Profile cover photo
Profile photo
kook mobile
About
kook's interests
View all
kook's posts

Post has attachment
راه حل برای حل مشکل مصرف بالای باطری در iOS 10 و داغ کردن باطری آیفون
http://kookmobile.com


سوال : چگونه می توان مشکل داغ کردن باطری آیفون ۷ را پس از آپدیت آن به سیستم عامل iOS 10 حل کرد؟ در ادامه ی این مقاله می توانید نکته های نابی را در مورد راه حل این مشکل بخوانید.

دو سال اخیر اپل گوشی های استاندارد و جذاب iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus و iPhone SE را به بازار عرضه کرد.تمام این آیفون های جدید با حداقل عمر باطری ۱۰ تا ۱۲ ساعت برای وبگردی، ایمیل و چت کردن معرفی شدند. تا به اینجا همه چیز عالی است؛ مشکل زمانی آغاز می شود که شما سیستم عامل گوشی ها را به iOS 10 آپدیت می کنید. مخصوصا زمانی که سیستم عامل iPhone7 را به iOS 10 آپدیت کنید، می بینید که حین اجرای برنامه ها، باطری آیفون به شدت داغ شده و خیلی زودتر از معمول خالی می شود. به جای آنکه به واسطه ی این مشکل، آیفون خود را به گوشه ای پرت کنید، چند دقیقه ای را با کوک موبایل همراه شوید تا راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم.

نکته ی اول : کمی صبور باشید!

شما اگر بخواهید آیفونتان را ریستور کنید و یا اگر بخواهید از سیستم عامل قبلی تان بکاپ بگیرید و نسخه ی iOS 10 را روی آیفون خود نصب کنید، می بایست صبور باشید. تصور کنید که قرار است حجم عظیمی از محتوا را که شامل عکس ها، ویدیوها، پیام ها، ایمیل ها و ... می باشد؛ ذخیره و بازیابی کنید و مسلما همه این ها نیاز به زمان دارند.در این مدت بایستی وای فای آیفون روشن باشد تا سیستم جست و جوی iOS بتواند همه اطلاعات را ایندکس نماید.زمانی که پردازنده در حال انجام فرآیند است، بدیهی است که مصرف باطری و به تبع آن داغ شدن باطری شدت می گیرد.

اگر شما به تازگی iOS آیفونتان را آپدیت کرده اید و یا نه اصلا آیفون جدیدی را خریده اید و یا آیفونتان را ریستور کرده اید، باید به آیفون یک روز تمام وقت بدهید تا بتواند به شرایط عادی برگردد.اگر پس از گذشت یک روز هیچ مشکلی در آیفون و مصرف باطری و حرارت باطری ایجاد نشده بود، لازم نیست ادامه ی این مقاله را بخوانید !

نکته ی دوم :مصرف باطری آیفون را در حالت استند بای تست کنید!

هر کاربر مشتاقی، علاوه بر زمانی که برای نقل و انتقالات فایل های قدیمی به آیفون و یا سیستم عامل جدید آیفون لازم است، برای آشنایی با برنامه ها، فضا و قابلیت های آیفون جدید چرخی چند ساعته در آیفون می زند!این قضیه مخصوصا در مورد برنامه های جذابی چون عکس های پویا، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، iMessage و ... بیشتر صدق می کند.در تمام این مدت صفحه ی نمایش گوشی روشن است، حافظه ی گوشی در حال استفاده شدن است و آیکون وای فای و یا سلولار دیتا نیز فعال است.بدیهی است که مصرف انرژی در این حالت بسیار زیاد است.به عبارت دیگر، اگر باطری آیفون شما تنها نیم ساعت تا خالی شدن به صورت کامل فاصله دارد، شما می بایست میزان استفاده از گوشی خود را نصف حالت عادی کنید تا واقعا طی نیم ساعت آینده باطری گوشی خالی شود؛ در غیر اینصورت می بایست طی ۱۰ دقیقه منتظر باشید که گوشی خاموش شود.

همواره کنترل کنید که چقدر باطری دارید و از زمانی که به نظرتان می آید گوشی باید خاموش شود ۴۰ دقیقه کم کنید تا زمان واقعی خالی شدن باطری را به دست آورید.اگر در حال بکاپ گرفتن از اطلاعات آیفون هستید؛ این زمان خیلی زودتر سپری خواهد شد.اگر آیفون را به حالت استند بای بردید و آیفون مصرف باطری چشم گیری نداشت، همه چیز رو به راه است. در این حالت اگر از باطری آیفون استفاده نرمال شود، مصرف باطری نیز نرمال خواهد بود و مشکلی وجود نخواهد داشت!اما اگر آیفون را به حالت استند بای بردید و باطری همچنان در حال مصرف شدن بود و از قضا بر سرعت خالی شدن باطری افزوده شد، باید این مقاله را انتها بخوانید!

نکته ی سوم : آیفون را ریست کنید!

قدیمی ترین راه در حل مشکلات آیفونها، صفر کردن، ریستارت کردن و ری بوت کردن آیفون است. ریست کردن آیفون گاهی تمام مشکلاتی که آیفون به آن گرفتار شده است را به یکجا حل می کند. پس نا امید نباشید و آیفونتان را ری استارت کنید.

برای ری استارت کردن آیفون ۷ نیاز به فشردن دکمه هایی متفاوت از سایر آیفونها دارید. اگر آیفون ۷ تان دیگر جوابگوی دستورات شما نیست آن را با استفاده از پایین نگه داشتن دکمه ی پاور خاموش کنید.

iphone-7-reset2

قدم اول: دکمه ی خاموش / روشن آیفون را که در سمت راست گوشی است، فشار دهید و آن را به پایین نگه دارید.

قدم دوم: زمانی که دکمه ی خاموش / روشن را نگه داشته اید، دکمه ی صدا را به سمت پایین فشار داده و نگه دارید . این دکمه در سمت چپ آیفون شما قرار دارد.

قدم سوم: هر دو دکمه ی نمایش داده شده در تصویر را با هم بفشارید تا صفحه نمایش خاموش شود. تا زمانی که دوباره صفحه نمایش شروع به روشن شدن کند، فشردن دکمه ها به صورت همزمان را ادامه دهید. زمانی که لوگوی اپل روی صفحه نمایش داده شد دستتان را از روی دکمه ها بردارید.

برای کسانی که روی آیفون های قدیمی تر از آیفون ۷ سیستم عامل iOS 10 را آپدیت کرده اند، روش زیر باید اجرا شود:

how-to-iphone-reset-screens

قدم اول:هر دو دکمه ی Sleep/Wake را فشرده و به پایین نگه دارید. در همین زمان می بایست دکمه ی Home را نیز فشرده و نگه دارید.

قدم دوم: تا زمانی که لوگوی اپل را مشاهده کنید، این دکمه ها را به سمت پایین و به صورت فشرده نگه دارید.

قدم سوم: می بینید که گوشی ری استارت می شود.

در گوشی های iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s و iPhone 6s Plus دکمه ی خاموش روشن در سمت راست آیفون واقع شده است.

در آیفون iPhone 5s, iPhone SE دکمه ی خاموش و روشن در بالای گوشی قرار گرفته است.

iphone-se-reset-screens

زمانی که آیفون ری بوت شد، قدم های قبلی را تکرار کنید و ببینید که مصرف باطری عادی شده است یا خیر؟!اگر هنوز مشکل پا بر جاست، به خواندن مقاله ادامه دهید.

نکته ی چهارم : میزان مصرف باطری را کنترل کنید.

iOS ها دارای قابلیت کنترل و پایش مصرف باطری هستند، قابلیتی که با استفاده از آن، می توانید با جزییات ببینید که هر کدام از برنامه های گوشی چه میزانی از باطری شما را مصرف می کنند. با استفاده از این ویژگی iOS می توان میزان مصرف باطری در طول روزهای مختلف و به تفکیک برنامه ها را پایش کرد.

قدم اول: Setting را از برنامه های موجود در خانه ی آیفون باز کنید.

قدم دوم: روی Battery کلیک کنید.

قدم سوم : چند لحظه صبر کنید تا Battery Usage روی صفحه ظاهر شود.

قدم چهارم :روی دکمه ی Show Detailed Usage تپ کنید تا میزان مصرف باطری تمام برنامه های آیفون را به تفکیک ببینید.

قدم پنجم: روی last 7 Days تپ کنید تا بتوانید میزان مصرف برنامه ها را در طول یک هفته ببینید.

برای مثال اگر دیدید که برنامه ای قبل از آپدیت شدن، مصرف باطری بسیار کم تری نسبت به بعد از آپدیت شدن دارد، می توانید نتیجه بگیرید که نسخه ی جدید برنامه مشکل سازی کرده است.اگر میزان مصرف برنامه ای در Screen کمتر از ۱۰ درصد اما میزان مصرف همان برنامه در Background بالای ۳۰ درصد باشد، مطمین باشید در مورد آن برنامه مشکلی وجود دارد!

ios-9-battery-usage-screens-01

بعد از بررسی و تحلیل میزان مصرف باطری برای هر برنامه چه در صفحه اصلی و چه در بک گراند، می توانید میزان مصرف را به حالت عادی برگردانید.برای این منظور قدم های زیر را انجام دهید:

قدم اول: روی دکمه ی Home دو بار کلیک کنید تا تمام برنامه های باز، نمایش داده شود.

قدم دوم: برنامه هایی که آنها را لازم ندارید، به چپ را راست سوییپ کنید.

قدم سوم: برنامه را به بالای صفحه نمایش بکشید.

اگر مداوما برنامه ای در حال مصرف زیاد باطری است و با این روش میزان مصرف باطری آن تعدیل نمی شود، می بایست برنامه را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.اگر با این راه حل مشکل حل نشد از برنامه ای مشابه برنامه ی مشکل ساز که میزان مصرف باطری کمتری دارد،استفاده کنید.در این مورد می توانید با سر زدن به سایت های مختلف، برنامه های مشابه را بیابید.

نکته ی پنجم: گوشی را ریستور کنید !

گاهی لازم است برای حل مشکل، آیفون را ریستور کنید.استفاده از سیستم عاملی تازه و بدون ایراد شاید کلید حل مشکلات مصرف باطری آیفون باشد.اگر مشکل شما با راه حل های قبلی که ارایه شد حل نشد، راه حل ریستور کردن آیفون است.

how-to-setup-iphone-6s-hero

باید به خاطر داشته باشید که، آیفون را ریستور می کنید و پس از آن تمام برنامه ها را دوباره نصب می کنید؛ با ریستور کردن آیفون تمام تنظیمات و داده های شما مثل اطلاعات بازی های آیفونتان، اطلاعات سلامتی و ... به کلی حذف می شوند و باطری آیفونتان بهتر از همیشه کار خواهد کرد.

نکته ی ششم : تنظیم گوشی روی مد Low Power

اگر زمان خالی شدن باطری آیفون شما، نرمال است ولی دوست دارید که استفاده از باطری گوشی به صورت بهینه صورت گیرد، می توانید از "مد مصرف کم " استفاده کنید. با استفاده از این مد می توانید، استفاده از باطری را تا حد امکان کاهش دهید.

Low-power-mode-iphone-enable-low-power-mode-screens-01

قدم اول: برنامه ی Setting را از خانه آیفون باز کنید.

قدم دوم: روی Battery کلیک کنید.

قدم سوم:تاگل Low Power Mode را on کنید تا سبز شود.

شما می توانید با توجه به رنگ آیکن باطری، مد مصرف کم را در زمان مناسب آن روشن سازید.زمانی که رنگ آیکن باطری زرد شدف بایستی گوشی را روی مد مصرف کم ببرید.زمانی که شارژ شما بالای ۸۰% شود، این گزینه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.اگر می خواهید با درصد شارژ بیشتر از ۸۰ درصد نیز این گزینه روشن بماند، می توانید به صورت دستی آن را روشن کنید.شما می توانید با استفاده از Siri به سرعت گوشی را روی مد مصرف کم باطری ببرید.در این صورت کافی است به آیفونتان بگویید : "Hey Siri, turn on low power mode!" البته همانطور که در مقاله ی "پنج قدم تا آیفون ایمن تر "گفته شد،در صورت نیاز به حفظ امنیت در آیفون، استفاده از Siri توصیه نمی شود.

اگر روشن کردن Low Power mode، هنوز هم جوابگوی مصرف باطری آیفون نیست؛ می توانید روش های در دسترس تر را که بیشتر شبیه به حقه هستند، امتحان کنید:

روش اول:نور صفحه نمایش را کم کنید.

روش دوم:قفل اتوماتیک را برای ۱ دقیقه تنظیم کنید.

روش سوم:اگر می خواهید به رادیو و موسیقی گوش دهید، به جای استفاده از اسپیکر از هدفون های خود استفاده کنید.

روش سوم: برنامه ی نمایش ساعت که از پردازنده ی گرافیکی با مصرف بالای باطری استفاده می کند را غبر فعال سازید.

نکته ی هفتم:با اپل تماس بگیرید و مشکل باطری را به آنها گزارش دهید!

اگر مشکل باطری شما با هیچ کدام از نکته های بالا حل نشد، می توانید با اپل تماس بگیرید و مشکل اساسی در باطری آیفونتان را به آنها گزارش دهید تا از خدمات اپل، بهره مند شوید.
Photo

Post has attachment
گوشی های اندرویدی را چگونه عیب یابی کنیم؟

یکی از اساسی ترین راه ها برای افزایش سرعت گوشی، عیب یابی نرم افزاری آن و رفع عیوب نرم افزاری گوشی است. شما از این طریق می توانید عملکرد گوشی خود را بهبود بخشید.

همه می دانیم که گوشی های هوشمند تنها برای تماس گرفتن و ارسال پیامک نیستند. روح گوشی های هوشمند، برنامه ها و نرم افزارهایی است که روی آن اجرا می شوند.رفته رفته، با اضافه شدن حافظه ی داخلی گوشی ها تعداد برنامه هایی که کاربران روی گوشی های خود نصب می کنند افزایش می یابد.گاهی پس از مدتی که از نصب تعدادی برنامه روی گوشی می گذرد، شاهد کندی اجرای برنامه ها و یا تخلیه ی سریع باطری گوشی می شویم. این در حالی است که شاید حتی نیمی از حافظه ی در دسترس گوشی نیز استفاده نشده باشد.خوب راه حل چیست؟

راه حل ورود به Safe Mode گوشی ... http://kookmobile.com
Photo

Post has attachment
چگونه مشکلات گوشی اندرویدی که به تازگی اندروید آن را آپدیت کرده ایم، حل کنیم؟
http://kookmobile.com


اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که سیستم عامل گوشی تان را به تازگی به جدید ترین نسخه ی اندروید منتشر شده، آپدیت کرده اید مطمینا با کندی ها و مشکلاتی روی سیستم عاملتان مواجه شده اید.

در بسیاری موارد، بلافاصله پس از به روز رسانی نسخه ی اندروید، اجرای برنامه های گوشی با مشکلاتی روبرو می شود. حل این دست مشکلات به بهبود کارکرد سیستم عامل گوشی شما می انجامد. با مطالعه این راهنما می توانید از مشکلاتی که پس از آپدیت اندروید برایتان رخ می دهد و نیز راه حل رفع این مشکلات آگاه شوید.http://kookmobile.com
Photo

Post has attachment
آموزش رفع مشکل های اساسی در گوشی های جدید

http://kookmobile.com

همه هوشمندان جهان می دانند که گوشی هوشمند، موجودی پیچیده است. این پیچیدگی زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که قرار باشد برای اولین بار با گوشی تازه خریداری شده سر و کله بزنید.پیچیدگی ها تنها شامل حال شما که صاحب گوشی جدید هستید، نمی شود و گوشی جدید شما هم مشمول این قاعده می شود.بسیاری از پیچیدگی هایی که هنگام خرید گوشی جدید با انها روبرو می شوید به آسانی قابل حل بوده و می توانید زودتر از آنچه تصور می کنید، این مشکلات را حل کنید.

اول اینکه : عمر باطری راضی کننده نیست !

مشکلی که همواره وجود داشته است.باطری زمان به روز رسانی یکی از برنامه های درون گوشی ناگهان به آخرین خط می رسد!گاهی زمانی که غرق در بازی کردن هستید، می بینید که اخطار اتمام باطری روی صفحه نمایش گوشی خودنمایی می کند.همه اینها در حالی است که ما به عنوان کاربر گوشی، امیدوار بودیم که باطری لااقل تا آخر روز و بدون شارژ مجدد، پاسخگوی نیازهایمان باشد!

در حقیقت، گوشی های اندرویدی، در مقایسه با گوشی های آیفون، مدیریت توان ضعیف تری دارند .گوشی های اندرویدی در بهترین حالت می توانند شارژ گوشی را برای تنها یک روز نگه دارند.خبر خوب در این مورد این است که، شما می توانید با نصب کردن برخی از برنامه ها و یا غیر فعال کردن برخی دیگر از برنامه ها، عمر باطری را افزایش دهید.برای این منظور شما می بایست نور صفحه را تا ۵۰ درصد کاهش دهید و برنامه هایی که نیاز به Sync شدن را دارند ،غیر فعال سازید. با هیمن دو کار ساده می توانید درصد بالایی از بهبود در عمر باطری را مشاهده نمایید.

در مواردی که باطری در حال تمام شدن است، می توانید برنامه هایی را که نیاز نیست در پس زمینه اجرا شوند، ببندید تا فرآیند خالی شدن باطری کند تر شود.با استفاده از بستن برنامه هایی که زیرکانه و در پس زمینه در حال اجرا شدن هستند، می توانید تفاوت فاحشی را در زمان خالی شدن باطری تان شاهد باشید.

دوم اینکه : در مورد شکستن صفحه نمایش گوشی خود نگران هستید!

خوب طبیعی است که نگران شکستن صفحه نمایش گوشی خود باشید.هر روزه زمین جاذبه ای را به گوشی شما وارد می سازد و به نظر می آید که دلیل شکستن گوشی شما جاذبه ی زیاد گوشی شما برای کره ی زمین است!

باید به یاد داشته باشید که استفاده از یک قاب به طور معجزه اسایی می تواند از شکستن صفحه گوشی شما جلوگیری کند.وجود همین قاب می تواند زیبایی گوشی شما را کم تر کند.از طرف دیگر انداختن قاب روی گوشی باعث می شود که وزن گوشی بالاتر رفته و آن همه جست و جو برای خرید گوشی سبک تر، به نظر بیهوده آید.

در این حالت شما سه انتخاب دارید، اول اینکه باید خود را عادت دهید تا از دیدن قابی سخت بر روی گوشی خود تا مدتی طولانی خسته نشوید. دوم اینکه قابی را انتخاب کنید که برای شما فراتر از یک قاب گوشی باشد و کاری فراتر از محافظت از گوشی شما انجام دهد. سوم اینکه قابی زیبا را که دقیقا مطابق با سلیقه شما است خریداری و بر روی گوشی خود استفاده کنید.

اگر تحت هیچ عنوان دوست ندارید ظاهر گوشی خود را با انداختن گوشی درون قاب خراب کنید، می توانید حداقل گلس محافظی روی صفحه ی گوشی خود بیاندازید. با انداختن گلس محافظ روی تاچ و ال سی دی گوشی خود، گوشی را در برابر ضرباتی که خود آگاه و یا ناخود آگاه به گوشی وارد می شود محافظت می نمایید.

سوم اینکه : گوشی شما حافظه ی داخلی راضی کننده ای ندارد!

مطمینا زمانی که گوشی خود را خریداری می کردید، به نظر حافظه ی ۸ و یا ۱۶ گیگاباتی پاسخ نیازهای شما را می داده است.شاید آن زمان با خود فکر می کردید که این حجم از حافظه بسیار بیشتر از چیزی است که شما نیاز دارید.با این وجود، همانطور که روزها از پی هم سپری شدند دانستید که این همه برنامه، عکس، ویدیو و اطلاعات دیگر نیاز به حافظه ای بسیار بیشتر از ۱۶ گیگابایت دارد!اگر شما صاحب آیفون هستید، باید با این موضوع کنار بیایید چرا که آیفون ها قابلیت ارتقا حافظه، با استفاده از حافظه ی جانبی را ندارند.حافظه ی برخی از گوشی های اندرویدی را می توان با استفاده از حافظه های خارجی Micro SD ,Nano SD ارتقا داد . بسته به نوع گوشی اندرویدی اندازه ی ارتقای حافظه نیز محدودیت هایی دارد . حافظه ی برخی از گوشی ها را تا ۳۲ گیگابایت و برخی دیگر را تا ۲۵۶ گیگابایت می توان افزایش داد.بهترین راه برای افزایش حافظه ی گوشی ارتقای حافظه از طریق اضافه کردن حافظه ی جانبی به گوشی است.بسیاری از گوشی های اندرویدی می توانند از قابلیت USB on-the-go OTG استفاده کنند.با استفاده از این قابلیت می توانید USB را به گوشی متصل کنید.با استفاده از OTG می توانید از هر نوع حافظه ی سخت دیگری که می تواند با استفاده از USB به گوشی متصل شود، بهره بگیرید.

خوب این راه حل برای کاربران iPhone به کار نمی آید و کاربران آیفون می بایست از روش های دیگری برای افزایش حافظه در دسترس گوشی خود استفاده کنند.یکی از این روش ها فضای حافظه بی سیم در آیفون است.این روش مورد پسند همگان نیست و درایورهای حافظه ی وایرلس در آمازون و به قیمت بالایی به فروش می رسد.یکی از مهم ترین کارهایی که برای اضافه شدن حافظه و پس از گذشت مدتی از استفاده از گوشی، می توانید انجام دهید پاک کردن Cache برنامه هایتان است. پاک کردن Cache برنامه هایی که از فضای حافظه ی گوشی استفاده زیادی می کنند مثل تلگرام،اینستاگرام، Gmail و ... نیز کمک شایانی به آزاد شدن فضای حافظه ی گوشی می کند.

چهارم اینکه : دوربین عکس های تار می گیرد!

گوشی های هوشمند پیشرفته، دوربین های پیشرفته ای نیز دارند؛ دوربین هایی با قابلیت عکاسی و فیلم برداری حرفه ای.بسیاری از کاربران از کیفیت اصلی دوربین گوشی های خود آگاه نیستند و بر اساس تنظیمات پیش فرضی که روی دوربین گوشی قرار گرفته است عکاسی و فیلم برداری می کنند . بدیهی است که اعمال تنظیمات صحیح روی دوربین پوشی ها می تواند بهبود زیادی به کیفیت عکس و فیلم گرفته شده توسط گوشی کند.

خوب مشکل اصلی کجاست؟

عکاسی و فیلمبرداری با دوربین گوشی های هوشمند پیشرفته نیاز به ظرافت بیشتری ازSLR دارد. در ابتدا باید بفهمید که گوشی شما دارای قابلیت زوم نوری "Optical Zoom" هست یا خیر؟!

شما می توانید با استفاده از انگشتان دستتان و به صورت دیجیتالی روی شی مورد نظر خود برای عکاسی زوم نمایید.باید دقت کنید که با زوم کردن کمی از کیفیت را از دست خواهید داد و تراکم تصویر کمتری به دست خواهید آورد. خوب راه حل چیست؟

با پاهایتان زوم کنید! بله کمی به شی مورد نظر نزدیک تر شوید و در تنظیمات دوربین بچرخید تا بتوانید عکاسی در نور کم و یا استفاده از فلش LED و ... را به بهترین وجه به کار بگیرید.روش دیگر برای آشنایی با تنظیمات لازم برای دوربین گوشی جدیدتان، سر زدن به سایت های مختلف و خواندن کامنت های کاربرانی است که قبل از شما گوشی را خریده اند و تنظیمات را به درستی انجام داده اند و اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته اند.
Photo

Post has attachment
رد کردن قفل فعال سازی آی کلاد در آیفون و آی پد را بیاموزید!
Http://kookmobile.com

شما، بسته به شرایط، می توانید راه حل مناسبی را برای فعال سازی آیفون و یا آی پدتان پیدا کنید.اگر با قسمت فعال سازی iCloud آیفون و یا آی پدتان مشکل دارید و نمی توانید از این قسمت برای تایید مالکیت آیفون خود عبور کنید، نگران نباشید.در مقاله ی حاضر قصد داریم برخی راه های قانونی را برای دور زدن قفل iCloud به شما عزیزان آموزش دهیم.تعداد راه حل هایی که برای عبور از تاییدیه و قفل iCloud دارید متنوع و زیاد است که یکی از این راه حل ها را با هم مرور خواهیم کرد.پس از دور زدن قفل iCloud، هیچ کدام از قابلیت های ایفون ویا آی پد شما از دست نخواهد رفت و همچنان می توانید از آیفون خود استفاده کنید.

سوال: آیا می توانم قفل فعال سازی iCloud در آیفون را رد کنم؟!

اگر در پاسخ به این سوال، به دنبال جوابی کوتاه هستید؛پاسخ خیر است اما اگر می خواهید از قابلیت دستگاه های iOS در پاسخ به سوال استفاده کنید؛ جواب مثبت خواهد بود.شما می توانید صفحه ورود اطلاعات iCloud برای فعال سازی قفل آی کلاد را رد کنید و به همین ترتیب سرویس های اپل برای شما در دسترس قرار گیرند.

سوال: چرا افراد نیاز دارند که قفل iCloud را رد کنند؟!

شما برای فعال سازی قفل iCloud ، نیاز دارید که اپل آی دی و رمز عبور صحیح را وارد کنید.اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید،می توانید رمز عبور اپل آی دی خود را به وسله ی آی کلاد و یا دستگاه های iOS دیگر بازیابی کنید.

مشکل کجاست و چگونه می توان مشکل را برطرف نمود؟

در اصل شما صاحب آیفون و یا آی پد هستید .اگر آیفون و یا آی پد خود را گم کردید در وهله ی اول می بایست Mode آیفون و یا آی پد خود را "گمشده" کنید.هر زمانی که آیفون خود را پیدا کردید می توانید حالت "Lost" را خاموش کنید. هر چند که با فعال سازی iCloud نیز دقیقا می توانید مد گمشده را غیرفعال سازید.

نکته ی قابل توجه این است که آیفون خود را از فرد معتبر و یا از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید آی کلاد تنظیم شده روی آیفون و یا آی پد را حذف و اکانت جدیدی را روی آیفون خود تنظیم کنید.تنها صاحب قبلی آیفون و یا آی پد قادر خواهد بود آی کلاد ثبت شده روی دستگاه را پاک کند.

تا جایی که ممکن است سعی کنید قفل iCloud را دور نزنید،سعی کنید فعال سازی آی کلاد را قفل گشایی و یا حذف کنید.برای این کار می توانید از متخصصان در سایت اپل کمک بگیرید . اگر شما صاحب اصلی ایفون و یا آی پد هستید به راحتی می توانید اطلاعات را از متخصصان اپل دریافت کنید.

اگر آیفون خود را گم نکرده و آن را در اختیار دارید برای رد کردن قفل فعال سازی iCloud می توانید به سایت iPhoneimei.net سر بزنید. این سایت در ازای دریافت مبلغی از شما، آیفونی با قفل باز شده به شما ارایه خواهند داد. قبل از آموزش نحوه ی رد کردن قفل فعال سازی iCloud ، روی مزیت ها و معایب رد کردن قفل iCloud مروری خواهیم کرد:

فواید: استفاده رایگان از قابلیت های iOS بدون احراز هویت به عنوان شخص حقیقی

مضرات: راه معتبری برای استفاده از دستگاه نمی باشد.

بر خلاف قوانین و سیاست های اپل اقدام می کنید.

تنها می توانید، برنامه های محدود و تنظیمات خاصی را استفاده کنید.

برای آموزش نحوه ی رد کردن قفل iCloud قدم قدم با ما همراه باشید.

ابتدا به Setting بروید،حالا وارد iCloud شوید حال می بایست گزینه ی find my iPhone را خاموش" off" نمایید.پنجره ای نشان داده می شود که از شما رمز عبور iCloud را می خواهد ،روی Cancel تپ کنید.روی Delete Account تپ کنید.روی Delete My iPhone تپ کنید.حال بالای صفحه روی Account تپ کنید تا فرم اطلاعات صاحب آیفون باز شود.روی گزینه ی Description تپ کنید و iCloud را از آنجا پاک کنید و Done را تپ کنید.حال به صفحه اصلی گوشی بازگردید و روی تنظیمات تپ کنید.روی iCloud تپ کنید و سپس روی Delete Account تپ نمایید. و مانند مرحله ی قبل Delete my iPhone را تپ کنید. حال وارد iCloud شوید و ببینید که اطلاعات از آنجا پاک شده است.

روی general تپ کنید .می توانید هر بخشی از آیفون که قبلا iCloud در آن وجود داشته است را کنترل کنید تا ببینید آی کلاد تنظیم شده روی گوشی پاک شده است.

توجه کنید که اگر مد "Lost" روشن باشد،تنها صاحب اصلی آیفون می تواند گوشی را از حالت گمشده خارج سازد.
Photo

Post has attachment
اگر اپل واچ تان قدم هایتان را نمی شمارد و کارها را یادآوری نمی کند، این آموزش را بخوانید...


http://kookmobile.com
گجت های پوشیدنی و هوشمند اپل می توانن همچون آیفون کارها را به انجام برسانند و البته قدم های کاربرش را بشمارد.گاهی اوقات به دلایلی مشخص ممکن است ساعت هوشمند اپل نتواند قدم های کاربرش را بشمارد و یا در نحوه ی عملکرد ساعت، اختلال ایجاد شود.در نتیجه،Apple Watch قدم ها را به درستی نمی شمارد و نمی تواند بقیه ی ورزش ها را نیز به درستی پیگیری نماید.در صورت رخ دادن این حالت، اصلا نمی بایست نگران باشید.در ادامه این مقاله، راه حلی آسان را برای رفع این مشکل به شما آموزش خواهیم داد.اگر شما نیز صاحب اپل واچی هستید که قدم هایتان را نمی شمارد در ادامه این مقاله با همراه باشید.

قبل از آن که شروع به کار کنید،گام به گام با آموزش زیر همراه شوید . برای تعمیر کردن Apple Watch، نیاز به گوشی آیفون خود دارید.نسل دوم ساعت های هوشمند اپل، دارای GPS هستند. به واسطه این قابلیت، شما می توانید اقداماتی که در بیرون از خانه صورت می گیرد را پیگیری نمایید. این اقدامات شامل، دویدن، شمردن قدم ها، دوچرخه سواری و ... می باشد.

چگونه Apple Watch که قدم ها را نمی شمارد، درست کنیم؟

قبل از هر کاری مطمین شوید که آیفون و Apple Watch شما هر دو از آخرین سیستم عامل موجود، استفاده می کنند. آیفون می بایست دارای سیستم عامل iOS 10.2 باشد و سیستم عامل ساعت بایستی WatchOS 3.2 باشد.

راه حل اول

این اقدامات را روی آیفون خود اجرا کنید:

قدم اول: Setting App را روی آیفون خود باز کنید.

قدم دوم: روی Privacy تپ کنید ، این گزینه زیر گزینه ی مربوط به باطری در آیفون قرار دارد.

قدم سوم: روی Location Service تپ کنید . مطمین شوید که تاگل Location Service روشن باشد (تاگل سبز رنگ باشد)

اگر با استفاده از این راه حل مشکل قدم شمار در Apple Watch حل نشد، راه حل دوم را امتحان کنید:

راه حل دوم

کالیبراسیون حرکت و مسافت را روشن کنید.

برای درست عمل کردن قدم شمار Apple Watch ، می بایست کالیبراسیون حرکت و مسافت فعال باشد.برای اطمبنان از فعال بودن کالیبراسیون حرکت از مسیر زیر اقدام کنید:

قدم اول: به Setting App بروید.

قدم دوم:روی Privacy تپ کنید.

قدم سوم: روی Service Location تپ کنید.

قدم چهارم:صفحه را به پایین اسکرول کنید تا به System Services برسید.

قدم پنجم:روی System Services تپ کنید.

قدم ششم : تاگل Motion Calibration & Distance را روشن کنید تا سبز شود.

بعد از این کار می توانید ساعت خود را کالیبره نمایید. پس از این کار با احتمال خوبی ساعت می تواند قدم های شما را به درستی بشمارد.Apple Watch خود را از آیفون تان Unpairکنید و بار دیگر آن را با گوشی خود جفت سازید.پس از انجام این قدم ها، می توانید مطمین باشید که ساعت می تواند ورزش های شما را رهگیری و پیگیری نماید.


Photo

Post has attachment
چگونه می توانیم دست نوشته هایمان را در iOS 10 ارسال کنیم؟
http://kookmobile.comدر این مقاله قصد داریم روش ارسال دست نوشته ها در آیفون و آی پد، در سیستم عامل iOS 10 را آموزش دهیم.برنامه های بسیاری به این منظور طراحی شده اند، اما برای انجام این کار روی برنامه ی Message تمرکز خواهیم کرد.واضح است که سیستم عامل iOS 10 ویژگی های بسیار بیشتری، نسبت به iOS 9 دارد. در انتشار رسمی سیستم عامل iOS 10 ، برخی قابلیت های برنامه ی پیام رسان آیفون، Message ، معرفی شدند. iOS 10 پیشرفت های کلی نسبت به نسخه ی قبلی، دارد. برای استفاده از سیستم عامل iOS 10 لازم است، ابتدا سیستم عامل iOS 10 را روی آیفون،آی پد، و یا آی پاد تاچ خود، دانلود و نصب کنید. قبل از دانلود نسخه ی iOS 10، می بایست چک کنید که آیا دستگاه شما با این نسخه از سیستم عامل سازگار است یا خیر؟!برای کنترل این موضوع می توانید لیست دستگاه های سازگار با iOS 10 را اینجا ببینید.

iOS-10-Compatibility-Devices-List-Supported-iPhone-iPad-and-iPod-touch (2)
بر اساس اطلاعیه ای که در سایت اپل منتشر شده، برنامه ی Message در نسخه ی جدید سیستم عامل کلی قابلیت جدید را به کاربران خود عرضه می کند. جدای از پیام های دست نویس iMessage، با استفاده از قابلیت های افزوده شده به Message ، می توانید ضربان قلب خود را برای مخاطب خود بفرستید یا ضربان قلب فرد دیگری را دریافت کنید، می توانید یک شکل را در Message نقاشی کنید و آن را ارسال کرده و یا از فرد دیگری دریافت دارید و …به طور کلی در مورد iOS 10 پنج حالت متفاوت از افکت ها وجود دارد.

خوب، دوست دارید دست نوشته ی خود را در iOS 10 برای فرد دیگری ارسال کنید و یا از فرد دیگری دست نوشته دریافت کنید؟برای این منظور مقاله ی زیر را مطالعه کنید و بر اساس آموزش های ما پیش بروید تا به مقصود خود برسید.لازم به تذکر است که شما می توانید با استفاده از انگشتان خود در اپل واچ که از سیستم عامل Watch OS 3 استفاده می کند،شکل هایی ترسیم و این شکل ها را به عنوان پیام ارسال کنید.

دقت کنید که قابلیت ارسال دست نوشته تنها درون برنامه ی iMessage کار می کند.

خوب برویم سر اصل مطلب و آن هم اینکه روش ارسال دست نوشته در iOS 10 و در آیفون به چه صورت است؟برای این منظور باید گام های زیر را طی نمایید:

قدم اول: قبل از شروع، برنامه ی Message را ازصفحه اصلی آیفون خود باز کنید .

قدم دوم: آیفون را بچرخانید و آن را برای استفاده دز حالت افقی Landscape آماده سازید.حال می توانید بوم نقاشی برای طراحی دست نوشته دلخواهتان را ببینید.

IPHONE 2
قدم سوم: از استاک و یا آرشیو پیام های دست نوشته ی “اخیرا ارسال شده” برای ارسال و یا باز ارسال سریع استفاده کنید. اضافه بر این، شما می توانید با استفاده از انگشت خود پیامی جدید را بنویسید و آن را برای مخاطبی از مخاطبان iMessage خود ارسال کنید.

IPHONE 3
قدم چهارم: روی Done تپ کنید.

قدم پنجم: این امکان برای شما وجود دارد که نوشته ای را به پیام خود اضافه کنید.همچنین قابلیت Undo برای ایجاد تغییرات و یا اصلاح سایز بوم نقاشی نیز وجود دارد.

قدم ششم: روی دکمه ی ارسال “Send” کلیک کنید . این کا را مطابق فلش زده شده در شکل زیر انجام دهید.

IPHONE 5
خوب، دست نوشته ی شما ارسال شد. شما می توانید دست نوشته خود را با ضربه زدن روی دکمه ی ضربدر، لغو کنید. این دکمه در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد. همچنین می توانید پیام را با استفاده از دکمه ی BackSpsce روی کیبورد آیفون تان پاک کنید.

اگر گوشی شما صفحه نمایش بزرگی داشته باشد، نوشتن و ارسال دست نوشته بسیار آسان می شود، هرچند که استفاده از این قابلیت روی آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶s و آیفون ۶s Plus و صد البته آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نیز، خالی از لطف و لذت نیست!
Photo

Post has attachment
بیاموزید که چگونه باید روی دستگاه های iOS خود شماره سریال، IMEI/MEID,CDN و ICCID را بیابید!
http://kookmobile.com


در بسیاری موارد لازم است؛ شماره سریال و یا کد IMEI آیفون و یا آی پدتان را بدانید. قبل از آن که شروع کنیم لازم است بدانید که به چند طریق می توانید این کار را به انجام برسانید. برای مثال، از طریق دسترسی به تنظیمات دستگاه خود، روی دستگاه هوشمند خود، در آی تیونز و یا روی بسته بندی اورجینال گوشی می توانید از شماره IMEI آیفون خود مطلع شوید.

زمانی که برای دریافت پشتیبانی به سایت اپل مراجعه می کنید، باید از سریال IMEI /MEID برای شناسایی دستگاه iOS خود استفاده کنید.

روش اول : به دست آوردن اطلاعات از خود آیفون و یا آی پد

ابتدا اینجا را ببینید: به setting بروید ، سپس به General رفته و روی گزینه ی About تپ کنید. حالا می توانید شماره سریال دستگاه، IMEI/MEID , ICCID را در این قسمت مشاهده نمایید. اگر دوست داشته باشید می توانید این اطلاعات را درون فرم ثبت نام اپل وارد کنید. برای این منظور می بایست روی شماره نمایش داده شده تپ کنید و روی آن انگشت را نگه دارید و آن را کپی کنید.اگر هنوز شماره ای را که می خواهید پیدا نکرده اید راه حل هایی که در ادامه می آید را امتحان کنید.

۲

کسب اطلاعات از طریق iPhone

روی این دستگاه ها، می توانید شماره سریال را پیدا کنید:

آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، آیفون ۶S،آیفون ۶s Plus

۳

برای پیدا کردن شماره سریال، از مسیر زیر اقدام نمایید:

روی منوی تنظیمات بروید.حالا روی SIM tray بروید . اگر نیاز به پشتیبانی دارید اما نمی توانید منوی تنظیمات را دریافت کنید باید از IMEI /MEID به جای شماره سریال استفاده کنید.روی این دستگاه ها، می توانید شماره سریال را در منوی تنظیمات و در IMEI/MEID که یک کد چهارده رقمی است بیابید.اگر نیاز به پشتیبانی دارید و نمی توانید منوی تنظیمات را بیابید می توانید از کد IMEI این دستگاه ها به عنوان شماره سریال این دستگاه ها استفاده کنید.

iPhone 6 ، iPhone 6 Plus ، iPhone SE،iphone 5s ، iPhone 5c،iPhone 5

۴

در مورد این دستگاه ها، می توانید شماره سریال و یا IMEI/MEID را روی محل قرار گرفتن سیم کارت پیدا کنید.

iPhone 3G، iphone 3Gs ، iPhone 4،iPhone 4s

۵

اگر یک آیفون اصلی دارید، می توانید شماره سریال و شماره IMEI را پشت این دستگاه ها پیدا کنید.

کسب اطلاعات از طریق iPad و iPod touch

برای پیدا کردن شماره سریال آی پد وآی پد پرو و آی پاد تاچ، باید به پشت دستگاه ها نگاه بیندازید. در مورد آی پد (مدل سلولار) می توانید IMEI را نیز پشت دستگاه پیدا کنید. MEID چهارده رقم اول IMEI است.

۶

کسب اطلاعات از طریق آی تیونز

می توانید شماره سریال آیفون و یا آی پد را از طریق آی تیونز نیز پیدا کنید.

قدم اول: دستگاه iOS خود را به کامپیوتر متصل کنید.

قدم دوم: اگر آی تیونز به صورت خودکار باز نشد، برنامه ی آی تیونز را به صورت دستی اجرا کنید.

قدم سوم: دستگاه خود را بیابید.بر روی Summary تپ کنید تا اطلاعات دستگاه را ببینید.

قدم چهارم: در مورد آیفون، روی شماره تلفن کلیک کنید تا IMEI/MEID و ICCID را پیدا کنید.در مورد آی پد سلولار نیز می بایست روی شماره سریال کلیک کنید تا CDN ,IMEI/MEID ,ICCID نمایش داده شود.

۷

اگر دوست دارید این اطلاعات را در فرم ثبت نام اپل وارد کنید . برای کپی و چسباندن این اطلاعات درون فرم ثبت نام اپل از مسیر زیر اقدام فرمایید:

Edit -> Copy Serial Numberکسب اطلاعات در صورتی که دستگاه خود را گم کرده اید و یا به آن دسترسی ندارید:

اگر جعبه ی اصلی دستگاه خود را هنوز هم دارید، برای پیدا کردن شماره سریال دستگاه خود، بایستی بارکد روی جعبه را کنترل کنید.همچنین به وسیله ی اتصال به آیتیونز می توانید شماره سریال گوشی گم شده خود را بیابید.

۸

قدم اول:اگر سیستم عاملتان mac است،به iTunes >Preferences بروید اگر روی PC هستید به Edit> Preferences بروید.

قدم دوم: روی زبانه ی دستگاه ها کلیک کنید.

قدم سوم: ماوس را روی Backup از گوشی خود نگه دارید تا شماره سریال وسیله نمایش داده شود. با این روش می توانید IMEI/MEID و نیز CDN آیفون و یا آی پدتان را ببینید.۹


Photo

Post has attachment
ظهور دوباره هوآوی P10 Lite
http://kookmobile.com

P10 Lite دارای چیپ ست Kirin 655 و رم 4 گیگابایتی است!
در میان این همه تلفن های هوشمند که صفت Lite را یدک می کشند، هوآوی نیز وارد خواهد شد.هوآوی در نظر دارد تا طی ماه های آینده، گوشی جدیدی را ارایه دهد که بالای دست تمام لایت های موجود در بازار بلند شود. گوشی که به ادعای هوآوی هوشمندترین لایت خواهد شد. هوآوی نام این گوشی را P10 لایت نامید. نسخه ی داون گرید شده گوشی های هوآوی هنوز معرفی نشده است اما حرف و حدیث ها در مورد Huawei P10 Lite دو هفته ای است که بالا گرفته است.
یکی از گوشی های جدید هوآوی با شماره مدل WAS-AL00 برای ارایه در ماهی که در آن هستیم، توسط TENAA تایید شده است .این گوشی جدید هوآوی دارای پردازنده ی Kirin هشت هسته ای با فرکانس 2.1 گیگاهرتزی و حافظه ی داخلی 64 گیگابایتی است.
امروز خبر ساخت یکی دیگر از گوشی های جدید هوآوی با شماره مدل WAS-LX1A از پایگاه داده ی گیک بنچنز فاش شد.خوب با دقت در شماره مدل می توانیم ببینیم که نمره آن با قبلی متفاوت است در حالی که قابلیت ها و مشخصات دو گوشی کاملا مشابه یکدیگر است.
برای مثال، گوشی تازه لو رفته دارای پردازنده ی Kirin 655 است و رم گوشی هم 4 گیگابایتی است. پس از نظر سخت افزار اصلی دو گوشی کاملا به هم مشابه هستن. روی گوشی سیستم عامل Android 7.0 نوقا نصب شده است. وجود اندروید نوقا روی گوشی تازه وارد هوآوی می توان حس شگفت انگیزی را به این گوشی رده متوسط هوآوی بدهد. این گوشی قرار است امسال به بازار ارایه گرردد.
سایر مشخصات گوشی هنوز هم مانند رازی باقی مانده است وخبری از آنها به بیرون درز نکرده است. به نظر می رسد ومشخصات گوشی ها تا اواخر این ماه اعلام شود. اگر به محصولات و گوشی های هوآوی علاقه مند هستید برای دریافت خبرهای بیشتر در مورد گوشی های تازه وارد هوآوی خبرهای ما در مورد برند هوآوی را دنبال کنید.

Photo

Post has attachment
بهترین گوشی های اندروید چینی کدام اند؟
http://kookmobile.com
در حالی که این چینی ها هستند که همیشه اولین ها و ارزان ترین ها را به جهانیان ارایه داده اند، اما با این حال اسم جنس های چینی بد در رفته است. اینکه قیمت برخی از اجناس چینی در قبال کیفیتی که ارایه می دهند بسیار عالی است شکی نیست. به تازگی چینی ها می توانند به سرعت طراحی کنند و به سرعت هم بسازند. برای تایید این مدعا کافی است تنها نگاهی به کمپانی های بزرگ گوشی سازی در جهان بیندازید . با نگاهی به لیست بهترین های موبایل سازی در جهان میبینید که 7 تا از این ده شرکت بزرگ و قدرتمند موبایل سازی، چینی هستند. در این که شرکت های چینی بزرگ و قدرتمند هستند شکی نیست. گوشی های چینی با کیفیت بالا نیز توانسته اند در همه جای دنسا مشتریان خود را پیدا کنند. با درخشش شایومی و میزو که در کنار شرکت های مطرح و بلند آوازه ای چون هوآوی و لنوو کار می کردند، نام گوشی های چینی بیش تر از قبل لند آوازه شد. از نظر موجودی در بازار گوشی های چینی از هر قیمتی یعنی از خیلی پایین تا خیلی زیاد را دارا می باشد. اگر شما بخواهید گوشی چینی را برای در دست گرفتن خود انتخاب کنید می توانید گوشی بسیار گران و یا قیمت متوسط و یا ارزان را انتخاب کنید.
گوشی های رده بالا چینی
Xiaomi Mi Mix
قیمت 800 دلار
بهترین گوشی اندروید چینی
نقاط قوت :
نسبت صفحه به بدنه : 93 درصد
پشت سرامیکی –شمای بسیار جذاب
عملکرد سریع

نقاط ضعف:
قیمت بالا
طراحی روی قاب آن صورت نگرفته است، در نتیجه شکستن ال سی دی آن راحت تر شده است.
تنها در آسیا موجود است.
شایومی شرکتی است که به سرعت در چین رشد کرد و با این حال هنوز گوشی هایش را در آمریکا و در اروپا به فروش نمی رساند و این کمی خارج از منطق است. این که گوشی چینی بتواند صفحه نمایش را به حدی بزرگ کند که نسبت صفحه به بدنه را به 93 درصد برساند شگفتی آفرین است. صفحه نمایش Xiaomi Mi Mix حدود 6.4 اینچ است و رقیب اصلی این گوشی در کیفیت آن یعنی آیفون 7 پلاس تنها 5.5 اینچ صفحه نمایش دارد. در حالی که بازار موبایل چشم به تولد گوشی بدون قاب که احتمالا سامسونگ و یا اپل آن رادر سال 2017 ارایه خواهند داد دوخته است، گوشی با این صفات در چین در حال خرید و فروش است !
Xiaomi Mi Note 2
قیمت : 630 دلار
دومین گوشی محبوب چینی
نقاط قوت: گلس خمیده و طراحی بدون مرز فلزی
صدای با کیفیت عالی
نقاط ضعف: تنها در آسیا موجود است.
طراحی گلس آن آن را نسبت به ضربه حساس کرده است.
لبه های بسیار باریک Xiaomi Mi Note 2 شاید مولفه ای باشد که این گوشی را مطرح ساخته است. طراحی Xiaomi Mi Note 2 بسیار شبیه به Galaxy Note 7 استدر حالی که Xiaomi Mi Note 2 در دستهای شما منفجر نمی شود. یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین گوشی های چینی که البته گارانتی درست و خدمات پس از فروش عالی ندارد.
گوشی Honor Magic
قیمت: 710 دلار
نقاط قوت : بسیار خمیده و طراحی بدون قاب
نقاط ضعف: تنها برای فروش در آسیا ساخته شده است و در جای دیگر به فروش نمی رسد.
قیمت بسیار بالا
برای نگه داشتن در دست به خوبی طراحی نشده است.
شایومی تنها شرکتی نیست که گوشی های پرچم دار تولید می کند. هوآوی هم یکی از شرکت های چینی است که نشان داده می تواند گوشی های هوشمندی را تولید کند که مخاطبان بسیاری را جذب کند.Honor Magic در کیفیت دوربین، عملکرد و ساخت توانسته است جایگاه خود را به دست آورد .Photo
Wait while more posts are being loaded