Profile cover photo
Profile photo
Top-Design Chwaszczyno SP.J.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
⚠️ Blog TDC to porządna dawka informacji o nowościach, branżowej wiedzy i aktualności dotyczące zmian w normach i przepisach.

➡️ A Ty? Obserwujesz już naszego bloga? blog.znaki-tdc.com/
Add a comment...

Post has attachment
🔥 Sprzęty ratownicze ochrony przeciwpożarowej
np.: gaśnice, hydranty i pozostałe elementy systemu ratowniczego, powinny mieć oznakowanie tak widoczne, aby były łatwo zauważone przez ludzi odpowiedzialnych za akcję ratowniczą lub obsługujących ten sprzęt.

🔥 W momencie gdy w zagrożonym budynku zapanuje ciemność, fotoluminescencyjne oznakowania przeciwpożarowe pomagają w jego zlokalizowaniu, a dzięki wysokim parametrom fotometrycznym – znacznie zwiększają szansę szybkiego dotarcia do sprzętów ratowniczych podczas akcji ratowniczej, nawet przy słabym oświetleniu.

https://www.znaki-tdc.com/fotoluminescencyjne-znaki-ochrony-przeciwpozarowej-ba.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy brakuje źródła światła, gdy brakuje zasilania... rozwiązaniem są lampy awaryjne (firmy AWEX). Lampy ewakuacyjne występują w dwóch wersjach funkcjonalności:

💡 Jednofunkcyjna (jednozadaniowa) - zapala się w sytuacji zaniku napięcia sieciowego
💡 Dwufunkcyjna (dwuzadaniowa) - zapewnia ciągłe świecenie zarówno podczas prawidłowego zasilania, jak i w wyniku jego zaniku.

Obie wersje, jedno i dwufunkcyjna, gwarantują czas świecenia po zaniku zasilania z sieci nawet przez 3 godziny!

Zapraszamy do zapoznania się z produktami! 3qiELEoufXBfLlxgaOskna4SEkfR_hXOGq3Aprv9IPcPCDK8r6M7tFmDBA
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga! ⚠️ W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów przedstawiamy nowy produkt - instrukcje w języku rosyjskim! 🇷🇺

➡️ Instrukcje zostały przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Systematycznie będziemy poszerzać ich wachlarz.

Zapraszamy do zapoznania się z produktem!
Add a comment...

Post has attachment
❓ Chcesz otrzymywać specjalne, promocyjne oferty, które nie są widoczne na stronie sklepu?

🔎 Jeśli tak, zapisz się do newslettera TDC! Możesz to zrobić poprzez wpisanie swojego adresu email w formularz na stronie głównej: www.znaki-tdc.com!

➡️ W tym miesiącu produktem rabatowym dostępnym po zalogowaniu się do konta użytkownika na stronie www są przylepce dwustronne!
Praktyczne oraz trwałe przylepce do oznakowań bezpieczeństwa wykonane z samoprzylepnej pianki dwustronnej. Można je stosować do wszelkiego rodzaju tablic PCV, jednak ich przeznaczenie zależy tylko od Państwa pomysłowości i inwencji. Punkty posiadają tzw. "fingerlift" ułatwiający podważanie warstwy ochronnej celem aplikacji. Przylepce dostępne w zestawach: 100, 1000, 5000 oraz 10 000 sztuk.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔨 MONTAŻ ZNAKÓW
Nasze znaki montowane są w unikalnej technologii SYSTEM TD. Dwie jego najważniejsze zalety to niezwykła estetyka oraz bardzo duża odporność na działanie nawet skrajnie zmiennych czynników zewnętrznych.

Co to oznacza w praktyce?
✔️ powierzchnię, która przylegać ma do ściany w całości pokrywa wysokiej jakości klej, który eliminuje konieczność używania jakichkolwiek dodatkowych wzmocnień w trakcie montażu
✔️ grafika zabezpieczona jest zdejmowalną folią, która chroni znaki przed zniszczeniem w trakcie transportu, montażu czy remontów.

SYSTEM TD sprawdzi się w miejscach, w których ważne jest bezpieczeństwo i estetyka, np. w bankach, w galeriach handlowych czy na uczelniach ➡️
www.znaki-tdc.com/SYSTEM-TD.html
Add a comment...

Post has attachment
Naszą mocną stroną są nasi przedstawiciele handlowi. To oni pozwalają dystrybuować nasze wyroby w kraju i za granicą, tym samym umożliwiając rozwój. Dlatego staramy się w najwyższym stopniu dbać o naszą sieć dystrybutorów zapewniając: stosowne materiały, czytelną ofertę, know-how, dogodne warunki handlowe oraz doradztwo.

Dołącz do nas!
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy znak drogowy nie jest ważny?

⚠️ Kiedy jego kolor jest niezgodny oficjalnymi wytycznymi - np. pomarańczowe znaki ostrzegawcze.
⚠️ Kiedy jest zbyt ogólny, np. ujęcie "nie dotyczy mieszkańców"
⚠️ Kiedy sugeruje kierunek parkowania, np. parkowanie przodem lub tyłem do budynku
⚠️ Kiedy znajduje się dalej niż 2m od krawędzi jęzdni
⚠️ Kiedy znajduje się niżej niż 2m nad ziemią
⚠️ Kiedy jest niewidoczny, np. zasłania go zieleń lub inny znak
⚠️ Kiedy jest nieczytelny, np. wyblakł lub jest zniszczony przez wandali

Czy spotkaliście się z wymienionymi wyżej sytuacjami?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
TDC to nie tylko znaki ‼
To również inne usługi, np. Druk wielkoformatowy UV. Potrzebujesz oryginalnych ozdób lub wielkoformatowej reklamy? Skontaktuj się z nami!

https://www.znaki-tdc.com/druk-cyfrowy-uv.html
Add a comment...

Post has attachment
Zawieszki tego typu najczęściej stosowane są w hotelach. Moga znajdować się na nich różne teksty, np. nie przeszkadzać, nie wchodzić, proszę nie ruszać dokumentów oraz wiele innych.

Masz pomysł na własną zawieszkę? Możesz ją zaprojektować tutaj: https://www.znaki-tdc.com/znaki-na-zamowienie.html?cp_name=TC999
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded