساسی در حفاظ ایجاد کنند به همین دلیل با استفاده از طرح اولیه نوعی نرده که نرده حفاظ نیزار نامیده میشود حفاظ جدیدی را طراحی کردند که معازب حفاظ نیزار اولیه را نداشته باشد. همان طور که از قبل در کلیه مدلهای حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی گفتم طراح اولیه اینگونه حفاظ ها معمولا جوشکار های محلی هستند که با خلاقیت ذهن خود اقدام به ساخت حفاظ با الگو گیری از مناظر و یا مباحث امنیتی میکنند که حتما در طرح اولیه اکثر نرده حفاظ ها مشکلات زیادی از نظر امنیتی ونوع ساختار طراحی حفاظ وجود دارد.طراح اولیه حفاظ نیز ار هم مشخش نبود چه کسی است. با شروع به تولید حفاظ نیزار و رفع مشکلات این نرده نوع حفاظ روی دیوار آرام آرام با فروش و در معرض دیده شدن قرار گرفت و در فرصت بسیار کوتاه جای خود را بر روی یوار منازل زیبا و طرفداران حفاظ کلاسیک قرار گرفت. با توجه با اینکه قیمت حفاظ نیزار به مراتب بالاتر ازقیمت حفاظ شاخ گوزنی و حتی حفاظ بو ته ای بود هیچ گونه اثری بر فروش بالای حفاظ نیزار نداشت. به صورتی که تولید حفاظ جدید نیزار به دلیل فرم آن که با دست انجام میگرفت و اهسته پیش میرفت لقب پر فروشترین حفاظ سال ۲۰۱۸ را از ان خود کردـ حفاظ نیزار ابتدا فقط با میلگرد ۱۲ تولید میشد و تولید حفاظ نیزار فقط توسط گروه حفاظ برتر انجام میشد چرا که ابزار و پرس های خاص تولید حفاظ شاخ گوزنی و حتی حفاظ بوته ای جواب گوی حالت دادن میله گرد های سایز ۱۲نبودند .حفاظ نیزار و مشخصات فنی حفاظدر سایت حفاظ برتر 
http://hefazbartar.com/درب-فرفورژ/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
۱۳۹۷/۷/۸
5 Photos - View album

Post has attachment
درب ترک در گرو تولیدی حفاظ برتر
تولید درب پارکینگ و درب فلزی ساختمان 'درب ویلا' درب باغ ' درب پارکینگ ساختمان در مناطق تهران
حفاظ برتر افتخار دارد که با تولید بیش از چند صد درب از نمونه های مختلف در مناطق غرب تهران مانند آریاشهر ' جنت آباد ' سعادت آباد ' شهرک غرب ' رسالت ' سید خندان ' مرز داران و .......توانسته است هر گونه طراحی ارائه شده توسط خریداران را انجام داده و رضایت مشتریان را بدست آورد. مدیریت حفاظ برتر با اتکا به تجربه و نیروی کار آزموده و تلفیق آن با کادر مجرب و فنی برترین تولید کننده انواع درب پارکینگ و درب نفر رو با نرده حفاظ روی دیوار در سال ۱۳۹۷ شده است .
درب فرفورژه با استفاده از قطعات توضیح داده شده در بالا ساخته میشوند هم اکنون حدود ۱۲۰۰ قطعه اهنی فرفورژه از نوع چدن داکتیل همان نشکن و حدود ۲۰۰ قطعه از انواع فرقورژه حالت داده شده وجود دارد که همین قطعات فلزی شکل داده شده قوام و دوام ددب های فزفورژه را تامین میکند
امروزه درب های زیبا و پارکینگی و نفر رو زیادی از فرفورژه ساخته روانه بازار می شود و برای زیبایی و قابلیت رنگ بیشتر انواع درب فرفورژه , از قطعات چدن نشکن و جوش گیر فولادی به شکلهای برگ و دلیل آن هم عقاید و تفکرات محلی وزیست بومی است ولی درش برعکس در جنوب عراق استفاده از شمایل حیواناتی مانند طاوس وسر شیر نربر روی درب های فرفورژه استفاده زیاد میشود و از آن به عنوان نماد زیبائی و قدرت در ورودی منازل که درب پارکینگ و نفر رو است استفاده میشود) اهنگران از قطعات فرفورژه بر روی درب استفاده میکردند ولی نوع رنگ آمیزی درب فرفورژه احتیاج به مهارت و اموزش پرسنل دارد به طکری که در چند سالی که گذشته تا اکنون نقاشهای ایرانی برای رنگ آمیزی درب فرفورژه به کشور های همسایه میروند .
http://hefazbartar.com/درب-فرفورژ/
Photo

Post has attachment
سلام
در بحث ساخت و ساز ما که در قسمت پایانی کار هستیم همیشه یک مورد را از نزدیک احساس کره ایم وان بحث ساخت درب و حفاظ بر نمای ساختمان است در این بخش گویا که تمام عالم دست بر دست هم داده اند تا یک ساختمان را در مراحل پایانی به چالش بکشند . درب و پنجره در مراحل پایانی کار هستند و همیشه خریداران مثال معروف کف گیر به ته دیگ خورده را تکرار میکنند. من در وین مورد چند مقاله نوشته ام و سعی میکنم با معرفی محصولات آهنی خصوصا در باره درب و پنجره ساختمان که اگر کمی روی این مقوله درب و پنجره های فلزی متمرکز شویم.
Photo
Wait while more posts are being loaded