Profile cover photo
Profile photo
WKRĘT TECHNIKI ZAMOCOWAŃ
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W 2010 roku wzbogaciliśmy nasz asortyment o narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Zapewniamy szybką i terminową realizację każdego zamówienia oraz najwyższy standard obsługi Klienta. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu - http://www.srubywkrety.pl/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom także tarcze listkowe, diamentowe i korundowe do cięcia oraz szlifowania materiałów budowlanych. Posiadamy w swojej ofercie tarcze o różnych parametrach ziarna diamentowego, a także różnym stopniu twardości spoiwa metalowego - http://www.srubywkrety.pl/tarcze.html.
Photo

Specjalnie dla naszych Klientów posiadamy narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Duży wybór asortymentu do technik zamocowań pozwala na dokonanie odpowiedniego wyboru. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z posiadanym przez nas sprzętem różnych producentów - http://www.srubywkrety.pl/narzedzia.html.

Proponowane przez nas wiertła pochodzą od wiodących producentów, dzięki temu mają Państwo gwarancję, że otrzymają produkt o wysokich właściwościach eksploatacyjnych - http://www.srubywkrety.pl/wiertla.html.

Post has attachment
Posiadamy wiertła o różnych wymiarach, co pozwala na dopasowanie ich do wymagań konstrukcyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą: http://www.srubywkrety.pl/wiertla.html.

Post has attachment
Ogromny wybór rozmiarów oraz rodzajów elementów złącznych, które proponujemy w naszej ofercie, pomoże szybko dobrać odpowiednie produkty niezbędne do montażu poszczególnych konstrukcji i zastosować optymalną technikę zamocowań - http://www.srubywkrety.pl/.

Przygotowaliśmy szeroki wybór elementów montażowych. Oprócz śrub, nitów zrywalnych i innych produktów. W ofercie posiadamy także odpowiednie elementy montażowe przeznaczone do montażu płyt kartonowo-gipsowych - http://www.srubywkrety.pl/technologia-gk.html.

Post has attachment
Dla naszych Klientów oferujemy szeroki wybór kątowników o różnych wymiarach i parametrach technicznych. W ofercie proponujemy także łączniki i taśmy montażowe oraz kotwy - http://www.srubywkrety.pl/laczniki-do-drewna.html.

Post has attachment
Mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości dotyczące naszej oferty? Jeśli tak, to zachęcamy do nawiązania kontaktu z biurem sprzedaży naszej firmy - http://www.srubywkrety.pl/kontakt.html.

Czy wiecie Państwo, że w sprzedaży posiadamy zarówno standardowe wkręty do drewna, jak też specjalne wkręty samo wiercące. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - http://www.srubywkrety.pl/wkrety.html.
Wait while more posts are being loaded