Profile cover photo
Profile photo
Mp. M. Pogocki
About
Mp. M. Pogocki's posts

Post has attachment
Jak wiadomo, laweta ma wiele zastosowań. To samochód lub też platforma załadunkowa, której zadaniem jest przewożenie niesprawnych pojazdów. Warto wiedzieć o tym, że może ona być także wyposażona w wyciągarkę, za pomocą której można wciągać oraz ustawiać uszkodzone auta na lawecie w bezpieczny sposób. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://przyczepywalcz.pl/kontakt/, gdzie zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Przyczepa jednoosiowa? A może dwuosiowa? Nasza oferta jest naprawdę imponująca, zatem jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie! Ponadto, nasze ceny zwalają z nóg – to wiadomo nie od dziś! Zapraszamy do owocnej współpracy, a także zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://przyczepywalcz.pl/oferta/, gdzie znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Wciąż się rozwijamy, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Mogą Państwo wypożyczyć u nas aż trzy rodzaje przyczep – wszystko w zależności od Państwa potrzeb! Brzmi imponująco, nieprawdaż? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdą Państwo na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Opłaca się wypożyczać nasz sprzęt na dłużej! W przypadku przyczep ceny wahają się od 40 do 60 zł (w przypadku od jej rodzaju). Z kolei, jeśli mowa o lawecie, za całą dobę zapłacą Państwo 100 zł. Nasze ceny są konkurencyjne, dlatego warto z nami współpracować! Na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Interesuje Państwa wynajem lawety na dłużej? Świetnie Państwo trafili! Z naszych usług skorzystały setki zadowolonych Klientów. Jesteśmy znani z atrakcyjnych cen! Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług, a także do odwiedzenia strony internetowej: http://przyczepywalcz.pl/.
Photo

Post has attachment
Wynajem przyczep? A może lawet? Jak widać, działamy kompleksowo! I z tego jesteśmy znani! Dlatego jeśli poszukują Państwo rzetelnej firmy, która nie zdziera ze swoich Klientów, świetnie Państwo trafili! Współpraca z nami się opłaca. Na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej firmie.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo profesjonalnej wypożyczalni przyczep? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Na rynku działamy od lat z powodzeniem. Gwarantujemy świetne ceny i niezawodny sprzęt. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a także do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności: http://przyczepywalcz.pl/.
Photo

Post has attachment
Mniejsza czy większa przyczepa? A może laweta? Nasza wypożyczalnia działa prężnie od lat! Jesteśmy gwarancją Państwa zadowolenia. Na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy! 
Photo

Post has attachment
Potrzebują Państwo przyczepy z plandeką? A może odkrytej? Niezależnie od Państwa potrzeb, możemy poszczycić się naprawdę bogatą ofertą. A to wszystko w zaskakująco niskich cenach! Bo u nas Klient jest najważniejszy! Zapraszamy do owocnej współpracy! Na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wciąż poszerzamy naszą ofertę. W trosce o Państwa zadowolenie, posiadamy w naszej ofercie lawety o DMC do 2t oraz długości 4metrów! Imponujące, nieprawdaż? Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://przyczepywalcz.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded