Profile cover photo
Profile photo
Hit-Bus. Zabudowy Pojazdów
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zabudowy busów. Zabudowa obejmuje nie tylko miejsca siedzące, ale też montaż klimatyzacji, oświetlenia LED, półek bagażowych czy też wielu innych akcesoriów dodatkowych. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie: http://zabudowabusa-hitbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy zabudowy zarówno osobowe, brygadowe, jak i autobusowe. Z powodzeniem podejmujemy się realizacji także innych zleceń jak np. adaptacja pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii na stronie internetowej, na których prezentujemy nasze realizacje: http://zabudowabusa-hitbus.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że na nasze usługi udzielamy dwuletniej gwarancji? Co również istotne – posiadamy homologacje potwierdzające, że nasze zabudowy samochodów spełniają najnowsze wymagania Regulaminów nr 14, 16, 17 i 80 EKG. Mogą zatem Państwo być pewni, że współpraca z przedsiębiorstwem HITBUS, to słuszna decyzja! Zapraszamy: http://zabudowabusa-hitbus.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby niepełnosprawne, by móc normalnie funkcjonować wymagają wsparcia oraz specjalnych rozwiązań. Dotyczy to także korzystania z środków transportu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zabudowy specjalistyczne, jakimi między innymi są adaptacje pojazdów do przewozu osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na stronie: http://zabudowabusa-hitbus.pl/zabudowy-specjalistyczne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo, jak wygląda współpraca z firmą HITBUS? Zlecenia na zabudowę busów realizujemy w oparciu o wytyczne, które dostarczają nam Klienci. Wykonując naszą pracę sięgamy wyłącznie po certyfikowane materiały, które wyróżniają się wysoką jakością. Każda wykonana przez nas zabudowa objęta jest dwuletnią gwarancją. http://zabudowabusa-hitbus.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z rodzajów zabudowy busów, jakie wykonujemy jest zabudowa brygadowa. To zabudowa, która doskonale sprawdzi się w przypadku pojazdów firm remontowych, budowlanych lub wszędzie tam, gdzie niezbędne jest miejsce zarówno do transportu osób, jak i maszyn, narzędzi lub innego bagażu. O tym, co dokładnie obejmuje zabudowa brygadowa, przeczytają Państwo na stronie: http://zabudowabusa-hitbus.pl/zabudowy-brygadowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli posiadają Państwo pytania dotyczącej naszej oferty zabudowy busów lub chcielibyście porozmawiać o wyposażeniu dodatkowym jak klimatyzacja, oświetlenie LED czy sprzęt audio-video, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie: http://zabudowabusa-hitbus.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach zabudowy osobowej wykonujemy między innymi montaż foteli, instalację oświetlenia sufitowego czy wygłuszenie oraz ocieplenie części pasażerskiej. Jeżeli chodzi o montaż szyb bocznych oferujemy kolor biały, zielony lub czarny. Zajmujemy się również montażem szklanych luków dachowych. O wszystkich czynnościach wchodzących w skład zabudowy osobowej przeczytają Państwo na stronie: http://zabudowabusa-hitbus.pl/zabudowy-osobowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że nasza firma w zabudowie busów posiada ponad 20 lat doświadczenia? Nasze usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, klubów sportowych, firm usługowych, jak i salonów samochodowych. Od wielu lat współpracują z nami dealerzy marek takich jak Iveco, Mercedes czy Fiat. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji na temat naszych usług: http://zabudowabusa-hitbus.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezależnie od rodzaju realizowanej zabudowy busów, możemy zainstalować w przebudowanych pojazdach także sprzęt audio-video, jeśli takie jest życzenie naszych Klientów. Podwieszane monitory LCD, klimatyzacja, oświetlenie LED czy sprzęt nagłaśniający – zajmiemy się montażem wszelkiego rodzaju akcesoriów dodatkowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą: http://zabudowabusa-hitbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded