Profile cover photo
Profile photo
aristec خدمات شبکه
3 followers -
شرکت خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه
شرکت خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه

3 followers
About
Posts

Post has attachment
چرا مجازی سازی شبکه برای مدیران سازمانها امری هیجان انگیز است ؟ ورود تکنولوژی مجازی سازی یا virtualization به دنیای شبکه های کامپیوتری ، باعث شد که شما به راحتی یک سرور فیزیکی شبکه را به چندین سرور مجازی در سازمان خود تبدیل کنید.
درصورتی که می خواهید از خدمات مجازی سازی آریستک دیدن کنید روی لینک زیر کلیک کنید:
https://www.aristec.net/services/virtualization/
Photo

Post has attachment
چرا برخی از مدیران یک شرکت حرفه ای را برای خدمات پشتیبانی شبکه انتخاب کنند ؟ آیا میدانید حدود 45 درصد مدیران سازمانها از اینکه با یک کارمند IT قرارداد پشتیبانی شبکه امضا کرده اند پشیمان هستند ؟

پشتیبانی شبکه آریستک مزایای خوبی دارد حتما این صفحه را ببینید:
https://www.aristec.net/services/network-support/

Post has attachment
چه دلیلی برای راه اندازی شبکه توسط یک تیم متخصص وجود دارد؟ آیا برای راه اندازی شبکه نیاز به طراحی شبکه با توجه به نیازهای سازمان و برنامه ریزی های مدیریتی برای ایجاد زیر ساخت شبکه ای برای نیازهای سازمان در آینده ، وجود دارد؟
در صفحه راه اندازی شبکه آریستک به آسانی می توانید درخواست تماس با اریستک به صورت رایگان ارسال کنید:
https://www.aristec.net/services/network-installation/

Post has attachment
خدمات شبکه های کامپیوتری در دنیای حاضر فقط به توانایی ارائه آن نیست! بسیاری از شرکتهای کامپیوتری توانایی ارائه خدمات شبکه را دارا هستند ولی مشتریان این حوزه سرعت ارائه خدمات در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات شبکه را در اولویت می دانند و انتخاب خود را در گرو داشتن حداقل این دو مورد می دانند.
با رجوع به صفحه خدمات شبکه آریستک از خدمات متنوع شرکت ما اطلاع پیدا خواهید کرد:
https://www.aristec.net/services/

Post has attachment
تنظیمات مودم dlink و TP-Link برای اینترنت مخابرات ، متداول ترین دغدغه مشترکین جدید اینترنت پرسرعت این شرکت میباشد! بسیاری از کاربرانی که از شرکت مخابرات و یا دیگر شرکت های خصوصی اقدام به راه اندازی اینترنت ADSL در منزل و یا محل کار خود میکنند، در هنگام نصب و تنظیمات مودم دچار مشکلات عدیده ای میشوند و نیاز به آموزش تنظیمات مودم adsl پیدا میکنند.

https://www.aristec.net/تنظیمات-مودم-dlink-برای-اینترنت-مخابرات-adsl/

Post has attachment
در این آموزش که برای دوستان گذاشته ایم اصول ابتدایی شبکه کردن دو کامپیوتر با مودم adsl گذاشته شده است ، بسیاری از شرکتهای کوچک نیاز به شبکه کردن دو یا چند کامپیوتر با مودم adsl دارند که راهنمای زیر راهنمای خوبی خواهد بود.

https://www.aristec.net/آموزش-تصویری-شبكه-كردن-دو-كامپيوتر-modem-adsl/

Post has attachment
یکی از دغدغه های کاربران خانگی و کاربران اداری کوچک به علت نداشتن مسئول آی تی ، عیب یابی مشکلات کامپیوتری در ویندوز های 7 و ویندوز 8 و 10 می باشد که در مقاله زیر راه های بررسی و رفع این مشکلات را به همراه معرفی نرم افزاری قدرتمند با نام نرم افزار عیب یابی ویندوز7,8,10 معرفی کرده ایم.
خوشحال می شویم از لینک زیر دنبال کنید:

https://www.aristec.net/نرم-افزار-عیب-یابی-ویندوز-کامپیوتر-7-8-10/
Wait while more posts are being loaded