שתפו!

Post has attachment

יאללה מכבי

אתם יכולים להעלות תכנים ולשתף את הקהילה?

Post has attachment

עצומה 2 למען אלאור אזריה: https://www.atzuma.co.il/citation?utm_source=atzuma.co.il&utm_medium=social&utm_campaign=petition

אנו אזרחי ישראל, דורשים להעניק ציון לשבח לחייל צה"ל גיבור ישראל סמל אלאור אזריה, אשר ירה ביום חג הפורים התשע"ו, במחבל הארור אשר ניסה לרצוח חיילים בדקירות סכין, וביצע פיגוע דקירה ביחד עם מחבל נוסף, בו נפצע חייל צה"ל .

את אלאור אזריה אסור היה למהר ועצור, את אלאור אזריה צריך לרומם ולהלל, על כך שבפעולתו המהירה וההחלטית, יתכן ומנע אסון כבד.

המחבל לא הגיע עם משלוח מנות לחלק לחיילים.

הוא הגיע ביחד עם חברו המחבל מצוידים בסכינים בידיהם, במטרה לרצוח חיילים.

המחבל היה לבוש במעיל ביום חם מאוד, ובקלות יכל להסתיר על גופו מטען חבלה, אשר לו התפוצץ, אמהותיהן של עשרות חיילים היו בוכות היום, במקום לשמוח בחג הפורים.

מחבל אשר מתכוון לבצע פיגוע רצחני כנגד אזרחי המדינה וכנגד אנשי כוחות הביטחון, חייב לדעת שהוא לא חוזר חי לביתו, ולא נכנס לבית הסוהר.

ראינו לא מעט מקרים בעבר שחיילי ומפקדי צה"ל איבדו את חייהם רק משום היותנו הצבא המוסרי בעולם, ראינו מחבלים שדורסים אזרחים חפים מפשע, יורדים מהרכב ודוקרים את אלו שרק רגע לפני דרסו, וגם כאשר יורים בהם כדור ועוד כדור, מצליחים לקום שוב ושוב, ומנסים להמשיך לדקור.

ראינו מקרים בהם מחבל הצליח לרצוח איש ביטחון אשר ניסה לעצור אותו, ירה על מנת לפצוע ולא על מנת להרוג, ולבסוף שילם על כך בחייו.

חייל צה"ל גיבור ישראל, סמל אלאור אזריה היה חייב לירות במחבל על מנת להרוג, על מנת למנוע סיכון אפילו הכי קלוש, לחייו ולחיי חבריו, ולכן חייבים להעניק לו ציון לשבח ולא לעצור אותו.

ואם אתם לא מתכוונים לעשות זאת, אנו אזרחי מדינת ישראל, מעניקים לו בזאת את עיטור הגבורה, עיטור העוז, עיטור המופת על תיפקודו.

בהערכה רבה ובאהבה, אנו מודים לך על פעולתך הנחושה, המוסרית, הצודקת והמתבקשת .

בשם אזרחי מדינת ישראל

ובתור קצין מילואים בצבא הגנה לישראל

אני מצדיע לך

סמל אלאור אזריה

גיבור ישראל

רס"ן(במיל) רן לוי

אליהו ניסים

נ.ב: בכדי להגיע למספר רב של חתימות, אתם מתבקשים לשתף את העצומה בכל מקום אפשרי, מיד לאחר חתימתכם .

שתפו עכשיו בפייסבוק

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment
כולם בעד אלאור אזריה!
Animated Photo

אלאור עזריה- הילד של כולנו!!
Wait while more posts are being loaded