Post has shared content
حمایت سه تن از زنان زندانی سیاسی زندان اوین از زندانیان سیاسی اعتصابی رجایی شهر
تنها سلاح دادخواهی برای زندانیان در بند همانا اعتصاب غذاست

در بیست و یکمین روز اعتصاب غذای زندانیان سیاسی رجایی شهر( گوهردشت) سه تن از زندانیان سیاسی زندان زنان اوین؛ خانم آتنا دائمی؛ مریم اکبری منفرد و گلرخ ایرایی در نامه ای ضمن حمایت از اعتصاب غذای این زندانیان از انتقال زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان گوهردشت به سالن ده این زندان و محرومیت‌های اعمال‌شده بر آنان، ابراز نگرانی کرده و خواهان توجه افکار عمومی به وضعیت زندانیان رجایی شهر به خصوص زندانیان در اعتصاب غذا شده‌اند.

متن نامه را در زیر می خوانید:

حمایت از حقوق اساسی و بنیادین مردم سراسر جهان صرف‌نظر از ملیت، مذهب و رنگ، اعتراض به نقض حقوق بشر رویکردی مهم و ارزشمند است.

متن کامل این نامه که توسط گلرخ ایرایی، آتنا دائمی و مریم اکبری منفرد نگاشته شده، در پی می‌آید:

حمایت از حقوق اساسی و بنیادین مردم سراسر جهان صرف نظر از ملیت، مذهب و رنگ، اعتراض به نقض حقوق بشر رویکردی مهم و ارزشمند است.
اما آنچه که در این خصوص نگران‌کننده است؛ وضعیت وخامت بار زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان گوهردشت (رجایی شهر کرج) به خصوص زندانیانی که در اعتراض به اقدامات سرکوبگرانه علیه زندانیان سیاسی-عقیدتی سالن ۱۲ زندان گوهردشت دست به اعتصاب غذا زده‌اند و امروز بیستمین روزی ست که آنها در اعتصاب غذا به سر می‌برند.
کسانی که به هر دلیل از حکومت انتقاد دارند؛ نباید با بدترین واکنش‌ها مواجه شوند و در شرایط غیرانسانی دوران حبس خود را بگذرانند. چنان چه بعضا این زندانیان دهه ی دوم حبس خود را می گذرانند و بعضی به علت کهولت سن و بیماری، حالشان وخیم می باشد.

در حاکمیت اسلامی، ناله های بسیاری در گلوها شکسته شده، خون های بسیاری به ناحق ریخته شده و حق های بی شماری پایمال شده است و احکام ناعادلانه ی بسیاری صادر گردیده است و تنها سلاح دادخواهی برای زندانیان در بند همانا اعتصاب غذاست.

ما چندی از زندانیان سیاسی زندان اوین، ضمن حمایت از عزیزانی که در اعتصاب غذا هستند و با درود و تعظیم در مقابل مقاومتشان از عموم جوامع بین المللی حقوق بشر، کمیسر عالی و گزارشگر ویژه ی حقوق بشر(خانم عاصمه جهانگیری)، دبیر کل سازمان ملل، از فعالان سیاسی سرزمینمان خواستاریم که اقدامی عامل برای نجات جان زندانیان گوهر دشت به خصوص زندانیانی که در اعتصاب غذا می باشند به عمل آورند. چرا که سکوت و بی عملی شما یک پوشش سیاسی برای تداوم نقض گسترده ی حقوق بشر در ایران می باشد.

گلرخ ایرایی-آتنا دائمی-مریم اکبری منفرد

زندان اوین
Photo

Post has shared content
به یادآنان که به شب ستم نه گفتند
دربرابرجلاد ایستادند
فروغ نامشان وراهشان اکنون طلوع کرده
وفریاد آزادی را درگوش شهرهای ایران طنین افکنده
#جنبش_دادخواهی
#قتل_عام۶۷
Photo

Post has shared content
خاتمی:باید به افرادی که #قتل_عام ها رااجرا کردند مدال داد!
آری مدال درنوردیدن مرزهای شقاوت،مدال منتهای وقاهت ورذالت
#جنبش_دادخواهی
Photo

Post has shared content
پخش لحظه به لحظه گردهمایی ایران آزاد
💕 در تلگرام @SimayAzadiTV
👌 👏 شنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۶
👈 15:30بوقت ایران
#من_مصیبت_هستم

Post has attachment
رویارویی روحانی با خامنه‌ای:‌خداوند به پیامبرش هم می‌گوید تو وکیل نیستی که بالای سر مردم باشی
خوند روحانی شب گذشته 1تیر 96 در یک رویارویی آشکار با خامنه‌ای گفت:‌
«خداوند به پیامبرش هم می‌گوید تو وکیل نیستی تو کسی نیستی که بالای سر مردم باشی و بخواهی امر و نهی کنی، تو راه هدایت را بگو به مردم خودشون می‌دونند اگر کسی هدایت شد به نفع خودشه نشد به ضرر خودشه. ما فکر می‌کنیم که بالاسر مردم فرمان می‌دهیم و مردم هم مجری فرمانند اینجوری نیست. خود پیامبر هم این چنین نبود. خود مولا امیرالمومنین هم اینچنین نبودند. میدان باید میدان تحمل باشد و همدیگر را تحمل کنیم. همدیگر را بپذیریم، به‌رسمیت بشناسم، افکار مختلف ایده‌های مختلف سلیقه‌های مختلف وجود دارد با هم مشارکت کنیم همدیگر را یاری کنیم همدیگر را کمک کنیم».
Photo

Post has attachment
اولین گام جدی آتش به اختیار برای حمله فیزیکی به روحانی + فیلم
مروز در راهپیمایی روز قدس، گروهی از بسیجیان و و ولایتمدار در اقدامی سازمان یافته در مسیر عبور حسن روحانی قرار گرفتند و با شعار و توهین روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک! و مرگ بر منافق و آخوند آمریکایی و مرگ بر دروغگو به وی حمله کردند، شدت حمله به حدی بود که محافظین مانع نزدیک شدن عناصر عصبانی به روحانی شدند وگرنه مشخص نیست در پایان چه اتفاقی می افتاد، زیرا که آتش به اختیار بودند

این اقدام هماهنگ شده و سفارش شده از بالا، پس از آن صورت میگیرد که در هفته های اخیر، خامنه ای و رسانه های تحت سیطره او بطور گسترده به روحانی حمله کردند، کلید واژه این حملات هم تشبیه روحانی به “بنی صدر” بود!! این حملات بعد از آن تشدید شد که روحانی در مورد نظریه ولایت فقیه تاکید کرد حتی در اسلام هم حاکم اسلامی مثل حضرت علی با وجود انتخاب از سوی پیامبر، فقط با تایید و نظر و رای مردم حاکمیت را بدست گرفت.

که البته این حرف روحانی برای رهبر و هوادارانش بسیار گران تمام شد، چرا که قدرت مطلق و بی چون و چرای یک شخص خاص را، به اسم حاکمیت اسلامی، بطور اصولی به زیر سئوال برده و با چالش فکری و عقیدتی در سطح جامعه روبرو کرده و جناح مقابل را هیستریک کرده بود و طبعا میبایست انتظار چنین واکنشی هم از آنان میرفت.

یک روز قبل از این فیلمی تهدید آمیز با عنوان “سرانجام بنی صدر”! و تیتر دوقطبی سازی! (خطاب به روحانی) در فضای مجازی پخش شده بود.

نیروهای آتش به اختیار شعار میدادند روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!

البته علت همه این عصبانیت ها به انتخابات برمیگردد و به اینکه مهندسی آقا کارساز نبود و کسی را که خواسته بود از صندوق سر در نیاورد و حالا در حال خرابکاری برای به زیر کشیدن کسی است که بهرحال انتخاب شده است. این حمله اولین حمله نیست و آخری هم نخواهد بود و تازه استارت خوده است!‌
Photo
Wait while more posts are being loaded