Shared publicly  - 
 
Dėl įvykių Garliavoje.Trumpai

Kas mane stebina, tai kai kurių elito atstovų džiūgavimas ir naivus įsitikinimas, kad „viskas baigėsi“.

Toks jausmas, kad tie žmonės neskaitė rimtų knygų apie religijos istorija, neturi supratimo apie masių psichologiją, nežino pagrindinių mitų ir legendų formavimosi dėsnių bei nesuvokia to, kad tie mitai ir legendos daro didesnę įtaką žmonių vaizduotei, nei kažkokie sausi ir nelogiški teismų sprendimai ir nuobodūs ekspertų vogravimai, etc.

Gerbiamieji, turiu jus nuliūdinti – niekas nesibaigė.

Tik perėjo į kitą lygmenį, kur racionalūs argumentai nebereikalingi ir teisiniai-loginiai ginčai nebevyksta. Nes jūs savo jėgos veiksmais suteikėte faktinį pagrindimą pačioms juodžiausioms fantazijoms apie visagalį Klaną ir savo kreivomis rankutėmis sukūrėte tai, su kuo kovoti vargu ar pajėgsite – Mitą apie Klano Pagrobtą nukankinimui Mergaitę.

Kas bent kiek yra skaitęs šventųjų garbinimo istorijas, tas supras, ką padarėte...

Akivaizdu, kad netrukus L.Stankūnaitė ir jos dukra išnyks iš Lietuvos, kaip tai nutiko su jos sesers vyrų ir dukrele. Kuriam laikui jos bus apgyvendintos kokioje nors užsienio šalyje ir bus išlaikomos mūsų mokesčių pinigais iš „liudininkų apsaugos programos“ ar kaip ji ten vadinasi. Nesiimu spėlioti, koks bus tolimesnis jų likimas, bet nieko ypač smagaus į galvą neateina...

Naivieji pedoskeptikai mano, kad praėjus keletui savaičių Lietuvoje viskas savaime pasimirš, nes žiopla minia atras kitų temų. Tai yra, daro tą pačią klaidą ir lipa ant to paties grėblio, kaip ir anuometinė VSD vadovybė ir jos kišeninė žiniasklaida pulkininko Vytauto Pociūno žūties atveju.

Jų laukia didelis siurprizas.

Mitas apie Klano Pagrobtą nukankinimui Mergaitę šiandien pradeda savarankišką gyvenimą. Po kurio laiko pedoskeptikų ideologai susipras, kad jiems buvo kur kas jaukiau ir lengviau turėti reikalą su ramiai teisėjos Venckienės šeimoje gyvenančia mergaite, nei su įsitvirtinusiu masių sąmonėje Mitu. Kuris tikrai suvaidins vaidmenį ir artėjančiose rinkimuose ir dar ilgai darys įtaką daugelio žmonių sąmonei.

Ką gi - jūs patys tai padarėte ir nieko kito kaltinti dėl labai tikėtinų pasekmių negalėsite. Apart savo trumparegystės ir įžūliai naivaus kvailumo...
Translate
10
Rolandas Rakštys's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photoBlogeris Zeppelinus's profile photoAntanas Rimdžius's profile photo
15 comments
 
tai aišku kad niekas dar nesibaigė. Laukia mergaitės paveldėto turto perdavimas teisėtai globėjai.
Translate
 
Gana taikliai įvardintas kedofilinės sąmonės primityvumas.
Translate
 
+Fainius Nedurbanavicius : kokio tokio mergaitės "paveldėto turto"?

Gal galite pasidalinti konkrečia informacija?

Nes kiek teko girdėti, tai tėra pedoskeptikų platinama legenda, nes savo dingimo momentui D.Kedys jokio ženklaus turto savo vardu neturėjo?
Translate
 
Baisi ši istorija, itin sudėtinga rasti teisingą išeitį iš jos.
Translate
 
man irgi daug ko teko girdėti, bet gal palaukiam ir pamatysim buvo ar ne. Beje - žymusis juodas mersedesas kuri vairuoja teisėja šiaip buvo jos brolio kasdienis transportas.
Translate
 
Gerbiamas +Antanas Rimdžius, jeigu Jums pavyktų atsikratyti bjauraus įpročio internetuose aiškinti kitiems žmonėms, ką jie turi daryti, Jums rečiau tektų susidurti su pasiūlymais, kur Tamsta turėtumėte eiti....
Translate
 
Ši istorija tai: 1) Lietuvos teisėsaugos neįgalalumo pavyzdys; arba 2) tai, kad Lietuvos teisėsauga seniai dirba ne teisingumui, o gina kažkieno interesus. Yra kitų alternatyvų?
Translate
 
Kadangi pone sugebate leisti sau interpretuoti esamą situaciją su Kedžio dukra kaip mito gimimą bei daryti prielaidą, jog jis dar ilgai darys įtaką Lietuvos visuomenei (kas gali būti tiesa), aš lygiai taip pat leidžiu sau siūlyti jums eiti dirbti, o jei dėl tokio "įžeidaus" pasiūlymo jūs man taip pat siūlote kažkur eiti, puiku - laisva šalis, tikrai dėlto to neįsižeidžiau. Leidiu sau painterpretuoti - gal mano pasiūlymas jums iš tiesų yra skaudus, dėlto mane ir norite pasiūsti...?
Translate
Translate
Translate
 
Jūsų asmeniškai skleidžiamos informacijos kokybės ir poveikio prasme.
Translate
 
Gerbiamas +Antanas Rimdžius, turiu pastebėti, kad Tamstelės įžvelgiamos sąsajos tarp mano išreikštos nuomonės konkrečiu klausimu ir Jūsų, ėė, kiek kvailoko duotame kontekste pasiūlymo, mano kukliam intelektui neįkandamos.

Vakar man jau teko susidurti su panašaus į Jūsų specifinio mąstymo atstovu, kuris nutarė, kad mano FB siena yra tinkamiausia vieta pardavinėti kažkokį seną trantą. Deja, teko ištrinti jo komentarus, nes aš savo Sienos paskirtį įsivaizduoju kitaip.

Matau, kad Jūs esate šnekus - tai gerai, bet perspėju, kad mano G+ derėtų šnekėti į temą ir susilaikyti nuo to, ką šios paskyros šeimininkas gali palaikyti netaktu ar tiesiog įžūlaus silpnaprotiškumo išraiška.

Nes ištrinsiu ir tiek....
Translate
Translate
 
p.s. tik ką specialiai dėl jūsų sukūriau naują g+ ratą.
Translate
Add a comment...