Post has attachment
#Parga - #Preveza - #Lefkada 99€ Nisja 27 Maj
Transport + Hotel 3* + Mëngjes, Darkë + Shëtitje me Anije
➡ Grup i Konfirmuar
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Na kontaktoni :
☎ 00355 69 91 81 262
✉ info@udhetim.com
Photo

Post has attachment
Pashkët në Lefkada 2 netë / 3 ditë 99 €
Nisja 30 Prill - 2 Maj
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Në Çmim Përfshihet :
✔- Transporti Komod vajtje ardhje ,
✔- Akomodimi në Hotel 3* 2 netë qëndrim
✔- Mëngjeset dhe darkat
✔- Xhiro me anije

✘ Dreka e Pashkës diten e Diele ME PAGESE 20€ OPSIONALE
Photo

Post has attachment
Rifillojne Udhetimet ne Valbone.
Photo
Wait while more posts are being loaded