Post has attachment
Куди піти: 25 квітня кияни можуть проявити солідарність з десятками мільйонів китайців, яких наразі репресує компартія за їхні переконання.

Для цього потрібно 25 квітня (понеділок) з 17:00 до 20:00 підійти до посольства КНР і поставити підпис під петицією до Верховного комісара ООН з вимогою посприяти зупинці репресій, в ході яких застосовують: саджання до тюрем, «промивання мізків», катування, видалення органів та ін.

Детальніше: goo.gl/1cl9PS. На русском: goo.gl/NYbXZA.

Post has attachment
У перші весняні дні в багатьох містах України білять дерева і бордюри. Але чи дійсно це потрібно деревам? На це питання відповів Андрій Галушка, начальник управління екології та благоустрою Львівської міськради.
http://goo.gl/Juhazz

На русском: http://goo.gl/rVSuJl

Post has attachment
Влад Тимошенко — фотограф і дизайнер, що створює приголомшливі фото пейзажів. Серед його робіт є добірка кадрів Буцького каньйону, одного з найкрасивіших місць в Україні. Влад люб'язно поділився з нами цими фото.
Більше фото: http://goo.gl/FAVKrq
На русском:   http://goo.gl/ANB27V
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-21
4 Photos - View album

Post has attachment
Так все ж — чи впливає погода на здоров'я? (Правда і міфи). Розглянемо три феномени: Феномен №1 — проблеми з серцем і холод. Феномен №2 — магнітні бурі і головний біль. Феномен №3 — сира погода і біль в суглобах.
http://goo.gl/OeoyNZ
На русском http://goo.gl/xfXPBj  
 
 

Post has attachment
В Києві з'явився незвичайний дитячий сад «Дитячий простір Para Solka». Його організатори допоможуть батькам, яким терміново потрібно залишити дітей, доглянути за ними.
http://goo.gl/umPRI8
На русском: http://goo.gl/RXGV4P

Post has attachment
У Карпатах масово вирубують ліс і вивозять контрабандою за кордон. Кожний може допомогти, поставивши підпис під петицією президенту.
http://goo.gl/F1YyUF
На русском: http://goo.gl/R0XNZr  

Post has attachment
Створено інтерактивну мапу, в якій розробники зібрали всю необхідну інформацію для мандрівників: найкрасивіші архітектурні та природні об'єкти України, інформація про заходи — концерти і фестивалі. Мапа складається з трьох шарів: «Архітектура», «Місця» і «Заходи».
http://goo.gl/AwzNmz
На русском http://goo.gl/26GAK0

Post has attachment
Досі використовуєте покупні засоби для миття волосся? У цій статті можна дізнатися, як досягти такого ж ефекту, тільки натуральними засобами:
http://goo.gl/pUdJir
На русском: http://goo.gl/98RQG4
Photo

Post has attachment
23 квітня в Києві прибиратимуть парк «Перемога». Допоможемо зробити місто чистішим!
http://goo.gl/NNnueM
На русском: http://goo.gl/iPlTJV

Чи готовий Київ до великої кількості велосипедистів? Киянам пропонують долучитися до велоподії Critical Mass Kyiv II, щоб перевірити це і надихнути місто до швидших перемін на краще. http://goo.gl/keHw7h
На русском: http://goo.gl/TkWB81
Wait while more posts are being loaded