Profile cover photo
Profile photo
STAMBET-BUD
About
STAMBET-BUD's posts

Post has attachment
Beton do zadań specjalnych? Sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających inwestycjach. Odwiedź naszą stronę internetową http://stambet-bud.pl/oferta/ i dowiedz się do jakich zleceń możesz go wykorzystać.
Photo

Post has attachment
Wykorzystanie wibroprasy, nowoczesnych form oraz odpowiedniej mieszanki kruszyw zapewnia idealne wymiary i powtarzalność całej produkcji bloczków betonowych. Dzięki jednolitej strukturze i nieprzeciętnej wytrzymałości materiały te wykorzystywane są między innymi do budowy ścian fundamentowych.

http://stambet-bud.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Co powinno znaleźć się na liście każdego inwestora budowlanego?

Oferujemy Państwu materiały budowlane takie jak: beton towarowy, bloczki fundamentowe, beton specjalny, zaprawy budowlane, piasek, czyli wszystko to bez czego żadna inwestycja budowlana nie może się obejść.

Ponadto w cenie betonu towarowego otrzymują Państwo Plastyfikator BV-1M, szwajcarskiej firmy Sika, polepszający parametry mieszanki betonowej.

Szczegóły na: http://stambet-bud.pl/oferta/


Photo

Post has attachment
Czy wiedzieli Państwo, że stabilizacja drogowa jest materiałem, który wykorzystuje się na nośnej części nawierzchni drogowej?
Stabilizacja drogowa służy przede wszystkim do eliminowania obciążeń powstałych w wyniku ruchu drogowego w kontakcie z podłożem.


http://stambet-bud.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Domieszka do betonu to materiał dodawany podczas wykonywania mieszanki betonowej, w ilości nie większej niż 5% masy cementu w betonie, w celu zmodyfikowania właściwości mieszanki betonowej.

Proponujemy Państwu zakup domieszek do betonu. Przyspieszacze, opóźniacze, superplastyfikatory, dodatki wodoszczelne i mrozoodporne pozwolą w prosty sposób nadać betonowi odpowiednich właściwości oraz uzyskać pożądany efekt.

http://stambet-bud.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Decydując się na kupno betonu towarowego B-7, betonu specjalnego, betonu posadzkowego lub kruszyw budowlanych, otrzymują Państwo gwarancję dostawy w wyznaczone miejsce. Dysponujemy niezbędnym sprzętem pozwalającym na transport zakupionego towaru bez względu na jego ilość.

http://stambet-bud.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Beton posadzkowy, dostępny w naszej ofercie, wykorzystywany jest przez naszych klientów do realizacji inwestycji związanych z budownictwem przemysłowym (hale przemysłowe) oraz w segmencie budownictwa handlowo usługowego.

Przy dużych inwestycjach jakimi są budowy hal przemysłowych, ogromnym atutem wyboru betonu posadzkowego jest odpowiednio wyważony stosunek ceny do parametrów technicznych posadzki.
http://stambet-bud.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Żwir, który znajdą Państwo w naszej ofercie, jest nieodłącznym składnikiem betonu towarowego. Służy jako materiał do budowy dróg oraz skał bitumicznych. Jest bardzo ważnym elementem, którego jakość jest niezbędna, aby mówić o zadowalającym efekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej betoniarni odwiedzając stronę - http://stambet-bud.pl/

Post has attachment
Kruszywa są doskonałą ozdobą podwórek i ogrodów, ale także znajdują swoje praktyczne zastosowanie w budowie dróg asfaltowych. To świetny materiał, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na ściskanie, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. W przemyśle budowlanym dobór odpowiedniego kruszywa ma duże znaczenie w późniejszym użytkowaniu i funkcjonalności obiektów powstałych z kruszyw.

www.stambet-bud.pl

Jednym z naszych najcenniejszych wyróżnień jest otrzymany Certyfikat Rzetelnej Firmy. Betoniarnia http://stambet-bud.pl/ bierze udział w prowadzonej kampanii już od sześciu lat. Jest on potwierdzeniem naszej rzetelności oraz znakiem dla przyszłych klientów, że jesteśmy firmą wartą zaufania. Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded