Profile cover photo
Profile photo
‫فضول محله‬‎
8,860 followers -
تلاش برای آزادی، دموکراسی و سکولاریسم در ایران
تلاش برای آزادی، دموکراسی و سکولاریسم در ایران

8,860 followers
About
Posts

Post has attachment

نوروز یادگار گرانبها و جاودانه ای است که از نیاکان و پیشینیان به ما رسیده. نوروز را باید سند پرارزش از تاریخ کهنسال و پرافتخار چندین هزار سال تاریخ این سرزمین دانست. برگزاری آیین نوروز، به پيش از زردشت می رسد. جشن نوروز را می توان نخستین و از بالاترین جشن شادمانی و خرسندی ملتی در پهنه تاریخ دانست.
Add a comment...

Post has attachment
تاریخ گسترده و طولانی کشورمان سرشار و مالامال از سرگذشت زندگی، خدمات انسان های وارسته و فداکار و یا خیانت، دزدی، و وطن فروشی گروه دیگر است.

به عنوان نمونه، کوروش و داریوش بزرگ، انوشیروان دادگر، شاه عباس بزرگ، کریمخان زند، نادرشاه افشار، رضاشاه بزرگ، و مصدق هرکدام در راه میهن خدمتگذاری صادق و فداکار بوده اند، و افرادی چون شاه سلطان صفوی، فتحعلیشاه قاجار، و علی خامنه ای موجب ننگ و نفرین ملت بوده، و نامشات بانفرت همه جا گفته و نوشته می شود.
Add a comment...

Post has attachment
ظلم و ستم به زنان در کشورهای جهان سوم
بانوان بزرگوار و شرافتمند کشورمان در این سه دهه چه زجرها را که نکشیدند؟، و چه تاوان ها را که پس ندادند؟. گمان نمی رود حتی در میان قبیله های جنگلی و بیابانی که هم چنان به حالت بدوی و به شکل پیشینیان زندگی می کنند، چنان قوانین یک طرفه، ضد بشری و پس مانده ای را بر زنان خود تحمیل کنند

از تبعیض و ستم به بانوان در اروپا که بگذریم، در کشورهای جهان سوم مانند کشورهای مسلمان، به ویژه ایران، با قوانین ضد انسانی و حیوانی که اسلام برای بانوان به ارمغان آورده، و ولایت وقیح برگزار و اجرا کننده آن است، برخورد می کنیم. زنان در کشورهای جهان سوم، کمترین ارزشی را ندارند، و جامعه آنان را به عنوان برده و کنیز، و وسیله لذت بردن مردان، و کار در آشپزخانه می شناسد.

درخواست از بانوان کشورمان
امید واریم که دختران جوان و بانوان فرهیخته با بوجود آوردن واحدهای فرهنگی و سندیکاهای حمایت و پشتیبانی از حقوق زنان، و بادنبال کردن برنامه های انقلابی و انسانی خود، بتوانند پس از سرنگونی این رژیم زن ستیز، قوانینی پیشرفته، سازنده، و انسانی، دور از کینه و عقده ها، ویا دخالت هرمذهب ویا قومیتی، و یا هر پس ماندگی اجتماعی دیگر، به تصویب و به مرحله اجرا در آورند، تا موجب افتخار، سربلندی، و سرافرازی فرزندان این آب و خاک، و نسل های آینده ایران باشد.

Add a comment...

Post has attachment
هواپيماي ATR72 آنهم ازشرکت آسمان که کمترین ضمانتی در امنیت و بررسی تکنیکی آن در اختیار نیست، تعمیرو سرویس درستی نداشته پس از ۲۵ سال بارکشی در زیر پای افراد غیر مسئول و ناآشنا ،امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ از تهران به سوی یاسوج در جنوب غرب ایران درپرواز بوده، در یکی از کوهها و دره های سمیروم سقوط کرده است.

اگر به شمار و دلیل سقوط هواپیماها در این چهار دهه سواری آخوند بر ما و سرنوشتمان خواهید دید که ما از اینگونه نظرها مانند کشتار مدام و حیوانی آخوند از ملت به خواب رفته و ناتوان ایران در جهان امروز با مقایسه با کشورهای دیگر جهان به مراتب بیشتر و دردناک تربوده و ما در ردیف نخست قرار گرفته ایم.

Add a comment...

Post has attachment
دختر دلاور خانم نرگش حسینی که با برداشتن حجاب اسلامی اعتراض عملی خود را به رژیم ضد انسانی ولایت فقیه نشان داد بی درنگ پس از ده دقیقه توقیف و به مکان نا مشخصی برده شد. آیا هم میهنان گرانمایه از اقدام شجاعانه این دختر خانم و ۵ دختر خانم دیگر حمایت می کنند؟!، و یا برایشان بی تفاوت است و هرچه به سر ما بیاید به کسی مربوط نیست و لیاقت خودمان نمی تواند بیشتر باشد!!!.

ادامه مطلب: https://goo.gl/jHyWm6

Photo
Add a comment...

Post has attachment
نکته پایانی:

در گذشته زنان ما تنها ماندند و اکنون مردان:

در تظهرات یکشنبه بیستم اسفند ۱۳۵۷ که بانوان کشورمان برای دفاع از حقوق پایمال شده خود به خیابانها آمدند، نه تنها مردان با آنان همکاری نکردند بلکه به مخالفت پرداخته و سد راه هدف آنان شدند.

در تظاهرات خیابانی در تاریخ یکشنبه بیستم اسفند ۱۳۵۷ در سراسر تهران و بیش از ۱۶ شهر ایران انجام شد و حتی چند هفته ادامه داشت به علت شرکت نکردن زنان و نداشتن همکاری آنان با مردان، نیمی از جمعیت ایران فلج ماند و اقدامی انجام نداد و سرانجام باعث و بانی شکست این تظاهرات ملی و انسانی شد.

Add a comment...

Post has attachment
روحانی نیز مانند همه آخوندهای هیز و چشم چران دیگر چشمش همواره به دنبال ناموس دیگران است. این بابا هرساله برای خاموش کردن آتش شهوت خود به عنوان زدن زنگ آغاز سال تحصیلی که هیچ نیازی به رفتن او نبوده و باید یکی از مدیران آموزش و پرورش آن را انجا دهند به یکی از مدارس، آنهم نه پسرانه، و نه دبستان، بلکه هنرستان دخترانه می رود و هوس جنسی خود را با گرفتن عکس در میان دختران خاموش می کند.


ادامه مطلب: http://goo.gl/p6D6cm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
َیادآوری به ابر جنایتکار خامنه ای و نسل آخوندان مفتخور:

خیزش و بپا خیزی نسل جوان بیباک و زجر کشیده ایران در این ده روزه در سراسر کشور که همچنان ادامه دارد برای باردوم به شما خامنه ای جنایتکار، مزدوران، چاقو کشان، و آمکشان گرداگرد او که با چند ده هزار آخوند مفتخور و جنایتکار دیگرمملکت ما را قبضه کرده اند اینست که اگر اینبار هم قیام ملت ایران به ویژه خیزش جوانامان را مانند سال ۸۸ نادیده بگیرید و با به کارگماردن مشتی چاقوکش و آدم کش حرفه ای و استخدام و به کارگیری آدم کش های فلسطینی به قتل عام جوان ما پردازید اینبار در آینده نه چند دور با انقلاب همه جانبه مردم روبرو شده و خواهید دید که نسل آخوند مانند شغالهای سر خرمن قتل عام و پیکر کثیف آنان در هر کوی و برزنی بر چوبه دار آویخته خواهید دید.

Add a comment...

Post has attachment

زمین لرزه کرمانشاهان، شهر و دهات آن منطقه موجب گردید که دستگاههای تبلیغاتی حکومت با بوق و کرنان به گوش مردم رسانند که کمک های فوری و کامل از سوی سپاه، هلال احمر و دستگاههای تبلیغاتی دیگر به سمت قربانیان زلزله سرازیر شده و آنان کمترین نیاز دیگر نخواهند داشت. ویدیوهای موجود گویای این حقیقت است که دست کم تا سه روز در شهرهای اصلی و احتمالن ۶ روز به بعد در چند هزار دهکده زلزله زده کمترین کمکی حتی خوراک و آب خوردن به مردم نرسیده و شمار زیادی ازمجروحان به دلیل دسترسی نداشتن به دارو و درمان و سرمای زمستانی منطقه جان باختند.

سلیمانی پاسدار از بین رفتن داعش در سوریه را به ارباب خود خامنه ای جنایتکارتبریک گفت در حالی که خامنه ای نه تنها خوع رئیس و پرورش دهنده نخستین داعش در ایران می باشد که جنایات او از داعش سویه و عراق بالاتر است، وانگهی خامنه ای با فرستادن پاسداران به حمایت بشار اسد جنایتکار موجب قتل عام ۵۰۰،۰۰۰ مردم بیگناه سوریه از جمله رزمندگان ملی مخالف بشار اسد و آوارگی بیش از ده میلیون و هم چنین موجب پدیدار شدن داعش سوریه و عراق شدند.
Add a comment...

Post has attachment

رفتار زشت و زننده رژیم با اسرائیل و آمریکا:

دشنام دادن و بدگوئی این رژیم به آمریکا و اسرائیل که هیچکدام نقش براندازی رژیم ضد انسانی اسلامی را نداشته اند، برنامه ایست که نیروی نظامی هردوکشور را به نزدیک مرزهای ایران کشانده است. دشمنی رژیم اسلامی با اسرائیل را سوای نفرت رژیم از قوم یهود و عملکرد جنایتکارانه محمدابن عبدالله علیه یهودیان ۱۴ سده نمی توان دانست. بنابراین، از آنجا که ما در طول تاریخ سوای محبت، دوستی، و همکاری از یهودیان چیزی را ندیده ایم، این نفرت و انتقام کشی رژیم اسلامی از اسرائیل را چیزی جز نفرت و بد بینی دینی نمی توان دانست که از محمدابن عبدالله به ارث برده اند.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded