Post has attachment
Hepimizin güvenlik, istikrar, bağlanma, kabul edilme (onaylanma), kendini ifade etme, özerklik, kendiliğindenlik (spontanlık) ve oyun; ve gerçekçi sınırlara sahip bir dünyada yaşama ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. Ruhsal sağlık bu ihtiyaçlarımızı uyumlu bir şekilde karşılama becerimizdir. Psikoterapinin esas amacı da, kendi ihtiyaçlarını fark etmeleri ve bu ihtiyaçları karşılamaları konusunda bireylere yardım vermektir. Bu yardımı almak için patolojik özelliklere ya da tanı almış bir ruhsal bozukluğa sahip olmak gerekmez. Tam tersi psikoterapi süreci, problemler henüz kemikleşmeden başladığında daha etkili olmaktadır.
#psikoterapi #psikoterapisanatı #duygusalihtiyaçlarımız #danışmanpsikolog #dröyküözü #özüpsikolojikdanışmanlık
Photo

Post has attachment
"okul cocugunu tanima ve kesfetme" konulu söyleşimizde Mavisehir Doğa Koleji'nde sinif ogretmenlerimizle birlikteydik.
#okulcocugu #cocugutanimak #çocuğukeşfetmek #ilkogretim #izmiregitim #izmirpsikolog #izmirpsikoterapist #izmirpsikolojikdanisman #dröyküözü #özüpsikolojikdanismanlik @ Özü Psikolojik Danışmanlık
PhotoPhotoPhotoPhoto
11.12.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
İstanbul Yaratıcı Sanatlar Terapi Enstitüsü ve Özü Psikolojik Danışmanlık işbirliği ile İzmir'de 24-25 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yoğunlaştırılmış Yaratıcı Sanatlar Terapisi-I Eğitimi ile ilgili bilgi için iletişim numarası aşağıdaki görselde bulunmaktadır.

Eğitime ruh sağlığı ve eğitim alanlarında çalışan psikiyatristler, psikologlar, psikolojik danışmanlar, aile terapistleri, psikiyatri hemşireleri, sosyal hizmet uzmanları, özel eğitim öğretmenleri, aile hekimleri, fizyoterapistler ve sanat alanlarında eğitim almış profesyoneller ile ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencileri katılabilir.

24 Ocak 2018 tarihine kadar uygulanacak olan Erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz.

Sağlık ve sanat dolu günler dileğiyle...
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Aypark Residence örnek dairemizi 360° sanal tur ile deneyimleyin.

Post has shared content

Post has attachment
1940 KARŞIYAKA...
Photo
Wait while more posts are being loaded