Post has attachment
V Google Search Console dojde ke změnám v designu a vypisování užitečných dat a doporučeních.

Doporučuji si současná historická data stáhnout a případně udělat printscreeny. Z vlastní zkušenosti vím, že ne každá změna potěší po všech stránkách - nějaká data mohou schovat (jiná přibudou).
Vývojářský tým Google jistě udělá všechno, aby nám interpretoval své podněty o webech našich klientů co nejlépe.

>> více: https://www.seroundtable.com/beta-google-search-console-24162.html

V Google Business Manageru jde nějakou dobu přidávat Příspěvky. Netestoval jsem, ale podle všeho mají omezenou platnost v čase. U příspěvku se zobrazuje, kolikrát byla v SERPu zobrazena/přečtena. Vidím tam jistou podobu s Google+ Místa s tím, že Příspěvek se zobrazuje u zápisu firmy. Nenalezl jsem informaci, jestli se Příspěvky zobrazují fanouškům firmy nebo těm, co zadají brandový dotaz.

Další novinka v Business Manageru je možnost vytvořit si podpůrnou Webovou stránku. Ta je responzivní. O popis a výhody se jistě postará někdo jiný v těch internetech. Nechybí krátký tutoriál a naváděcí mechanismus pro snadné vytvoření a úpravu. Tvořilo se mi intuitivně a bez jediného problému. V základu systém zdarma vytvoří doménu "*nazev-profilu-firmy.business.site*", ale je možné napojit na vlastní webhosting.

Obě nové možnosti umožňují o trochu více rozšířit rozsah povědomí o značkách našich klientů i další možnosti, jak oslovit možné návštěvníky a to snadnou a možná i levnější cestou.
>> https://business.google.com

+Google Small BusinessPost has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Ahoj, chci se zeptat. Existuje nějaká aplikace, která by mi pomohla najít "mrtvé" odkazy na mém webu. Předem děkuji za radu.

Post has attachment
Jestli je pro mě něco SEO událost roku u nás, tak to co se podařilo ve spolupráci s +Google Česká republika a podporou +pavel jašek. Přes Hangouts si s námi bude popovídat John Mueller, Webmaster Trends Analyst z Google Switzerland. Bude to poprvé co bude SEOLoger online a celý v angličtině (z pochopitelných důvodů). URL s Hangoutem zveřejníme společně s Google ČR v den akce. Pokud máte dotazy, prosím napište je formou komentáře k statusu na Google+ https://plus.google.com/u/0/+PavelUngr/posts/48GovndmQfq a může i hlasovat pro nejlepší dotazy tím, že k nim přidáte své +1. Nejlepším dotazům se John bude věnovat.

Google svět - změna v SERPu: Přestal se zobrazovat Snippet knowledge graph. Je známý hlavně u výsledků z wikipedie. Zjišťuje se, zda jde o bug, nebo feature. Fungoval od ledna roku 2014.
Wait while more posts are being loaded