Profile cover photo
Profile photo
TopRanking Agencja reklamowa tworzenie i pozycjonowanie stron Toruń
154 followers
154 followers
About
Posts

Post has attachment
Telewizja, prasa i radio to nadal popularne kanały dotarcia. Media klasyczne cieszą się sporym zaufaniem, o czym świadczy ilość cytowań. Ludzie szukają rzetelnych informacji. W reklamę transmitowaną za pomocą tych mediów sporo się inwestuje. Instytut Monitorowania Mediów zbadał, jak kształtowały się wydatki na reklamę w mediach klasycznych w branży farmaceutycznej, handlowej, finansowej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej. Największe sumy przeznaczono na reklamę telewizyjną, a branżą, która najwięcej zainwestowała była oczywiście farmacja.
#reklama #InstytutMonitorowaniaMediów
Add a comment...

Post has attachment
Wizytówki Google są niezwykle atrakcyjną formą dotarcia do Klientów. Google eksponuje je zarówno w mapach, jak i w samej wyszukiwarce. Szczególnie widoczne jest to podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Niedawno Google wprowadził kilka ciekawych zmian w wizytówkach. Dodano sekcję Pytania i Odpowiedzi, która umożliwia szybkie nawiązanie kontaktu z Klientem. Zalogowany do usług Google użytkownik może zadać pytanie z poziomu wyszukiwarki, bez konieczności wchodzenia na stronę internetową firmy. Poprzez panel Google Moja Firma możliwe jest też dodanie filmów do wizytówki, oczywiście przesłane materiały powinny być dobrej jakości.
W anglojęzycznej wersji regulaminu zmieniono postanowienia dotyczące wystawiania opinii. Być może niedługo polski wariant regulaminu także zostanie zaktualizowany.

#Google #WizytówkiGoogle #GoogleMaps #GoogleMojaFirma
Add a comment...

Post has attachment
Niedawno informowaliśmy o zmianach, jakie zostały wprowadzone w Konsoli Wyszukiwania. Z nowości z całą pewnością ucieszą się właściciele witryn i specjaliści #SEO. Najważniejszą zmianą jest udostępnienie danych na temat wyników wyszukiwania z aż 16 miesięcy. Dzięki temu przygotowywane analizy będą znacznie dokładniejsze i bardziej szczegółowe. Google zadbał także o proces optymalizacji stron. Użytkownicy będą mieli dostęp do dokładnych informacji na temat ostrzeżeń. Od teraz naprawa błędów związanych z indeksowaniem będzie prostsza.
#Google postanowił o nowej wersji Konsoli poinformować użytkowników mailowo. Warto przejrzeć swoje skrzynki i zapoznać się ze zmianami.

#GoogleSearchConsole

http://topranking.com.pl/nowa-google-search-console-jeszcze-wiecej-korzysci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Sekcja pytań i odpowiedzi w Wizytówkach #Google to spore ułatwienie dla użytkowników Internetu. Nie muszą oni wchodzić na stronę firmy, aby znaleźć podstawowe informacje dotyczące przedsiebiorstwa. Od niedawna z poziomu wyszukiwarki można też zadawać pytania i udzielać odpowiedzi. Powinni zwrócić na to uwagę administratorzy wizytówek. Odpowiedzi powinny pojawiać się szybko – gdyż tego oczekują klienci. Komentarz do pytania mogą wpisać także inni użytkownicy, dlatego należy kontrolować to, co pojawia się w naszych wizytówkach.
#GoogleMojaFirma
Add a comment...

Post has attachment
#Google na powitanie 2018 roku udostępnia wszystkim użytkownikom wersję beta nowej Google Search Console. Co usprawniono? Przede wszystkim będziemy mieli dane dotyczące wyszukiwania z ostatnich 16 miesięcy. Poprawiono także kwestię związaną z indeksowaniem adresów URL oraz ofertami pracy. To nie koniec usprawnień, Google prosi użytkowników o oceny, aby móc wprowadzić kolejne poprawki do nowej wersji konsoli wyszukiwania.
Add a comment...

Post has attachment
Znajomość zasad optymalizacji jest niezwykle przydatna. Google postanowił ułatwić nieco sprawę i uaktualnił poradnik: Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) – podręcznik dla początkujących. Jest to ciekawa propozycja nie tylko dla nowicjuszy, ale także tych, którzy mają już pojęcie o optymalizacji stron internetowych. Sporo uwagi poświęcono mobilności stron – zgodnie z przyjętym przez Google hasłem: mobile first. Dodatkowo, na kanale YouTube na użytkowników czekają porady eksperta SEO, który odpowiada na nurtujące pytania.
#SEO #Google #YouTube #SEOSnippets
Add a comment...

Post has attachment
Początek roku to czas, w którym pojawiają się prognozy na najbliższe miesiące. Przewidywania najczęściej dotyczą spraw gospodarczych, rynkowych i marketingu. Niezmiernie ważną częścią nie tylko reklamy, ale także prezentacji firmy, budowania relacji z klientami, jest oparty na twórczym pomyśle copywriting. Wartościowa, przydatna treść nadal ma znaczenie – zarówno w wersji drukowanej, jak i on-line. Dobrze napisany tekst, dostosowany do pozostałych form marketingowych i kanału, jakim będzie docierał do czytelnika, pomaga zbudować relację klienta z marką. Wyzwaniem dla copywrtiterów są także chatboty, coraz popularniejsze na przykład na Facebooku.
#2018 #Facebook
Add a comment...

Post has attachment
#Think with Google to narzędzie, którym powinni zainteresować się przedsiębiorcy i wszyscy mający kontakt z światem marketingu. Serwis ten umożliwia zbadanie zainteresowania danym produktem, śledzenie najnowszych trendów i zachowań klientów. To nie wszystko. Dzięki tej usłudze można z łatwością sprawdzić, jak wyświetla się strona internetowa, czy jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Łatwiejsze staje się też znalezienie rynku i oszacowanie jego potencjału marketingowego.
#google
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded