Post has shared content

Post has attachment
13 sičnja, o 19:00
Zaprošujemo Lviv'jan ta Gostej mista do gospoby «Guculśkyj Dvir»
(Lviv, vuł. Ščyrećka 36, http://guculy.com.ua)
NA NESTRYMNE DIJSTVO MAŁANKY!!

Joryj Kłoc vodytyme kozy, vivci, korovy, ryby 
i vzagali vse, šo ruxajeťsja ta stoït ;)

Gratymemo use! 
Novi, stari, i še ne napysani pisni! ;0))

Dovidky, bronjuvannja stołykiv ta zamovłennja kvytkiv — za teł.:
+380 (96) 77 38 642, +380 (32) 295 25 64.
----------------------------------------------------

Dodatkovo takož gołosymo, že 9 ta 11 sičnja 
Joryj Kłoc zrobyť vyłazky «na rajony» ;)

9.01 
Bratymemo učasť u Rizdvjanyx zabavax za adresoju:
Lviv, vułycja V.Symonenka 10, 
płošča bila Centru dozvilla Biblioteky №19.
Počatok usjogo dijstva o 13:00, vystup Jorogo Kłoca — o 16:00.

11.01
Bavytymemo lud za na Rjasnomu-1 za adresoju:
vułycja T.Ševčenka 390, stadijon škoły №92.
Počatok usjogo dijstva o 13:00, vystup Jorogo Kłoca — o 16:00.

Beriť sebe ta zaxopiť svoju małeču!
Bo obydvi zabavy «na rajonax» rozraxovani nasampered na ditłaxiv.

Zreštoju, usi Zymovo-Rizdvjani svjata 
— ce ž vperšu čergu dytjači svjata, že jo? ;)
Photo

Post has attachment
До Вашої уваги проект програми I Всеукраїнського фестивалю піонерингу "Скаутська вежа".
Ми відкриваємо попередню реєстрацію на фестиваль! 
Лідери Скаутських груп, що бажають стати учасниками нашого заходу мають заповнити форму :
https://docs.google.com/forms/d/1WUM8nYlkH9t-JbTS9iY_Vdd1OTSjKqH_LTW_h8qNn9c/viewform 
Photo

Post has attachment
ЗАПРОШЕННЯ НА ВСЕВІРМЕНСЬКЕ ДЖЕМБОРІ

З 31 липня по 9 серпня 2014 року в скаутському таборі поблизу м.Бюракан, Вірменія, пройде Джемборі за участю контингентів з усіх регіонів Всевірменської скаутської організації Homenetmen.
Homenetmen є Всевірменський скаутською організацією з майже віковою історією.
Наразі Homenetmen здійснює активну діяльність у 103 філіях в США, Канаді, Південній Америці, Австралії, Лівані, Сирії, Франції, Англії і тощо. 
Кожні 4 роки Homenetmen організовує Всевірменське Джамборі, яке цього року вже вшосте пройде у Вірменії.
"ХАСК" запрошує двох членів НОСУ у віці 14-18 років, які мають проїзний документ дитини або закордонний паспорт, взяти участь в даному заході. Як варіант, організатори дозволять взяти участь одному скаутмайстру у віці до 30 років і одному скауту у віці 14-18 років.
Внесок для кожного учасника становить 150 доларів США.
"ХАСК" відшкодує 50% вартості проїзду для кожного учасника від НОСУ.
Програма Джемборі включає походи і ралі, альпінізм, демонстрацію різних національних видів мистецтва, екскурсійні поїздки культурно-історичними пам'ятками Вірменії.
Просимо керівників місцевих організацій НОСУ направити заявки до 15 квітня 2014 Чеснокову Андрію на пошту nosu@i.ua.
Скаути, які пройшли відбір, будуть сповіщені до 1 травня 2014 року.
Photo

Post has attachment
Запрошуємо на І Всеукраїнський фестиваль піонерингу «Скаутська Вежа»  
Привіт любий друже! Скоро літо – час цікавих пригод і таборувань у колі друзів та однодумців. Для кожного скаут-лідера є важливим підготовка та планування такого заходу, як наметовий скаутський  табір, оскільки саме в скаутському таборі відбуваються самі найважливіші події з життя скаута. 
Саме в скаутському таборі ти зможеш навчитись багатьом речам. Наприклад будувати цікаві та корисні споруди, які зроблять перебування твоєї скаутської групи в таборі зручним та комфортним, зможеш дізнатись, як правильно вибрати місце для таборування і організувати скаутський похід.
Ми запрошуємо на  І Всеукраїнський фестиваль піонерингу «Скаутська Вежа» усіх лідерів та членів скаутських груп, усіх, хто цікавиться будівництвом споруд з природного матеріалу та усіх, хто зацікавлений в ефективному проведенні та участі в літніх наметових  таборах.
Фестиваль відбудеться з 8 по 11 травня 2014 року в Київській області, на півострові біля спортивно-риболовної бази «Вишеньки». Для учасників  будуть організовані майстер-класи від досвідчених майстрів будівельної справи, конкурси на кращу споруду з природного матеріалу, змагання на катамаранах, майстер-класи з орієнтування на місцевості,  переправа тролей та багато цікавого та корисного, що знадобиться в скаутському таборі. 
Акредитаційний внесок учасника – 300 гривень. Включає в себе трансфер від ст. м. «Славутич» до місця проведення заходу, забезпечення учасників водою, дровами, хлібом, страховка та забезпечення груповим технічним обладнання (котли, відра, лопати,сокири,тенти тощо ) та акцидентна продукція фестивалю (футболка + шеврон). Вік учасників від 11 років.
Фестиваль відбувається за підтримки Благодійного фонду «Будь напоготові!».
Контактна особа з акредитації учасників – Мішина Олександра (044) 411-69-32; (093) 915-19-07. Якщо у Вас виникли питання пишіть на адресу mishynaaa@gmail.com
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Акція  «Скаути за МИР!»
Дорогі брати та сестри у Скаутингу! Кожен з нас давав обіцянку, у якій говорилось про обов’язок перед своєю країною. У цей нелегкий час для нашої рідної України ми маємо про нього згадати.
Україна – єдина і неподільна! І ми з вами як ніхто знаємо, що не має значення мова, якою ти розмовляєш, не має значення якого ти віросповідання, віку, статі та статку, якщо ти справді любиш свою Батьківщину. Скаути ВМГО «Національна Організація Скаутів України», спільно зі скаутами Скаутської організації «ЕХО», пропонують Вам прийняти участь у акції «Скаути за МИР!».
10 березня о 10 годині ми збираємося в Києві біля пішохідного мосту на Труханів острів (зі сторони правого берега). Ми станемо єдиною лінією від берега до берега, тримаючись за скаутські хустки один одного, що символізуватиме єдність України!
Ми запрошуємо усі осередки ВМГО «НОСУ», всіх українських скаутів, долучитись до цієї акції та провести її у своїх містах, залучивши якомога більшу кількість небайдужих.
СКАУТИ ЗА МИР! Будьте напоготові!
Photo

Post has attachment
Генеральний секретар Всесвітньої Організації Скаутського Руху Скотт Тір: "Ми сподіваємося, що ситуація в Україні може бути врегульована мирним шляхом".
У відповідь на Звернення Національної Ради НОСУ щодо ситуації в Україні Генеральний секретар ВОСР С.Тір, зокрема, зазначив: "...Наші думки і молитви звернені до всіх, хто страждає в цей важкий час. Це стосується України, але так само і всіх людей в інших країнах і регіонах по всьому світу, які наразі перебувають у важких умовах, які безпосередньо впливають на їхнє життя.
... Згідно з нашими скаутської цінностями ми сподіваємося, що ситуація в Україні може бути врегульована мирним шляхом за допомогою прямого діалогу та дипломатичних переговорів".
Photo

Звернення Національної Ради ВМГО “Національна Організація Скаутів України” у зв’язку із критичною ситуацією в Україні
Скаутинг є міжнародним неполітичним рухом. Його метою є виховання відповідальних громадян Батьківщини. 
Ми засуджуємо дії влади та військ Російської Федерації та проросійських сил у Автономній Республіці Крим і закликаємо владу України та міжнародну спільноту задіяти всі можливості для стримування збройної агресії та зазіхання на територію суверенної держави.
Жодна політична ціль не виправдовує завдання шкоди здоров’ю чи смерті людей. 
Ми закликаємо Всесвітній Скаутський Комітет Всесвітньої Організації Скаутського Руху, всі скаутські організації світу, з метою попередження гуманітарної катастрофи в Україні звернутися до керівництва своїх країн з вимогою вжити заходів для недопущення кровопролиття та відстояти недоторканість кордонів нашої держави. 
Жодна дитина не має стати жертвою чи сиротою через чиїсь нездорові геополітичні амбіції.
Закликаємо всіх дорослих членів ВМГО "Національна Організація Скаутів України" за цих складних умов бути вірними Обіцянці і Скаутському Обов'язку – стати на захист Української держави.
Національна Рада ВМГО "Національна Організація Скаутів України"
2 березня 2014 року
м. Київ

Post has attachment
Дорогі брати і сестри у Скаутингу! 
Повідомляємо вам про створення групи для спілкування в програмі ZELLO. 
ZELLO - це безкоштовний Push-to-talk додаток для передачі голосових повідомлень. Це швидкий, простий і доступний спосіб перетворити Ваш телефон на справжню рацію - відправляйте повідомлення всім відразу або кожному персонально. 
50 мільйонів користувачів вже встановили Zello на свій комп'ютер, Android, BlackBerry або iPhone! Приєднуйтесь! Використовуйте "Історію " для повторного прослуховування повідомлень і діліться ними з друзями по SMS, email, через Twitter або Facebook. Завантажити додаток можна з офіційного сайту www.zello.com
У store операційних систем Android і IOS знайдіть і встановіть програму ZELLO. Створіть свій обліковий запис, знайдіть та підключіться до каналу «Скаути України», - починайте спілкування!
Wait while more posts are being loaded