Profile cover photo
Profile photo
Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do korzystania z aplikacji Walter Customer Supp. Aplikacja służy do skanowania kodów QR naklejanych na nasze sprężarki. Zeskanowany kod przenosi użytkownika urządzenia mobilnego na stronę produktu gdzie znajdziemy jego opis, parametry techniczne i zdjęcie. Bezpośrednio z aplikacji można również zgłosić przegląd lub awarię kompresora.

Aplikację można pobrać na:
- Google Play na Android; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.giraffestudio.walterpolska
- iTunes na iOs; https://itunes.apple.com/pl/app/walter-kompressortechnik-polska/id1250338587?mt=8
Add a comment...

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:
MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
• znajomość obsługi komputera i pakietu office
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• możliwość awansu i rozwoju zawodowego
• pakiet niezbędnych szkoleń

Kompletne aplikacje zawierające życiorys i kod stanowiska w tytule wiadomości "magazynier", prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:
rekrutacja@walterpolska.pl lub pod adres:
91-205 Łódź, Aleksandrowska 67/93

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Add a comment...

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Serwisant

Zatrudnimy pracowników na stanowisko regionalnego serwisanta maszyn i urządzeń. Do obowiązków pracownika na w/w stanowisku należy uruchamianie nowych zestawów urządzeń, obsługa bieżąca maszynowni znajdujących się na przydzielonym terenie, kontakt z klientami w celu utrzymywania właściwych relacji partnerskich, udzielanie wsparcia technicznego klientom i współpracownikom w sytuacjach kryzysowych związanych z nieprzewidzianymi sytuacjami awaryjnymi.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane średnie) o kierunkach: elektromechanik, elektryk i pokrewne,
- doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
- wysoka kultura osobista,
- systematyczność, pracowitość i sumienność
- dobry stan zdrowia
- prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:
- stałe zatrudnienie w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie,
- miłą i przyjazną atmosferę,
- system szkoleń
- samochód służbowy, telefon i wszystkie potrzebne do pracy narzędzia,
- motywacyjny system wynagrodzeń.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny ze zdjęciem, z wpisanym w temacie maila kodem stanowiska "Serwisant", opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@walterpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Dzień Kobiet !
Piękniejsza :) część Walter Kompressortechnik Polska serdecznie dziękuje za pamięć, kwiaty, czekoladki, maile i smsy z miłymi życzeniami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SF 55 KS x2 - branża przemysłowa
--
Zabudowa kontenerowa mieści dwa duże kompresory SF 55 KS oraz dwa zbiorniki VR. Za prawidłowe osuszanie powietrza odpowiada osuszacz WDFC. System wyposażony jest również w separator woda olej z rodziny SWO.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.02.2017
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
SK 18 BS - branża przemysłowa
--
Kontener mieści kompresor SK 18 BS oraz zbiornik VR podłączony do osuszacza z wymiennikiem glikolowym serii WDG eco line. Trwałą i efektywną pracę systemów filtracji zapewniają dwa filtry WF.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.02.2017
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy posiadaczami Certyfikatu ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, outsourcingu, serwisu kompresorów, instalacji i systemów pneumatycznych oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza. Oznacza to, że nasza Firma spełnia światowe normy związane z wyżej wymienionymi usługami. Nasze starania zostały docenione przez firmę SGS w Sierpniu 2016 roku i potwierdzone poniższym certyfikatem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dniu 25 stycznia 2017 roku Jarosław Andrzejewski, Prezes Zarządu wraz z Tomaszem Pokorą, Dyrektorem Naczelnym naszej firmy, uczestniczyli w podpisaniu kontraktu dotyczącego budowy nowej fabryki firmy WALTER Kompressortechnik w Polsce. W wyniku przeprowadzonego postępowania wyłoniliśmy firmę ROSA HALE jako wykonawcę inwestycji w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Stronę wykonawcy reprezentowali:
- Prezes Zarządu Krzysztof Gajcy,
- Wiceprezes Zarządu Andrzej Sekuła
- Dyrektor dz. Handlowego Maciej Trojanowski.

Fabryka powstanie w centrum jednej z dwóch głównych dzielnic przemysłowych Łodzi (Teofilów Przemysłowy), która to stanowi doskonałą bazę do ogólnopolskiej obsługi wielotysięcznej rzeszy naszych klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy konsekwentnie prowadzimy program przenoszenia produkcji kolejnych linii urządzeń do Polski. Działania te mają na celu ciągłe podnoszenie jakości i nowoczesności oferowanych Państwu wyrobów. Nowa inwestycja pozwoli zwiększyć moce produkcyjne, podnieść jakość Państwa obsługi oraz rozbudować centrum projektowo-badawcze.

Planowane uruchomienie fabryki to styczeń 2018 roku.
PhotoPhotoPhoto
22.02.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.02.2017
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded