Profile cover photo
Profile photo
Merryberry
About
Posts

Post has attachment
Potřebujete svatební přípravy sfouknout během pár týdnů? Nevíte, jak na to? Pro začátek si přečtěte dnešní článek a pro další rady se můžete obrátit na http://www.merryberry.eu/kontakt
Add a comment...

Post has attachment
Sezona se nám pomalu blíží a tak bychom Vás nevěsty rádi varovali, že i svatební fotky se někdy můžou vymknout kontrole. Takže dávejte pozor a doufáme, že Vás galerie svatebních trapasů, kdy se fotky zřejmě nepovedly dle očekávání, pobaví. :) Nevěstám přejeme krásnou svatbu a vy, které už to máte "za sebou", nám napište do komentářů, jestli jste zažili podobný trapas i Vy.
Add a comment...

Post has attachment
Budete se brát na jaře? A máte už rozmyšlené, jaké květiny by se Vám nejvíce líbily ve svatební kytici či na svatební tabuli? Pokud jste odpověděli na otázky ano, pak je tu pro Vás následující článek, kde se dozvíte, které květiny jsou v tomto období nejdostupnější a jaké kombinace je možné zvolit, aby Vaše svatba měla styl. Pokud budete chtít s výběrem květin či jejich vázáním pomoci, neváhejte nám napsat na http://www.merryberry.eu.
Add a comment...

Post has attachment
Už máte vybraný svatební dort? Nemáte? A co takhle dort, na který budete potřebovat pět kamionů? :) Ten najdete v našem článku a pokud budete chtít něco tradičnějšího, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme na http://www.merryberry.eu
Add a comment...

Post has attachment
Budete mít na svatbě svého psího miláčka? Chcete vědět, jak ho na Vaši svatbu vyfešákovat? Dnešní video Vám ukáže, jak na to, a navíc se u toho ještě pobavíte. Měly jste nebo budete mít Vašeho čtyřnohého mazlíčka na svatbě? Napište nám do komentářů
Add a comment...

Post has attachment
Chcete mít na Vaší svatbě něco speciálního? Líbilo by se Vám mít dort dozdobený živými květinami nebo originálními zapichovátky či figurkami? My je pro Vás vyrobíme. Objednejte si nás ještě dnes na http://www.merryberry.eu nebo nám napište na Facebook.
Add a comment...

Post has attachment
Lámete si svatbu nad zasedacím pořádkem? Nevíte koho na svatbu pozvat nebo naopak nepozvat? Co když se urazí, co s rozvedenými rodiči nebo strýcem z pátého kolene, který pravděpodobně vypije celý bar? Mrkněte na dnešní článek, kde na toto téma najdete spoustu užitečných tipů. A co v článku nenajdete, na to se zeptejte nás zdarma v naší poradně na www.merryberry.eu/poradna. Pokud máte i nějaké kuriózní historky ze svateb, podělte se o ně s námi v komentářích:)
Add a comment...

Post has attachment
Už jste slyšeli o svatbě v Urbexu? Že Vám to nic neříká? A propo, máte rádi staré opuštěné domy? Odpověděli jste na všechny otázky ano? Tak je tento článek přesně pro Vás! Budeme rádi, když nám napíšete do komentářů, jakou svatbu jste měly nebo si přejete mít vy.
Add a comment...

Post has attachment
A ještě připomínáme, že nás zítra můžete vidět naživo v prostorách Papírny v Plzni, kde se účastníme svatebního veletrhu Svatební korzování. Rádi se s Vámi uvidíme a můžeme si popovídat o Vaší svatbě. :) Více informací o tom, co Vám můžeme nabídnout najdete na našem webu www.merryberry.eu.
Add a comment...

Post has attachment
Kam zajít, když tápete ve svatebních přípravách? Přeci přímo ke zdroji. Zkuste svatební veletrhy, vystavovatelé Vám jistě rádi poradí. V neděli 18.2. se i my účastníme svatebního veletrhu, v Plzni, v papírně, od 10.00 - 17:00. Přijďte se na nás podívat, a pokud Vás naše služby zaujmou, objednejte si nás na www.merryberry.eu
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded