Profile cover photo
Profile photo
انجمن خیریه امید
2 followers -
انجمن خیریه حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی امید
انجمن خیریه حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی امید

2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
مهربانی در امید ادامه دارد…

در هفته چهارم از گلریزان های امید یاوران انجمن بار دیگر با حضور گرم خود شب های به یاد ماندنی را در تاریخ جشن های امید ثبت نمودند.این سه شب که با حضور تقریبا ۱۲۰۰ از خیرین به همراه بود در سالن آمفی تئاتر عباس خان حاتمی امید برگزار گردید و همچنین گروه های هنری : گروه موسیقی تایروس ، گروه حرکات موزون اروم قارتاللار ، گروه نمایش تم با اجرای زیبای خود زینت بخش این شبهای به یاد ماندنی بودند.

جناب آقای امیر نوری هنرمند محبوب کشور در عرصه سینمای ملی و سرکار خانم زهره شکوفنده هنرمند محبوب در عرصه دوبله میهمانان ویژه این مراسم در راستای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بودند.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
سرای امید
یکی از دغدغه های اصلی انجمن خیریه امید ار ابتدا مشکل تامین مکان اسکان بیماران مبتلا به سرطان شهرستانی بوده است و از این رو سرای اقامتی امید با هدف اسکان بیماران شهرستانی و همراهان ایشان در محلی مناسب و منطبق با استانداردهای اماکن اقامتی ایجاد شده است. با توجه به اینکه حجم وسیعی از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی و استان های همجوار، برای دریافت خدمات درمانی از جمله شیمی درمانی و پرتو درمانی به مرکز پژوهشی و درمانی امید مراجعه می نمایند، در اغلب مواقع با مشکلات اقامتی مواجه می شوند. هزینه های درمانی بیماری سرطان آنچنان سنگین و کمرشکن است که اغلب خانواده ها را از لحاظ مالی دچار مشکلات جدی می کند. در این میان خانواده هایی از مراجعین غیربومی هستند که توانایی لازم برای اجاره اتاق در هتل یا مهمان پذیرهای شهر را نداشته و گاها مشاهده می شود که در محوطه بیمارستان یا بوستان های نزدیک محل درمان، اقدام به برپایی چادر برای اقامت موقت می نمایند و در فصل های سرد سال نیز مجبور به سکونت در مسافرخانه هایی می شوند که ساده ترین استانداردهای لازم برای استراحت یک بیمار مبتلا به سرطان را دارا نمی باشند چرا که این بیماران بعد از دریافت دارو به دلیل ضعف جسمی و ضعف سیستم ایمنی بدن، نیاز به حداقل ۲۴ ساعت استراحت در محیطی آرام و عاری از هرگونه آلودگی عفونی و میکروبی دارند. لذا انجمن "امید" ، با راه اندازی این ساختمان اقامتی می کوشد تا با فراهم نمودن محیطی آرام و پاکیزه برای بیماران و اسکان موقت خانواده های آنان بخش دیگری از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان را برطرف نماید. این ساختمان اقامتی با واقع شدن در فاصله یک کیلومتری بیمارستان امید رفت و آمد بیمارن را به بیمارستان و کلینیک درمانی موسسه را تسهیل کرده است. این مرکز در چهار طبقه، دارای 32 سوئیت مجزا و دارای امکانات رفاهی کامل ، اتاق پرستار و اتاق پذیرش و معاینه بیمار ، سالن غذاخوری و .... می باشد.
هم چنین جهت تامین مایحتاج اقلام مصرفی سرای امید که یکی از دغدغه های اصلی سازمان می باشد می توانید بصورت حضوری و یا با شماره تماس (واحد جذب کمکهای مردمی) 33864555-044 تماس حاصل فرمایید.
آدرس سرای امید : شهرک فرهنگیان – خیابان فدائیان اسلام – خیابان قاسمی – پشت آپارتمان های اسکان جنب آتش نشانی – سرای اقامتی امید 33859787-044و 33860602-044

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded