Profile cover photo
Profile photo
LOGO Group Sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Złomowanie pojazdów, to nie jedyna nasza usługa. Zajmujemy się także skupem złomu stalowego i żeliwnego, rozbiórkami budowlanymi oraz wywozem gruzu. Wszystkie obszary naszej działalności poparte są ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jeśli szukają więc Państwo solidnego partnera do współpracy w wyżej wymienionym zakresie zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://www.logogroup.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalna firma recyklingowa wiemy jak odpowiedzialnie gospodarować odpadami. Nasze działania w tym zakresie nie naruszają zasad bezpieczeństwa ekologicznego. Ponadto cechuje nas doświadczenie, zaangażowanie oraz pasja. Więcej informacji o nas: http://www.logogroup.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się różnymi formami recyklingu pojazdów. Jedną z nich jest recykling produktowy, na drodze którego odzyskujemy sprawne technicznie części oraz elementy karoserii. Szczegóły naszej oferty w tym zakresie udostępniamy na stronie: http://www.logogroup.pl/recycling-pojazdow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani sprzedażą złomu w atrakcyjnych cenach przyjrzyjcie się ofercie firmy Logo Group z Rudy Śląskiej. Przyjmujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, a także makulaturę. Zapraszamy do jednego z wielu naszych punktów na terenie województwa śląskiego. Dokładny adres każdego z nich znajdziecie na stronie: http://www.logogroup.pl/skup-zlomu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy sprzedaż części pochodzących z aut przeznaczonych do demontażu. Jeśli potrzebują Państwo wymienić skrzynię biegów, silnik czy elementy karoserii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.logogroup.pl/recycling-pojazdow/. Proponujemy także szeroki wybór elementów wykończenia wnętrz pojazdów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zezłomowania pojazdu należy posiadać jego dowód rejestracyjny oraz dokument tożsamości właściciela. W przypadku kiedy pojazd do kasacji oddaje osoba inna niż właściciel wymagane jest upoważnienie. Jeśli mają Państwo wątpliwości lub pytania związane ze stosowną dokumentacją skontaktujcie się z nami: http://www.logogroup.pl/kontakt/. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa czy remont zawsze wiąże się z niewykorzystanymi materiałami lub odpadami budowlanymi. Pozostawione w nieodpowiednim miejscu będą długotrwałym źródłem emisji szkodliwych substancji, które mogą zanieczyścić glebę, wody gruntowe czy powietrze. By tego uniknąć, odpady należy składować w specjalnie wyznaczonych miejscach. Odbiorem i utylizacją odpadów budowlanych oraz gruzu zajmuje się firma Logo Group z Rudy Śląskiej: http://www.logogroup.pl/wywoz-gruzu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów zainteresowanych sprzedażą złomu. Nasze doświadczenie w tej branży pozwala nam na kompleksową obsługę w zakresie skupu, transportu, wyceny oraz przerobu surowców wtórnych. Skup złomu żeliwnego w cenie 800 zł/Mg, Kompletny cennik naszych usług dostępny na stronie: http://www.logogroup.pl/skup-zlomu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy warto kupować używane części samochodowe? Oczywiście, że tak. Możemy zaoszczędzić w ten sposób często niemałe pieniądze. Istotny jest także aspekt środowiskowy, ponieważ kupując części z odzysku nie potrzeba przeznaczać zasobów energii oraz produktów na produkcję nowych. Logo Group oferuje sprzedaż używanych auto-części, wśród których znajdą Państwo między innymi elementy karoserii i zawieszenia, skrzynie biegów czy jednostki napędowe. Zapraszamy: http://www.logogroup.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że wycena złomu, metali kolorowych czy makulatury, którą oddają Państwo do naszych punktów odbywa się przy pomocy wag elektronicznych. Dzięki temu zawsze uzyskają Państwo rzetelną i precyzyjną cenę skupu. Ze szczegółowym cennikiem poszczególnych elementów mogą Państwo zapoznać się na stronie: http://www.logogroup.pl/skup-zlomu/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded