Merhaba, Ben Mahmut Delikanlı

Bu Blogda Kesin ve Bol Kazançı Olan Bir Sistemden Bahsedicem.
Bu sistemin ismi Epitelyum.

Peki Epitelyum Nedir ?

Epitelyum, Getmyads,Trafficnetworkads ve Myadsino gibi İnternet üzerinden reklam veren bir şirkettir. Tamamen TÜRK yapımıdır ve İzmir'de Ofisleri bulunmaktadır. 18 Aralık 2016 da hizmet vermeye başlamış çiçeği burnunda bir şirkettir.
Bu Şirket sadece reklamcılık ile değil ''İnşaat-Turizm-Gıda-Sanayi ve Tic. LTD.ŞTİ'' olarak geçmektedir. Burdan Anlaşılacağı gibi Ömrü uzun olan ve güvenilir bir şirkettir. Ödemelerini Zamanında Yapmaktadır.
Peki Epitelyum'dan Nasıl Kazanırım ?
Epitelyum'da Reklam Kredisi Alarak 600 gün boyunca bu aldığınız jeton size günlük %1 Kazanç sağlamaktadır ve toplamda yatırımınıza %600 kar vermektedir.
Minimum Yatırım Miktarı Ne Kadar ?
1 Reklam Kredisinin Fiyatı 150 TL'dir ve 27 TL'de DEVLET'E vergi ödenmektedir. Yani 1 Reklam Kredisi Almak isterseniz şirkete Toplamda 177 TL ödeme yaparsınız.
Kazancımı Nasıl Çekerim ?
Farzedelim ki sisteme 20 jetonluk bir alımınız oldu ve 3.000 TL ile Şirkete sermaye ortağı oldunuz ve reklam kredilerinizi aktif ettiniz. Günlük 30 TL Kazancınız olur ve bu 30 TL'nin yarısı yani 15 TL çekebileceğiniz bakiye kısmına gider diğer yani 15 TL yarısı ile de tekrar jeton alabileceğiniz kısıma gider.Böylelikle sisteme 1 defa yatırım gerçekleştirdiğinizde size ömür boyu bir kazanç getirir.Günlük çekimlerinizi 50 ve katları biçiminde banka hesabınıza havale yoluyla çekim yapabilirsiniz.
Yatırımsız Kazanabilir miyim ?
Bu sorunun cevabı da evet kazanabilirsiniz. Epitelyum'da Referans kısımı vardır. Sisteme kaydettiğiniz her kişi sizin 1.Derinliğiniz olur ve yatırılan tutardan %10'luk bir pay alırsınız. Yani Referansınızdan üyelik gerçekleştiren bir kişi 3.000 TL lik bir yatırımında Siz 300 TL kazanırsınız. Bitmedi Sizin Referansınızla Kayıt olan şahıs bir başkasını kendi referansından kayıt ederse Bu sizin 2. Derinliğiniz Olur ve siz Tekrar %10'luk bir Kazanç Elde edersiniz. Bitmedi Sizin Kayıt Ettiğinizin Kayıt Ettiğinin Kayıt Ettiği kişi Yani belkide hiç tanımadığınız birisinın yatırımı sonrası ki bu Sizin 3. Derinliğiniz olur %2 Kazanç Sağlarsınız ve bitmedi 4. 5. 6. Derinliklerden de %2 Kazanç Sağlamaktasınız.
Özetlersek;
1.Derinlikden %10
2.Derinlikden %10
3.Derinlikden %2
4.Derinlikten %2
5.Derinlikten %2
6.Derinlikten %2
Kazanç Sağlamaktasınız :) Oldukça Karlı bir Sistem.
Hemen Kayıt Ol ve Kazanmaya Başla !
Wait while more posts are being loaded