Profile cover photo
Profile photo
Aksoy Ankara Nakliyat
9 followers -
ankara nakliyat konusunda ucuz ve kaliteli taşımacılık
ankara nakliyat konusunda ucuz ve kaliteli taşımacılık

9 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Aksoy Nakliyat bir ilki gerçekleştiriyor. Bu Etkinliği takip eden ve yorum yazan ilk 20 kişiye %20 indirim veriyor! Bu fırsatı kaçırmayın.

Post has attachment

Aksoy evden eve nakliyat 12 yıllık tecrübesi ile evden eve nakliyat alanında bir lider. Ankara evden eve nakliyat için referanslarımızı inceleyiniz.

Profesyonel taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar kazandığımız tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etmiştir.

Bugün Aksoy başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Aksoy Nakliyat ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Aksoy Nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Ankara Nakliyat ve depolama hizmeti veren Firmamız; Profesyonel,kaliteli taşımacılık hizmet veren büyük bir kurumdur. Eğer istanbul içinde yada şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken firmamızı aramanız ve nakliyat fiyatları için ÜCRETSİZ expertiz hizmetimizden yararlanmanız. 

Tercih Sizden Hizmet Bizden
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded