Profile cover photo
Profile photo
JORGENSEN EASYTECH
About
Posts

Post has attachment

Roboty współpracujące, tzw. "coboty", od lidera branży, Universal Robots. Sprzedaż, szkolenia, naprawa.

Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Podajnik do maszyn CNC - modułowy system ProFeeder


ProFeeder firmy EasyRobotics to kompaktowa, modułowa cela gotowa do montażu robota od: Universal Robots, Fanuc, KUKA, Motoman lub ABB.
Add a comment...

Post has attachment
INTRAY podajnik tacek


INTRAY zapewnia kompleksowe, szybkie i higieniczne rozwiązania w zakresie niezawodnego, wysokowydajnego podawania tacek gotowych do zamykania z perfekcyjnie ulokowanymi produktami w środku - szybko, prosto, czysto.

System radzi sobie nawet z najtrudniejszego rodzaju tackami.
Add a comment...

Post has attachment
Chwytaki OnRobot, współpracujące


Chwytaki do bezpośredniej współpracy z ludźmi. Wszechstronne i elastyczne, fabrycznie zintegrowane z robotami Universal Robots
Add a comment...

Post has attachment
MIR Mobilne roboty


Zautomatyzowany transport wewnętrzny przy pomocy autonomicznych robotów mobilnych (AMR).

Firma Mobile Industrial Robots (MiR) to wiodący producent współpracujących, autonomicznych mobilnych robotów. MiR to przyjazne dla użytkownika, wszechstronne i bezpieczne roboty, które pomagają przedsiębiorstwom w zwiększaniu ich efektywności.
Add a comment...

Post has attachment
CoWelder


CoWelder™ to najprawdopodobniej najmniejszy i najbardziej inteligentny zrobotyzowany system spawania na rynku.

Należy do rodziny tzw. ‘cobotów’ - robotów współpracujących z człowiekiem we wspólnym obszarze roboczym. CoWelder to pierwsze na świecie rozwiązanie cobota spawalniczego opatrzonego znakiem CE. Robot CoWelder usprawnia produkcję niewielkich i dużych serii komponentów, oferując jednolite spoiny i powtarzalną, wysoką jakość spawania.

Więcej informacji: http://www.jorgensen.pl/index.php?page=spawarka_cowelder

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Universal Robots linia e-Series


Nowa flagowa linia robotów współpracujących e-Series jest efektem połączenia wieloletnich doświadczeń Universal Robots jako lidera rynku robotów współpracujących z filozofią stojącą za rozwiązaniami firmy: „empowering, keeping it easy and accessible to everyone”

Technologia wykorzystana w nowej platformie e-Series oraz unikatowy ekosystem Universal Robots+ zapewni użytkownikom większą prostotę operacyjną oraz elastyczność.

Więcej informacji o Universal Robots e-Series na: http://www.jorgensen.pl/index.php?page=e-series-universal-robots
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System KPC, to urządzenia przeznaczone do oczyszczania powietrza z okapów gastronomicznych oraz przemysłowych. Doskonale radzi sobie z likwidacją zapachów z restauracji za pomocą filtrów UV. Dzięki temu, że zapobiega osadzaniu się tłuszczu w układach wentylacyjnych ogranicza częstotliwość ich czyszczenia oraz przede wszystkim minimalizuje ryzyko pojawienia się pożaru. http://www.jorgensen.pl/index.php?page=gastronomia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z oferowanych przez nas technologii korzystają wszystkie nowo wybudowane hotele Mariott i Hilton w Chinach i Indiach. Na liście naszych Klientów znalazły się też takie przedsiębiorstwa jak m.in. McDonald’s, Danish Crown czy Danfrugt. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania duńskich firm, które pomogą Państwu skutecznie oczyścić wodę i powietrze z wszelkich drobnoustrojów w sposób bezpieczny dla środowiska. Zapraszamy do współpracy: http://www.jorgensen.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecność pałeczek Legionelli w instalacjach wodociągowych jest coraz powszechniej występującym problemem. Czy istnieje skuteczny i bezpieczny sposób na eliminację tej bakterii? Odpowiedź brzmi- system Neuthox. Jest to rozwiązanie oparte na biobójczej substancji, która oprócz samych bakterii usuwa także biofilm, w którym żyją pałeczki Legionelii. O szczegółach technologii Neuthox przeczytają Państwo na stronie: http://www.jorgensen.pl/index.php?page=zwalczanie-legionelli.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded