Profile cover photo
Profile photo
Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne TELKA Sp. z o.o.
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy wiesz, że można wyciszyć pracę systemu wentylacji? Służą do tego tłumiki akustyczne, które ograniczają hałas w rurociągach wentylacyjnych, powstały przez takie urządzenia jak wentylatory, centrale, jak również odgłosy wydobywające się z poszczególnych pomieszczeń. Dzięki estetycznemu wykonaniu i spójności z pozostałymi częściami systemu wentylacyjnego, tłumiki mogą być również montowane w widocznych miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
Od kilku lat na polskim rynku budownictwa jednorodzinnego inwestorzy coraz częściej decydują się na budowę domów drewnianych z prefabrykatów. Jest to jedyna technologia umożliwiająca budowę domu w zaledwie kilka tygodni. Ponadto domy prefabrykowane to domy energooszczędne, łączące zalety typowego budownictwa drewnianego z technologią tradycyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
System kontroli dostępu, będąc elementem elektronicznych systemów zabezpieczeń, stanowi doskonałe uzupełnienie systemu sygnalizacji włamania i napadu. Rolą nowoczesnego systemu kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do określonych miejsc w obiekcie osobom nieupoważnionym, w czasie gdy w strefie chronionej przebywają osoby uprawnione. Nasza firma wykonuje systemy sygnalizacji włamania oraz kontroli dostępu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
Czy wiesz czym się różni kotłownia gazowa od olejowej? Choć urządzenia grzewcze zasilane różnymi paliwami wyglądają dość podobnie, zasada ich działania i związana z nią sprawność są różne. Inny jest także ich wpływ na nasze zdrowie i środowisko, o czym często się zapomina. Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej kotłowni oraz odpowiedzą na wszystkie pytania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów dla których przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta. Zawsze chętnie doradzamy klientom w wyborze odpowiedniego produktu z naszej oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu: http://www.telka.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
O profesjonalizmie firmy Telka świadczy nasze doświadczenie. Jesteśmy dumni z zrealizowanych projektów, które można zobaczyć na terenie całego kraju. Jeśli liczy się dla Ciebie doświadczenie, to z pewnością trafiłeś na profil odpowiedniej firmy. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszymi ukończonymi projektami: http://www.telka.com.pl/realizacje/.
Photo

Post has attachment
Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę o rozwiązania, które mogą zainteresować klientów. W salonie handlowym firmy Telka, znajdującym się w Białymstoku, klienci znajdą wysokiej jakości rozwiązania sanitarne oraz grzewcze w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
Każde biuro powinno posiadać odpowiedni system wentylacyjny, który zapewni pracownikom komfort pracy. Firma Telka specjalizuje się w produkcji prefabrykatów służących do tworzenia ciągów wentylacyjnych, a także w wytwarzaniu innych detali wchodzących w ich skład. Wszystkie nasze wyroby są produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.telka.com.pl.
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że obowiązek stosowania systemu sygnalizacji pożarowej obejmuje wiele placówek? System ten zawiera urządzenia sygnalizacyjno-alarmowe, służące do samoczynnego wykrywania i przekazywania informacji o pożarze, które przyspieszają znacznie reakcje straży pożarnej w razie wypadku. Zapoznaj się z naszą ofertą: http://www.telka.com.pl/wykonawstwo/.
Photo

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "TELKA" istnieje już od 1990 roku! Przez wiele lat pracy nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, które pozwala nam świadczyć usługi w sposób rzetelny i profesjonalny. W ciągu 27 lat wykonaliśmy wiele zleceń i przeprowadziliśmy kilkanaście kompleksowych inwestycji z zastosowaniem różnych technologii, a klienci chętnie nas polecają. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.telka.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded