Ahoj, pokusil jsem se část označit v autě, tady jsou podrobnosti / upresnení. Praha křižovatka ulic Zálesí a Štůrova je rozkopaná. Je to tam částečně průjezdné pokusím se udělat obrázek jak to tam vypadá a zachvíli ho sem přidám

Post has attachment
Trošku informací o Waze. :-) A možná se i něco dozvíte. 

Mám dva dotazy?

1) Je možné si ve Waze uložit trasu pro použití pro zpáteční cestu? Jde o to, že pokud mám mobilní data jen v ČR, v zahraničí si trasu nenaplánuji, stačilo by mi jet zpět po té samé.

2) Umí nebo plánuje Waze HUD navigaci?

Díky předem za reakce !

jsem blbej (nevylučuji) nebo se někam ve waze (android) ztratily čerpací stanice? Nemůžu je najít a ani ráno před novou instalací telefonu mi to u vyhledávacího pole nenabízelo. Asi to bude nějaká nová skrytá funkce. :o)

Post has attachment
Po skoro dvou letech příprav +Waze spustilo zbrusu novou wiki, kterou nazvali Wazeopedia. Českou Wazeopedii navštivte na https://wazeopedia.waze.com/wiki/Czech/. Je tam třeba manuál aplikace Waze, návody a pravidla pro editory map a spousta dalších užitečných informací.
Photo

Post has attachment
Proč takto?
Photo

Post has attachment
Na chvilku jsem Stratil polohu pak mě to hodilo někam kde jsem nebyl ale o to nejde jde o to že autíčko váze se chvilku chovalo jako kolečko z pacmena je to možné??
Photo

Zdravim, chci se zeptat ohledně úsekového měření, jde mi o to, že Waze mi normálně hlásí v CZ ale když je někde úsekové měření, tak upozornění na něj včetně ohlášení začátku a konce hlásí Waze v angličtině. Proč to tak je? Jde to někde změnit?

Post has attachment
Se někdo probudil, ne? 🛌

Jak se dá nahlásit zavřená cesta v Polsku? Na místě to bohužel nešlo díky slabému signálu a hlášení se nedalo poslat. 
Wait while more posts are being loaded