Profile cover photo
Profile photo
MAX Cezary Krzemiński
451 followers
451 followers
About
MAX Cezary Krzemiński's interests
MAX Cezary Krzemiński's posts

Post has attachment
Numeratory to grupa mniej popularnych , ale często niezwykle pomocnych pieczątek. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno numeratory automatyczne (takie, które samodzielnie zmieniają liczbę na kolejną ) jak i  ręczne.  Numeratory automatyczne zawierają maksymalnie 6 lub 8 cyfr , choć zawsze możliwe jest ustawienie mniejszej ilości. Nie da do nich dodać żadnego tekstu ani grafiki.
Niektóre modele numeratorów ręcznych posiadają możliwość dodania płytki tekstowej . Więcej informacji znajdą Państwo na stronie :

Post has attachment
Przykładowa realizacja poduszki drewnianej z grafiką z ekslibrisu.
Photo

Post has attachment
Nasz niedawna realizacja: stempel standardowy (płaski) z logo i poduszka drewniana na tusz bez graweru.
Photo

Post has attachment
Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zainteresowani są zakupem stempli drewnianych klasycznych i rzeźbionych.  Nasza oferta wzbogaciła się o drewniane podstawki do stempli  i poduszek na tusz. Są one wykonywane na zlecenie, dopasowane do wielkości i kształtu stempla.  Można zamówić podstawkę na sam stempel lub mieszczącą stempel i poduszkę. Podstawka może zostać wzbogacona o grawer  grafiki oraz tekstu. Zapraszamy do składania zamówień.

Post has attachment
Nasza paleta tuszów do pieczątek z palety Pantone po raz kolejny się wzbogaciła. W chwili obecnej obejmuje 25 kolorów tuszów:
721U,021u,3115u,374U,4495U,109U,WARM RED U,3262U,3884,471U,811,253U,3125U (BABY BLUE),354U,WARM GREY 11U,177U,681U,2738U,343U,COOL GREY 9U,709U,
PROCESS BLUE U,286U,548U,5395U.
Przypominamy , iż mogą Państwo zamówić #tusz do pieczątek zgodny z wybranym przez Państwa kolorem z palety  #Pantone

Post has attachment
Zapraszamy na nową, rozbudowaną i wzbogaconą o zdjęcia stronę poświęconą produktom #Colop . Ten znany producent automatów samotuszujących posiada niezwykle bogatą ofertę pieczątek standardowych i nietypowych. Zapraszamy:
http://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/automaty-samo-tuszujace/colop-automaty/

Post has attachment
#stemple do laku to w naszej ofercie nowość, która bez wątpienia ucieszy wielu stałych klientów.  Pieczątki do laku wykonane są z metalu  i zapewniają doskonałą jakość odbicia nawet bardzo szczegółowych grafik. Więcej informacji na stronie:
http://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/stempel-do-lakureferentka/
Photo
Photo
Stemple do laku
2 Photos - View album

Post has attachment
Pliki instruktażowe, prezentacja produktów i nowości - nowy kanał  Max na #youtube - zapraszamy

Post has attachment
Nowe platformy społecznościowe to także doskonały sposób komunikacji z klientami. Mając na uwadze Państwa wygodę postanowiliśmy zaprezentować naszą ofertę także na platformie Pinterest. Już dziś maja Państwo  dostęp do zdjęć i prezentacji , których liczba- co możemy obiecać- będzie rosła.
Zapraszamy:

Post has attachment
Pieczątki kojarzą się  większości z nas z najbardziej typowymi zastosowaniami: pieczątka firmowa, imienna księgowa.   Jednak czasami istnieje zapotrzebowanie na bardziej nietypowe ich zastosowanie. Pieczątki mogą na przykład służyć do  wykonania nadruku na torbach ekologicznych papierowych ,  numeru serii na elementach metalowych, daty ważności na butelkach.  Dzięki zastosowaniu technologii  precyzyjnego grawerowania laserem i szerokiej ofercie   nietypowych  modeli pieczątek jak również tuszów specjalistycznych  możemy Państwu zaoferować cały szereg pieczątek do zadań specjalnych . Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej tematowi pieczątek specjalistycznych.
Wait while more posts are being loaded