Profile cover photo
Profile photo
Martyna K.
540 followers
540 followers
About
Martyna K.'s posts

Post has attachment

Post has attachment
,,Zdrajca tronu" Alwyn Hamilton
Wydawnictwo: Czwarta Strona Data wydania: 2017 Format : Książka Liczba stron: 560 Do kupi enia:  Gandalf Alwyn Hamilton stworzyła cykl, którym zachwyca się wielu czytelników. Czy ja także zaliczam się do tej grupy? Amani z kilkoma rebeliantami wpadła w puła...

Post has attachment
Park Przyjaźni w Pucku to miejsce, którego nie miałyśmy w miejscowych planach, ale z racji tego, że zostało nam jeszcze trochę czasu, postanowiłyśmy przyjrzeć mu się bliżej.

http://sisters92.pl/park-przyjazni-w-pucku/

Post has attachment
Muzeum Motyli we Władysławowie wydawało nam się ciekawą atrakcją. No bo kto by nie chciał pooglądać motyli?

http://sisters92.pl/muzeum-motyli-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Magiczny Zawrót Głowy we Władysławowie (ul. Hallera 19) to kolejne z miejsc, znajdujące się w dawnym Domu Rybaka. Czy 10 złotych za bilet normalny okazało się cenę adekwatną do atrakcji?

http://sisters92.pl/magiczny-zawrot-glowy-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Rynek w Pucku to z pewnością chluba całego miasta. Mieszkańcy mają się czym pochwalić i choć początkowo nie brałyśmy odwiedzin tam pod uwagę, postanowiłyśmy się tam zatrzymać choć na kilka godzin.

http://sisters92.pl/rynek-w-pucku/


Post has attachment
Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie to jedna z tańszych miejscówek, które były dostępne w czasie naszego pobytu. Czy i tak wysoka cena idzie w parze z jakością?

http://sisters92.pl/pokoje-goscinne-brzoza-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Ocean Park we Władysławowie (ul. Żwirowa) to miejsce, które odwiedziłyśmy kilka lat temu, w czasie, gdy dopiero powstawało. Postanowiłyśmy sprawdzić, jak udało im się rozwinąć.

http://sisters92.pl/oceanpark-we-wladyslawowie/

Post has attachment
Szpitalik w Pucku to w sumie jedyne miejsce, które odwiedziłyśmy w tym mieście. Niestety drugi oddział Muzeum był w tym czasie remontowany.

http://sisters92.pl/szpitalik-w-pucku/


Post has attachment
Wait while more posts are being loaded