Profile cover photo
Profile photo
behraveshsarie Transport International
ترخیص کالا و حمل و نقل بین المللی بهروش سریع
ترخیص کالا و حمل و نقل بین المللی بهروش سریع
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
حمل و نقل دریایی
حمل دریایی در بین تاجران به ارزان ترین شیوه حمل مشهور است و این نوع حمل به علت هزینه کمی که دارد در بین سایر روشها،سود بیشتری را برای وارد کننده در فروش کالا رقم خواهد زد.
شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع با بیش از بیست سال سابقه با بهره گیری از کادر مجرب و همچنین نمایندگان کارامد خود در اقسا نقاط جهان مفتخر است که سرویس های دریایی منظمی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
انواع حمل دریایی همچون:کانتینری،حمل فرآورده های نفتی و سوختی ، فله،عمومی،سنگین جزو خدمات این شرکت در شاخه حمل دریایی می باشد که با قیمت های رقابتی و حمل با دقت کالا در امر واردات و صادرات ،در نهایت آرامش، لذت از تجارت را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.
#حمل_و_نقل_دریایی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
حمل و نقل هوایی
حمل هوایی در بین روشهای حمل در تجارت برای تاجران از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا در این شیوه از حمل برای تاجران فقط سرعت در درجه اول مطرح است.
اما باید خاطر نشان کرد که حمل و نقل کالا از طریق هوایی به گران ترین نوع حمل معروف است و مبنای کرایه حمل آن نیز بیشتر وابسته به حجم کالا محدود می شود.
شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع با بیش از بیست سال سابقه در این روش از حمل که سرعت و دقت بیشتر مدنظر است با استفاده از قرارداد های همکاری با خطوط هوایی خارجی ، قابلیت جابجایی محمولات مختلف را به ایران و سایر کشورها در اقسا نقاط جهان و بالعکس دارا است.
#حمل_و_نقل_هوایی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
حمل و نقل زمینی
قطعا یکی از روش های حمل که کاملا مقرون به صرفه ، سریع و منعطف است حمل زمینی شناخته شده است.
شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع با سابقه ای بیش از بیست سال در صنعت حمل و نقل بین المللی مفتخر است با داشتن نمایندگان مجرب و توانمند در اقسا نقاط جهان (اروپاو آسیا) سرویس های حمل زمینی مرتب و هفتگی در مورد محمولات دربست و محمولات خرده شما مشتریان عزیز را با سرعت ، دقت در نحوه بارچینی و قیمت های کاملا رقابتی ارایه دهد.
حمل محمولات ترافیکی و فوق العاده سنگین که نیازمند دانشی تخصصی در زمینه حمل و نقل بین المللی می باشد یکی از قابلیت های حمل زمینی شرکت بهروش سریع می باشد.
در امر ترانزیت داخلی نیز شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع با بهره گیری از نمایندگان کارامد خود حمل منظم و مقرون به صرفه و سریعی در اختیار مشتریان خود می گذارد.
#حمل_و_نقل_زمینی #بهروش_سریع
Photo
Add a comment...

Post has attachment

شرکت بهروش سریع
شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع به شماره ثبت 129345 دارای مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری و گمرک ایران در سال 1376/1/17 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی به صورت گسترده در اقسا نقاط جهان اعم از کشورهای اروپایی،آسیایی و آفریقایی زیر نظر انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود.
این شرکت با بهره گیری از پرسنل و کادری مجرب با عضویت در شبکه جهانی فورواردری FWN افتخار دارد که سرویس های مناسب و با کیفیت حمل زمینی،دریایی،هوایی و همچنین حمل چند وجهی با پیشرفته ترین روش های حمل و نقل بین المللی در اختیار مشتریان گرامی بگذارد.
سیاست مدیران این شرکت در درجه اول رضایت مشتریان است و این امر با ارایه نرخ های رقابتی و با صرفه،سرویس های سریع و با کیفیت و دقت امکان پذیر است.
کارکنان شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع بر این باورند که صداقت،تواضع،رعایت ادب،احترام و تکریم توام با رفتاری صمیمانه و دوستانه را سرلوحه کار خویش قرار دهند و با وقت شناسی و حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان ، ارائه خدمات مطلوب و بهینه را به انجام برسانند چرا که جلب اعتماد مشتریان بزرگترین پشتوانه هر فعالیتی است.
#بهروش_سریع
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded