Profile

Cover photo
Verified local business
Gościniec Kołomyja
Cafe
Today 12:00 pm – 3:00 am
1 follower|186,642 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Warszawska 3 Konstancin-Jeziorna Poland
Warszawska 3PLmazowieckieKonstancin-Jeziorna
+48 22 754 05 94kolomyja.pl
Cafe, RestaurantToday 12:00 pm – 3:00 am
Monday 12:00 pm – 3:00 amTuesday 12:00 pm – 3:00 amWednesday 12:00 pm – 3:00 amThursday 12:00 pm – 3:00 amFriday 12:00 pm – 3:00 amSaturday 12:00 pm – 3:00 amSunday 12:00 pm – 3:00 am
Menu
Google+ URL

Street View

Panorama
Your Activity
Write a review
Review Summary
2.8
21 reviews
5 star
5 reviews
4 star
2 reviews
3 star
4 reviews
2 star
3 reviews
1 star
7 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
People
Have them in circles
1 person
Bed-Booking.com - Mobilny kalendarz i system rezerwacji noclegów's profile photo
All reviews
Daniel Chira's profile photo
Daniel Chira
a year ago
Very nice place and good food.Love it!
Ewa Dolata's profile photo
Ewa Dolata
a month ago
Lokal odwiedziłam z rodziną pod koniec sierpnia 2015 roku. Przyjechaliśmy samochodem - restauracja posiada własny parking więc nie było problemu z zaparkowaniem. I na tym pozytywy się kończą. Zajęliśmy miejsce na zewnątrz, gdyż do gospody przylega ładny, acz zaniedbany ogródek (dookoła walały się uschnięte liście a trawa była nieskoszona). Już od samego początku napotkały nas problemy. Trudno było znaleźć miejsce, gdyż poza gośćmi lokalu stoły były zajęte przez niesprzątnięte brudne naczynia. W końcu usiedliśmy przy drewnianym stole, na którym zamiast obrusa leżała mała serweta (jak z resztą na każdym). Szkoda, bo stół nie był zaimpregnowany ani polakierowany, i dość zniszczony. Obsługa była nieprzyjemna i trochę niekompetentna. Jedzenie było porażką. Moja pierś nadziewana szpinakiem była po prostu niezjadliwa. Mięso, nie tylko na moim talerzu, ale również u mojej siostry, miało siny kolor i nieprzyjemny zapach. Kopytka bynajmniej nie zachwycały smakiem, ani temperaturą. Ponadto sałatka i marynowana marchewka pachniały i smakowały chyba nie tak jak powinny. Gdyby tego było mało, moja matka znalazła w swoich burakach osę. Kiedy poskarżyliśmy się na to kelnerce, ona nic nie powiedziała tylko odeszła od naszego stolika. Ta sama pani podała drugie danie nie sprzątnąwszy naczyń po pierwszym. Właściwie to nie zabrała ich nawet po naszym wyjściu. Mniej więcej w połowie naszego obiadu od stolika obok odeszli goście. Naczynia po ich posiłku nie zostały sprzątnięte aż do naszego wyjścia. Ogółem: było niesmacznie i nieprzyjemnie. Z pewnością więcej nie odwiedzę tej restauracji, zwłaszcza że ceny wcale nie były niskie.
• • •
Piotr Konstanciuk's profile photo
Piotr Konstanciuk
4 months ago
1. 1,5h czekania na mozliwosc zamówienia 2. Zero organizacji, chodzący kelner, który nie przyjmuje zamówień. 3. Nie proponuję naprawdę bardzo słaba jakość w porównaniu do ceny, bo ona mocno wygórowana! !!! PORAŻKA powinni zmienić zarząd! !!!
Tomasz Grzywnowicz
2 years ago
Powróciłem do Kołomyi po kilku latach. Cóż inne miejsce i inny klimat. Restaurator postawił na rodziny z dziećmi i familijny klimat. Przechodząc do kuchni: serwis amatorski (dania serwowane osobno, kelner się myli co i kto zamówił), same dania ok lecz bez ekscytacji do polecenia golonka, saladki do uniknięcia zepeliny, żurek (jak w warsie), rosół. Jednym słowem ceny restauracje, a serwis i dania barowe. Ostateczne dla niewymagających i rodzin z dziećmi (jest plac zabaw i animacja)
• • •
DabuXian's profile photo
DabuXian
a year ago
Expensive and not that great food.
Tomasz Luc
6 months ago
Pan kelner w okularach na czole pomylił carpaccio z lodami. Próbował wmówić, że carpaccio powinno być zmrożone. I co to za pomysł dawać je na surówce? Moja kobieta została na wejściu zlustrowana od DOŁU do góry (słabe przywitanie klienta). Pan ogólnie opryskliwy, muzyka ciągle się zacinała i nikt z tym nic nie robił, wnętrze zakurzone. Nic dziwnego, że była pusta restauracja. Nie polecam, za takie ceny można znaleźć o wiele lepsze miejsca z kulturalniejszą obsługą i świeższym jedzeniem.
• • •
Patryk Gł's profile photo
Patryk Gł
10 months ago
kupiłem tam deser lodowy i to był najgorszy jaki w życiu jadłem. Wyobraźcie sobie jeść lody o smaku starej śmierdzącej zamrażarki z nutką pietruszki i do tego nieświeża bita śmietana. Mniam mniam smacznego. Od tamtej pory jak tylko spojrzę na kołomyje to wymiotować mi się chce. Ohyda! nie polecam!
Stanisław Konstanciuk
4 months ago
Potwierdzam opinie Pana Piotra. Za duzo imprez a za malo personelu! Poraszka!

Stream

Have them in circles
1 person
Bed-Booking.com - Mobilny kalendarz i system rezerwacji noclegów's profile photo

Gościniec Kołomyja hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.