Profile cover photo
Profile photo
Novotech
About
Posts

Post has attachment
Public
Jedną z naszych sztandarowych realizacji jest posadowienie na mikropalach (używanych na trudnych gruntach) iniekcyjnego słupa energetycznego linii 110 kV Resko-Łobez. Prace realizowaliśmy w bardzo trudnym i niedostępnym terenie, dlatego musieliśmy użyć wysoce specjalistycznego sprzętu. Nasza firma NOVOTECH z Wrocławia wykonała projekt budowlany i wykonawczy mikrofali i oczepów żelbetonowych.
http://novotech.com.pl/podpora-mostu/
Photo

Post has attachment
Public
Specjaliści reprezentujący NOVOTECH w ramach naszej oferty przeprowadzają analizy ryzyka geotechnicznego dla różnych etapów inwestycji przeróżnego rodzaju. Możemy dla Państwa wykonać tę usługę w przypadku budowy wielkiego biurowca, jak i niewielkiej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony http://novotech.com.pl.
Photo

Post has attachment
Przypomnijmy, iż nasza firma NOVOTECH specjalizuje się w zakresie wykonawstwa, projektowania konstrukcyjno-budowlanego, terenowych badań geologiczno-inżynierskich oraz doradztwa geotechnicznego. Jest to działalność, którą od 1995 roku prowadzi dr inż. Zbigniew Parka. Więcej o nas przeczytacie Państwo tutaj http://novotech.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Firma NOVOTECH zatrudnia tyko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jesteśmy niezależni i autonomiczni wobec innych firm. Nasze wieloletnie doświadczenie i wypracowana pozycja na rynku przekłada się na zadowolenie Klientów z naszych usług. Zachęcamy i Państwa do współpracy z nami! Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie tutaj http://novotech.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Jedną z dziedzin, w której działamy, są specjalistyczne roboty budowlane, a mianowicie wzmacnianie i uszczelnianie konstrukcji betonowych i murowych. Zajmujemy się też kotwieniem konstrukcji budowlanych oraz iniekcją kabli energetycznych. Informacje te znajdziecie Państwo tutaj http://novotech.com.pl/oferta/specjalistyczne-roboty-budowlane/.
Photo

Czy zapoznali się już Państwo z przygotowaną przez nas ofertą usług z zakresu geologii inżynierskiej? Jeśli nie mieli Państwo jeszcze okazji, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://novotech.com.pl/oferta/geologia-inzynierska/. Zajmujemy się takimi pracami, jak kontrola zagęszczenia gruntu oraz wystawianie opinii geotechnicznych. Zachęcamy do współpracy.

Post has attachment
Dlaczego warto rozważyć współpracę z przedsiębiorstwem Novotech, świadczącym usługi z zakresu geotechniki oraz geologii? Podczas realizacji nasza doświadczona kadra korzysta wyłącznie z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu mamy pewność, że wykonane przez nas badania zostały wykonane precyzyjnie. Więcej o naszej pracy znajdą Państwo na stronie http://novotech.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy najwyższy standard oferowanych przez nas usług. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://novotech.com.pl/realizacje/realizacje-2010-2015/, gdzie w zakładce "Realizacje" mogą się Państwo zapoznać z niektórymi zrealizowanymi przez nas projektami. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy.

Post has attachment
Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Nie czekaj i skontaktuj się z naszym przedsiębiorstwem. Na stronie http://novotech.com.pl/kontakt/ znajdziesz wszystkie dane kontaktowe firmy Novotech z Wrocławia. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zachęcamy Państwa do współpracy.

Jesteśmy wyróżniającą się firmą z zakresu specjalistycznych robót budowlanych oraz robót geotechnicznych na rynku polskim. Na tle konkurencji wyróżnia nas rzetelność, terminowość, indywidualne podejście do Klienta, profesjonalizm oraz zaangażowanie, które gwarantuje 100% satysfakcji i zadowolenia. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.novotech.com.pl.
Wait while more posts are being loaded