Post has attachment
Dnes byla vydána nová verze Waze (4.4.2). V ní přibylo info o autě a především nově přeskládané a barevnější menu. To umožňuje rychlý výběr režimu, nastavení poplatků atd. Příjemné je rychlejší zastavení probíhajícího navigování. Celé to shrnul náš slovenský kolega "zaujímavý vzhľad menu a jazykový guláš". :-)
Photo

Návrh na zlepšení.
Nejde oblíbené cíle doplnit o adresáře? Máme v rámci firmy několik poboček a mám je vždy rozházené v celém seznamu. Pro začátek by bylo fajn opravit řazení v oblíbených, kde i po ručním seřazení dojde s novým otevřením k přeházení. Ideální by bylo Oblíbené - Firma - položky. To by asi uvítalo více lidí.

Post has attachment
Děkujeme generálnímu řediteli a také zdravíme Ředitelství silnic a dálnic - ŘSD. Výše uvedená spolupráce je na výborné úrovni a věříme, že nám všem brzy přinese spoustu novinek.

PS: Waze a poděkování je zmíněno na konci rozhovoru


Post has attachment
Po včerejší aktualizaci na Androidu se mi během cesty i bez špatného odbočení stává tohle, viz obrázek.
Photo

Post has attachment

Dnes nová verze, vypadá jako omalovánky, ale proč ne ...
Nicméně v upozornění mít volbu Plocha a její hodnotu Na trase je celkem úsměvné. A zjistil jsem, že OMV si už nenastavím jako oblíbenou.
Super změna - konec navigování o jeden klik méně.

Stava se vám, že máte zapnuto "Vyhnout se zpoplatněným úsekům", ale Waze vás tahá na zpoplatněnou dálnici ? Přejel jsem hranice PL-SK a měl jsem vyhnout se úsekum. Jakmile ale waze ztratilo internet tak i když se mělo vyhnout tak mě začalo tahat na D1. Ještě se mi to podařilo několikrát navodit, ale teď už to zase nenavodím.

Post has attachment
Na první pohled to vypadá, že ti co používají v Bratislavě Waze jezdí do práce o čtvrtinu pomaleji, než ti co jezdí bez Waze :D
https://www.novinky.cz/auto/479415-stve-vas-doprava-v-praze-mohlo-by-byt-i-hur.html

Post has attachment

Dobrý den,
jedna otázka. Ve Waze mám nastaveno "VYHNOUT SE ZPOPLATNĚNÝM ÚSEKŮM". Přesto mě Waze táhne na zpoplatněný úsek Turnov - Liberec. Stejně to funguje i opačným směrem. Bere tedy jako zpoplatněné pouze dálnice?
Wait while more posts are being loaded