Profile cover photo
Profile photo
‫فضول محله‬‎
8,998 followers -
تلاش برای آزادی، دموکراسی و سکولاریسم در ایران
تلاش برای آزادی، دموکراسی و سکولاریسم در ایران

8,998 followers
About
Posts

Post has attachment
آیا مایه ننگ و بی آبرویی برای ملت با سابقه تاریخی ما نیست که یک ماه از سال به نام محرم را دراندوه، پریشانی، و در نهایت بی خردی، به یاد و در سوگ تازی زاده ای باشد که ۱۴ سده پیش با برادرش حسن، به دستور عمر و همراه با سپاهی به کشتار مردم کشورمان پرداخت؟.

Post has attachment
۲۹ مرداد سال ۱۳۵۸ خمینی جلاد طی یک فتوای جنایتکارانه دستور سرکوب وحشیانه‌ مردم کردستان را صادر کرد.
خمینی، نیروهای ارتش، پاسداران و چماقدارانش را به‌همراه یک دوجین قاضی دژخیم به‌سرپرستی آخوند خلخالی برای اجرای این فرمان روانه ‌کردستان کرد. خمینی، با نسبت‌دادن اتهام پوشالی و آخوند‌ساخته وابستگی مردم کردستان به غرب، بدترین جرم آنان را ”مخالفت با جمهوری اسلامی“ و ”تحریم رفراندم“ عنوان کرد.

علت آن که خمینی با فرستادن نیروهای نظامی، هلیکوبتر، پاسداران آدم کش و جلادانی مانند خلخالی و بنی صدر مزدور به کردستان در آغآز پای گیری رژیم جهنمی اسلامی آن بود که کردهای میهن پرست در همه پرسی ضد ایرانی ۱۲ فروردین ۱۳۵۸که طوق لعنتی این رژیم جنایتکار را به گردن مردم ایران انداخت برخلاف دیگر مردم ایران آگاهانه و با شهامت کامل شرکت نکردند و دلیرانه پاسخ منفی به خواست خمینی جنایتکار دادند. این شجاعت و خردمندی هم میهنان کردستان کم نظیر و قابل ستایش است.

Post has attachment
به راستی شرم و نفرین بر هر ایرانی نما باد که به این حیوانات درند ه و متعفن ترحم کند و یا احمقانه بدانها علاقه داشته باشد.


ادامه مطلب: https://goo.gl/fuzMAZ
Photo

Post has attachment

پس از ۱۴۰۰ سال، خون امامان عرب و صحابه ی شکم و زیر شکم پرست، از خون سعید زینالی ها و محمد مختاری ها و سعیدی سیرجانی ها رنگین تر است. چه تلخ گفت زنده یاد سید احمد کسروی تبریزی که در آن روزگار که روس ها، آزادی خواهان را در تبریز به دار می کشیدند، مردم الله زده ی ایران در کوچه ی همسایه بساط سوگ امام حسین بی وجودی را بر پا کرده بودند که انگار نه انگار هم میهن آنان به دست بیگانه ی اشغالگر شمالی دارد کشتار می شود !!

Post has attachment
تفاوت میان خرافات و خردابدیشی را در این تصویر به خوبی می بینیم.
ادامه مطلب: https://goo.gl/LF16DQ

Photo

Post has attachment
از آنجا که بشر از زمان آدم و حوای تخیلی با خوردن میوه ممنوع از درختی از بهشت رانده شدند، همواره در حال اشتباه و گمراهی است از این روی، می توان تصور نمود که انسان های امروزی هم که بیشتر گناهکارند، به جهنم ساخته و پرداخته آخوند می روند. اینجاست که باید پذیرفت اندازه و وسعت بهشت تخیلی در برابر جهنم آخوند اندک و ناچیز است.

لذا با توجه به این حقیقت ها آیا نمی توان به جرآت و باکمال شجاعت گفت که همه این مزخرفات مانند بهشت و جهنم، روز قیامت، وجود خدا در آسمان، و وجود امام زمان در ته چاه همه و همه ساخته و پرداخته آخوند های شارلاتان جنایتکار و دیگر پیشوایان مذهبی بوده که برای گمراهی و کلاهبرداری از مردم ساخته شده است!.
نکته دیگر: آیا داعش همان امام زمانی نیست که در سوریه ظهور کرده و همچنان با شمسیر به قتل عام گمراهان دین می پردازد؟!. همان امام زمانی که خامنه ای پرچم اسلام را به دست او داده است؟!.

Post has attachment
ما ایرانیان یا تاریخ سراپا مصیبت بار کشورمان را نخوانده ایم، و از اشتباهات نیاکان گذشته پند نگرفته، ویا آن که به سرنوشت کشور و فرزندان خود در آینده بی تفاوتیم.

Post has attachment
به علی میرفطرس باید گفت که آیا عکسهای نشان دهنده حرکت تانک ها در میدان های شهر و ویران کردن خانه دکتر مصدق همگی واهی و دروغ بودهاست؟۱.و آیا آنطور که شما گفته اید تانکها و زره پوشها بی هدف و برنامه در خیابانهای تهران راه افتاده بودند؟. خانه خراب دکتر مصدق چطور؟ آیا خودش دستور داده آن را خراب کنند؟!!!.
ادامه مطلب: https://goo.gl/quzkba
Photo

Post has attachment

مصدق قهرمان دوران سلطنت پهلوی:

بی گمان دکتر محمد مصدق فردی برازنده، میهن پرست و لایق و کاردانی بود که توانست صنعت نفت کشور و بهره بردای از آن را از چنگال بریتانیای متجاوز استثمارگر به کشور بازگرداند. همین امر موجب خشم و کینه توزی آنان و کمپانی های نفتی شد و آنان را برآن داشت تا در پی دسیسه و دشمنی علیه او بر آیند و در مورد او به سمپاشی و ضدیت پردازند. مصدق را می توان قهرمان ملی و مردمی و برابر با فرهیختگانی چون میرزا تقی خان امیر کبیر، عباس میرزا، میرزا حسین سپهسالار، فروغی، و وطن پرستان نادر دیگر دانست.

Post has attachment

فاجعه ای بنام ملت با اکثریت مسلمان
اگر واقعاً مردم ایران (مسلمان ها) به عنوان مثال؛ به قتل و توحش، اعدام و تجاوز، نابرابری، که از سوی دستگاه حاکمیت اسلامی صورت می‌گیرد، اعتراض دارند، بهتر است بدانند که اینها بر اساس سلسله‌ قوانین اسلام انجام میشود، یعنی همان دینی که به آن باور دارند، در مثال دیگر؛ توجه کنید، زنان مسلمان و مسلمان زاده در انتخابات رژیم اسلامی شرکت میکنند، صرف نظر از اینکه به چه فرد یا گروهی رأی میدهند، در واقع رأی آنان به مفهوم بزرگترین توهین به خود آنهاست! چرا که در دین‌شان از حقوق برابر برخوردار نیستند! به عنوان مثال خود آنها مجاز به نامزدی در انتخابات نیستند، چون از دید اسلام که به آن باور دارند، زنان انسان‌های کاملی به شمار نمی آیند!. با این وجود، به جای آنکه به قوانین ضّد زن اعتراض کنند، با مجریان اسلامی همکاری هم میکنند...!

حاکمیت اسلام به خودی خود، نیرو و فرجامی ندارد، در حقیقت توان حکومت، از طریق باور مندان به اسلام تامین شده و تا اکنون ادامه یافته است. از این روی، زمانی سرنگون می شود که امت اسلام زده و اسلام باخته با اندکی شعور و خردورزی به خود آمده و با درک واقعیت های اسلام متجاوز کشتارگر و خانمان برانداز، خود را از شر این شیطان های خون آشآم اسوده سازند.
Wait while more posts are being loaded