Post has attachment
Додатки до методичних рекомендацій (розроблені завідувачем відділу культури і мистецтв Федуном С.І.)

Світлини з інтерактивного лепбука школяра. 1 клас. НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА.

Образотворча діяльність: урок №4 (сторона 1, сторона 2)

Музична діяльність: уроки №14-15  (сторона 1, сторона 2)


PhotoPhotoPhotoPhoto
20.08.18
4 Photos - View album

Post has attachment
Методичні рекомендації щодо викладання дисциплін художньо- естетичного циклу на 2018-2019 н.р. (розроблені завідувачем відділу культури і мистецтв Федуном С.І.)

Post has attachment
Готуєтесь до свята? Пропонуємо добірку ідей, як зробити барвисті креативні крашанки зі школярами.
«На Урок»
«На Урок»
naurok.com.ua

Post has attachment
В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ САЙТ З КЛАСИЧНОЮ МУЗИКОЮ

Музичний проект UA: КЛАСИЧНА МУЗИКА містить 125 аудіозаписів відомих композиторів з фонду мовника. Композиції безкоштовно доступні онлайн.

До переліку увійшли твори Леонтовича, Скорика, Лисенка, Мусоргського, Рахманінова, Римського-Корсакова, Бетховена, Чайковського, Шостаковича, Хачатуряна, Дебюсі, Баха, Шопена, Моцарта, Штрауса, Вівальді, Бізе, Гріга, Офенбаха, Верді, Вагнера, Брамса та багатьох інших композиторів.

Всі композиції записані у різні роки різними виконавцями та оцифровані в єдину базу. Для зручності, поруч із кожним треком доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта.

Найближчим часом планується запуск безкоштовних додатків для смартфонів на Android та iOS, аби класична музика була доступною будь-де й будь-коли.

Проект здійснено завдяки співпраці двох підрозділів ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”: департаменту цифрових платформ та радіо.
Джерело http://n-slovo.com.ua/2018/03/16/%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B0%D0%B9/

Post has attachment

Post has shared content
Уроки музыки с Google Chrome
-------------------------------------------------------
Лучший способ приобщиться к музыке, кроме прослушивания хороших мелодий, - это возможность создания их самому. Однако, к сожалению, не всегда всем доступны инструменты или специальные музыкальные редакторы.

Теперь, всё, что вам потребуется, чтобы начать урок музыки - это браузер Google Chrome. Прямо в нём, используя музыкальную лабораторию от Google вы можете создавать простейшие мелодии и делиться ими с кем угодно, в т.ч. и через соцсети.

Post has attachment

Post has attachment
Запрошуємо до участі у конкурсі юних вокалістів та хорові колективи Вінницької області!
Детальна інформація за посиланням.

Post has attachment
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ВИЙШОВ НОВИЙ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИЙ ЖУРНАЛ «ІСТОРИЧНИЙ КОЛЕЙДОСКОП».
Загляньте у наш «Історичний калейдоскоп»! У ньому ви побачите, як різними кольорами світиться і мерехтить цікава, яскрава, драматична і загадкова історія. Кожен з нас – часточка історії. «Історичний калейдоскоп» пропонує рубрики: «Таємниці давньої історії», «Велика історія маленьких речей», «Чим гралися діти в минулому», «Борці за волю України», «Історія нашого дитинства», «Родинний архів», «Незвичайні жінки», «Історія кохання», «Пам’ять і пам’ятники» «Смачна історія» та інші.
Ви також можете поділитися на сторінках журналу своєю історією, висловити власну точку зору на важливі історичні події, взяти участь у конкурсах та інших цікавих проектах.
Сподіваємося, що знання історії зробить Вас сильнішими і допоможе виховати громадян України.
Читайте нашу і свою історію! Завжди з Вами – муза історії Кліо!
Придбати електронну версію та замовити паперову ви зможете на сайті:
Istorik.com.ua Довідки за тел. 067-961-89-69

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded